بازار فوق العاده: JP Morgan می پیوندد لیست بانک وال استریت خواستار مرگ 60/40 نمونه کارها با وجود موفقیت آن در این سال

در یک سال که در آن یک کلاسیک 60/40 تخصیص تأیید کرده است موفقیت این زمان آزمایش استراتژی JP Morgan در حال پیوستن به لیست وال استریت بانک ها هستند که خواستار مرگ خود در سال های آینده.

از لحاظ تاریخی مشاوران مالی به مشتریان خود را به نگه داشتن 60 درصد از پول نقد خود را در سهام و بقیه در امتیاز بسیار اوراق قرضه با این ایده که این نمونه کارها را ضبط چشمگیر در دراز مدت سود به دست آمده توسط سهام در حالی که بسته به “امن” درآمد ثابت دارایی های مانند اوراق قرضه دولتی به تجمع در طول هر کوتاه مدت drawdowns در بازار سهام است.

در عین حال مدیران پول و بانک استراتژیست بارها و بارها مورد سوال توانایی اوراق قرضه دولتی و وام مسکن مورد حمایت بدهی به عنوان بالاست در پرتفوی با بازده از جمله “امن” دارایی ها به دنبال به طور فزاینده ای ناچیز.

“در صفر-عملکرد جهانی که ما فکر می کنیم با ما خواهد بود برای سال اوراق قرضه ارائه نه مقدار بازگشت و نه حفاظت در برابر حقوق صاحبان سهام می افتد” گفت: Jan Loeys و براق Kundu, استراتژیست در JP Morgan در جمعه توجه داشته باشید.

ببینید: بانک مرکزی آمریکا اعلام کرد ‘پایان 60-40’ استاندارد نمونه کارها

دفعات بازدید: توسط وال استریت بیش از حد آماده به قلم اگهی’ از 60-40 استاندارد نمونه کارها ؟

تا کنون سنتی تخصیص انجام شده تحسین در گذشته چهار تا پنج دهه از بازگشت حدود 10 ٪ در سال بیش که کشش.

و 60/40 صندوق را کمک به جبران ضرر و زیان در این سال بیش از حد. پیشتاز را متعادل صندوق شاخص VBINX, +0.92% eked افزایش کمتر از 1% در سال-به-تاریخ از طریق ژوئن 30. S&P 500 SPX +0.50% پایین است 3.3% بیش از مدت مشابه.

در عین حال به عنوان بلند مدت خزانه داری بازده شناور در نزدیکی پایین تاریخی سرمایه گذاران می گویند آن را سخت به تصور کنید که چقدر بیشتر اوراق قرضه دولتی و دیگر “امن” درآمد ثابت دارایی می کردند.

در حال حاضر 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.675% می ایستد در 0.68% در حالی که عملکرد ایالات متحده در مجموع شاخص اوراق قرضه AGG, +0.05% متشکل از دولت بدهی وام مسکن مورد حمایت بدهی و بسیار رتبه اوراق قرضه شرکت های بزرگ ارائه می دهد عملکرد 1.3% تاریخی کم است. قیمت اوراق قرضه در جهت مخالف حرکت از بازده.

مگر اینکه در دراز مدت بازده به نوبه خود منفی توانایی ساده وانیلی اوراق قرضه برای جبران drawdowns در مخاطره دارایی های به اشتراک گذاری از نمونه کارها می تواند ثابت کند محدود است. علاوه بر این در صورتی که تورم سهامداران و یا فدرال رزرو افزایش نرخ سرمایه گذاران برگزاری دراز مدت دولت کاغذ می تواند احساس درد و زیان.

“با بازده بسیار پایین اوراق قرضه دیگر می توانید انجام تمام کارهایی که انجام داده ایم برای سرمایه گذاران در این سکولار کاهش نرخ بهره محیط زیست در طول چهل سال گذشته” گفت: David Jilek رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در, دروازه, مشاوران سرمایه گذاری.

جی پی مورگان پیش بینی بازده سالانه برای یک 60/40 نمونه کارها خواهد به طور متوسط در حدود 3.5 درصد در دهه آینده.

جزئیات: سرمایه گذاری افسانه برتون Malkiel در روز معاملاتی millennials پایان 60/40 نمونه کارها و بیشتر

تحلیلگران آنها به جای حمایت از سرمایه گذاران به نیشگون گرفتن و کشیدن را از خود نمونه کارها بالاست و دور از اوراق قرضه دولتی و یا سایر دارایی های امن به آنچه دوبله “هیبرید” دارایی مانند وثیقه تعهدات وام املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار و حتی sub-سرمایه گذاری-درجه بدهی شرکت های بزرگ و یا ناخواسته-دارای اوراق قرضه است که ارائه عملکرد اضافی اما نیز نگه دارید تا بسیاری از ارزش خود را در بازار سهام drawdowns.

خود را برآورد یک نمونه کارها تخصیص 20 درصد به اوراق قرضه 40 درصد به ارقام و 40 درصد به سهام می تواند ارائه اضافی 50 واحد از بازگشت بیش از سنتی 60/40 نمونه کارها.

“این صدا ممکن است مانند یک تفاوت بزرگ اما این اضافه می کند تا در طول سال ها” جی پی مورگان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>