بازار فوق العاده: پی پال, افزایش 4 میلیارد دلار بدهی معامله را به عنوان کسب و کار soars در طول همه گیر

Coronavirus ممکن است ساخت پول کاغذی به نظر می رسد آلوده تر از همیشه است.

پی پال Holdings, Inc. دیجیتال پرداخت پلت فرم است که کمک می کند تا حرکت پول, آنلاین, افزایش 4 میلیارد دلار در اوراق قرضه شرکت های بزرگ بازار در روز دوشنبه تأکید چگونه شرکت ها است که زندگی را تحت مستند آسان تر نیز می تواند قرض ارزان.

این شرکت 10 سال مثل حلزون حرکت کردن از اوراق قرضه در قیمت 160 واحد بیش از Treasurys به عملکرد حدود 2.3 درصد به یک فرد با دانش مستقیم از معاملات.

برای زمینه است که کمتر از آنچه که پی پال اتهامات آمریکا تجار برای فروش بر روی پلت فرم آن که سر به فلک کشید بیش از دو ماه گذشته در سراسر کشور مستندات.

ببینید: پی پال می گوید ممکن است 1 بزرگترین معامله در تاریخ آن, اما اول-نتایج سه ماهه پاییز کوتاه

پی پال PYPL, -0.69%, که رتبه BBB+ توسط S&P رتبه جهانی نیز به فروش می رسد سه-پنج – و 30-سال اوراق قرضه در روز دوشنبه با طولانی ترین-مورخ اوراق قرضه قیمت گذاری در عملکرد در حدود 3.25%.

از آنجا حاصل شده است اختصاص داده شده به پرداخت 3 میلیارد دلار هفت تیر و به صورت کلی اهداف شرکت S&P گفت: بدهی های جدید افزایش است که عمدتا “اهرم خنثی” برای پی پال است که “نشان دادن تاثیر بسیار پایین تر از COVID-19 نسبت به همسالان خود.”

آن سهام افزایش یافت 33% در سال به تاریخ.

“پی پال بوده و ذینفع مستقیم COVID-19 در بسیاری از راه” نوشت: یک تیم از PeerIQ تحلیلگران در یک هفتگی مشتری توجه و اشاره کرد که پی پال را در رسیدن به نه تنها شامل تجار دیدن آنلاین بالاتر حجم معاملات و افزایش peer-to-peer پرداخت بلکه اخیر علاوه بر این از خانواده ها و کسب و کار به دنبال دریافت محرک بودجه.

هر دو پی پال و Venmo پلت فرم اجازه می دهد تا مشتریان ایالات متحده رسوب مستقیم از دولت کمک تحت مراقبت در عمل به جای انتظار برای یک مقاله را بررسی کنید.

این شرکت نیز شده است توزیع کسب و کار کوچک کمک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشخصه برنامه یک نقطه دانیل Schulman, پی پال, ارشد اجرایی تأکید کرد در هفته گذشته در درآمد این شرکت تماس بگیرید, و اضافه کرد که آن را به حال توزیع بیش از 1 میلیارد دلار در بودجه است.

جزئیات:کنگره خواسته های این 5 شرکت های عمومی بازگشت coronavirus وام به کسب و کارهای کوچک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است اصرار بیش از دلار به باز کردن back up برای کسب و کار عاملی است که منجر به نتایج مختلفی به صورت عمده سهام ایالات متحده معیار روز دوشنبه با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.44% پایان 100 امتیاز پایین تر است.

در ضمن سرمایه گذاری درجه شرکت های ایالات متحده در حفظ و بهره کلیپ رکورد در طول همه گیر با گلدمن ساکس در حال حاضر پیش بینی صدور برای سال برای رسیدن به تمام زمان بالا از 1.5 تریلیون دلار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>