بازار فوق العاده: آیا بازار سهام بسته شده امروز ؟ برای ژوئیه 4, اینجا همه چیز سرمایه گذاران نیاز به دانستن در مورد معاملات و بسته شدن

روز استقلال می افتد در روز شنبه در این سال این معنی است که ایالات متحده در بازارهای مالی بسته خواهد شد در روز جمعه.

بازار بورس نیویورک و نزدک خواهد بود توقیف و در نتیجه به طور منظم و تجارت روز شنبه در حالی که بازار اوراق قرضه خواهد شد و نزدیک یک ساعت زود در ساعت 2 بعد از ظهر شرقی در روز پنج شنبه و بسته باقی خواهد ماند بیش چهارم جولای تعطیلات هر توصیه صنعت اوراق بهادار و بازارهای مالی, انجمن, کارگزاری صنعت و تجارت که مجموعه مراحل تجارت در مانند اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.673%.

تجاری برای آمریکا نفت CL.1, -1.42% در بورس نیویورک و GC.1, +0.48% در Comex نیز بسته خواهد شد برای شهرک سازی در روز جمعه.

تعطیلات این سال ممکن است حمل منحصر به فرد اهمیت به بازار و اقتصاد است که شده است را یک بیماری همه گیر است که تاکنون جان بیش از یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان آلوده به 10.5 میلیون نفر تا کنون. مرگبار coronavirus شیوع ارائه شده در این زمینه برای بروز ناآرامی های مدنی در آمریکا پس از قتل جورج فلوید در مارس 25 توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

خواستار عدالت اجتماعی در گرفت برای فلوید و دیگران و این استقلال در روز ممکن است برای برخی از ارائه یک زمان از غم انگیز بازتاب اگر نه جشن.

در تاریخ 2 ژوئیه سال 1776 قاره ای کنگره رای به نفع استقلال در مقابل بریتانیا و دو روز بعد نمایندگان از 13 مستعمرات نهایی اعلامیه استقلال.

چهارم ژوئیه مندرج به عنوان یک تعطیلات فدرال توسط کنگره در 28 ژوئن سال 1870. اما استقلال برای بسیاری از آمریکایی ها که تلاش های تحت اسارت در نهایت اینکه ملت ایران یک ابرقدرت نبود دست آورد تا رهایی اعلامیه در سال 1863 به مناسبت پایان برده داری. حتی پس از آن, آن را تا 19 ژوئن 1865 که اکثر آمریکایی بردگان آموخته از اعلام و سپس یک قرن بعد و قبل از دیگر سخت مبارزه آزادی بودند به دست آمده توسط آمریکایی های سیاه و سفید.

جزئیات: میسی راه اندازی ‘اعلام نشده’ جولای 4th, آتش بازی این هفته — اما چه کسی پشت در, تعجب, آتش بازی بوم در سراسر کشور ؟

در سال 1776 این شادی و سرخوشی را برای آزادی و تغییر از تحت ظلم و ستم بریتانیا مجبور غیرنظامیان در پایین منهتن به پاره کردن یک مجسمه از شاه جورج سوم. به طور مشابه, در صحنه های تکرار در سراسر ایالات متحده و شهروندان معترض نژادی و بی عدالتی شده اند درست مجسمه با روابط به نژاد پرستی و سفید برتری.

ماه گذشته معترضان پاره کردن یک مجسمه نیم تنه از اولیس گرانت و “پرچم پرستاره” نویسنده Francis Scott Key چرا که آنها متعلق به بردگان در نقاط در طول زندگی خود را. معترضان همچنین در زمان هدفمند پدران بنیانگذار مانند توماس جفرسون یکی از کلیدی امضا کنندگان اعلامیه استقلال که متعلق به بردگان است.

تا کنون جامعه کسب و کار دیده می شود ابراز حمایت از عدالت اجتماعی از تعدادی از شرکت های بزرگ اما مشخص نیست که چگونه این کار ناگهانی همراه با اثرات این ویروس را در شکل دادن به آینده است.

برای آن بخشی از بازار سهام شده است و در تلاش به قدرت از طریق مسائل متعددی که بریدن است در غیر منتظره ای آشفته دوره در تاریخ است.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.35% و S&P 500 شاخص SPX +0.45% به دست آورده اند حدود 40 درصد پس از دست زدن به اواخر مارس پایین به عنوان COVID-19 همه گیر roiled اعتماد سرمایه گذاران و شاخص Nasdaq Composite COMP +0.52% به دست آورده است و نزدیک به 50 درصد بیش از مدت مشابه.

اوایل تلاش برای راه اندازی مجدد فعالیت های کسب و کار شده اند ناهموار و ملاقات با وارونه اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت در تعداد زیادی از جنوب و غرب آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا. هنوز تریلیون ها دلار کمک از فدرال رزرو و دولت آمریکا کمک کرده اند برای تشویق خریداران از دارایی های مخاطره آمیز در نظر گرفته در وال استریت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de