نانسی دیویس مدیر سرمایه گذاری رئیس و بنیانگذار شرکت مشاوره درجه دوم سرمایه نورد جدید صندوق ارز داد و ستد فقط از یک سال پیش و آن را بی سر و صدا تبدیل به یکی از داغترین هنرمندان در این دوره از coronavirus آورده است که مقدار مالی جهان را به زانو درآورد.

این یک دستاورد قابل توجه داده شده است که این صندوق یک فعال موفق ETF است که راه اندازی در مه 14 سال گذشته است که به دور از ساده وانیلی در جهان از صندوق محصولات که تمایل به تمرکز بر روی buzzy تم مد روز و یا استراتژی.

در درجه دوم نرخ بهره و نوسانات & تورم پرچین ETF IVOL, +1.24% نیست که.

با این حال در نظر گرفته شده برای حرکت در داخل و خارج از خزانه تورم-حفاظت اوراق بهادار و یا راهنمایی و بیش از حد درآمد ثابت گزینه های در تلاش برای ضرب و شتم بازار است.

و مورد ضرب و شتم بازار آن است — و به آسانی.

در درجه دوم ETF است تا 6.5% تا کنون در سال 2020 و از جمله ماهانه توزیع آن تا حدود 11 درصد است.

مقایسه میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90% پایین است 15.2% تا کنون این سال, S&P 500 شاخص SPX +1.68% خاموش است 9.7% تا کنون در سال 2020 و highflying شاخص Nasdaq Composite COMP +1.57% است 1.2% پس از هر سه شاخص marshaled حماسی در راهپیمایی خود را از ماه مارس پایین در طول شش هفته گذشته.

در اوایل این ماه در هوش بلومبرگ گفت: بازگشت برای IVOL با اشاره به آن ticker symbol, قرار دادن صندوق در بالا 5 درصد از ETFs در سال 2020 با آن دارایی های تحت مدیریت تا حدود 115 میلیون دلار در مقایسه با 5 میلیون دلار زمانی که این صندوق اولین لگد کردن.

“عملکرد قوی از جدید ETF می تواند کمک به آن را به سرعت ضربه رادار برای سرمایه گذاران” تاد Rosenbluth ارشد مدیر ETF و صندوق پژوهش در CFRA گفت MarketWatch.

“صندوق دارای یک روش منحصر به فرد و گران تر از دیگر وجوه اوراق قرضه اما حق بیمه هزینه شده است توجیه این سال,” او گفت:.

در واقع ETF اتهامات 0.99% سال یا 99 دلار در $10,000 سرمایه گذاری با توجه به FactSet داده است.

دیویس مشاهده شده است IVOL به عنوان پرچین در برابر اصلاحات در حقوق صاحبان سهام و املاک و مستغلات به عنوان قیمت سهام و خواص تمایل به سقوط در طول زمان افزایش درآمد ثابت نوسانات.

او همچنین اشاره می کند که وجود ندارد محصولات در محل است که با دقت پیگیری نوسانات در ثابت درآمد با وجود این واقعیت است که یکی از محبوب تر و از نزدیک دنبال محصولات در بازار است Cboe Volatility Index VIX -11.00%, سنج است که آهنگ نوسانات ضمنی در S&P 500 شاخص سهام با استفاده از گزینه های.

“من فکر می کنم آن است که زمان زیادی را به خود را به محصولات خود که پرچین در برابر درآمد ثابت نوسانات به دلیل وجود دارد بوده است هرگز بیشتر, ناشناخته, ناشناخته,” او گفت: MarketWatch.

این COVID-19 همه گیر را ویران کرده است بازار کار و اقتصاد گسترده تر با یک مارس خواندن شرایط کار در آمریکا نشان می دهد که یک رکورد 20.5 میلیون نفر از کار آوردن نرخ بیکاری به 14.7% آن بدترین سطح خود از زمان رکود بزرگ توسط برخی از اقدامات به عنوان کسب و کار بسته به منظور تطابق با دولت فدرال و اقدامات به سرعت گسترش مرگبار پاتوژن.

این بیماری که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر تاکنون بیش از 270,000 زندگی در سطح جهان و آلوده نزدیک به 4 میلیون نفر (1.3 میلیون دلار در ایالات متحده به تنهایی) با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از بعد از ظهر جمعه.

فدرال رزرو ترازنامه ballooned است و به یک رکورد $6.72 trillioi در تلاش برای ارائه محرک به بازار که شوکه شده بودند با سرعت و شدت رکود کسب و کار. دولت ایالات متحده است doled تریلیون دلار به محدودیت آمدن رکود اقتصادی و کمک به کسب و کارهای کوچک و آمریکایی ها که در حال حاضر پیدا کردن خود را از کار.

تاریخچه نشان می دهد که همه آن پول-چاپ ممکن است منجر به رونق در تورم و افزایش هزینه کالا و خدمات در طول زمان است.

پس از یادگیری است که برجسته سرمایه گذار پل تودور جونز تبدیل به بیت کوین BTCUSD, +0.06% BTCM20, +0.89% به عنوان یک تورم پرچین دیویس کنایه آمیز است که “شاید او باید در نظر IVOL.”

بیشتر به طور جدی به او گفت: “حتی اگر شما در حال خرید IVOL تورم حفاظت به طور کلی فقط به پرچین قدرت خرید خود را” یک ایده خوب است.

بازگشت در ماه اکتبر سال 2017, Davis دست آورد توجه هنگامی که او پیش بینی کرد که یک غیر طبیعی دوره متانت در بازار سهام شد و در مورد به پایان زشت. یک سال بعد آن را در مد دیدنی و جذاب در سه ماهه چهارم سال 2018 است.

برای مطمئن شود, حالات که در آن IVOL رنج می برند از جمله وارونه yield curve — گسترش بین دیگر-مورخ و کوتاه-مورخ اوراق — کاهش تورم و خاموش نوسانات در نرخ بهره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de