بازار فوق العاده: در اینجا است که چرا ایالات متحده در مبارزه با کروناویروس می تواند منجر به اروپا را سهام بازار مصرف سرب

تعداد فزاینده ای از برجسته وال استریت موسسات در حال ساخت پیش بینی که در سال 2020 خواهد بود که سال اروپا, بازار سهام برای پیشی گرفتن از ایالات متحده خود را به عنوان همتای coronavirus طول می کشد واگرا آهنگ در دو اقتصادی نیروگاهی.

حتی در حالی که آمریکا در تلاش برای محدود کردن مرگبار COVID-19 بیماری, ویروس دیده نشده یک تجدید حیات در منطقه یورو موثر چگونه مدیران دیدن مربوطه خود را در مسیر بهبود است. بارکلیز بلکراک و دیگر بانک ها در حال حاضر ارائه مشاوره به سرمایه گذاران برای بلند کردن دارایی های خود را از بازارهای سهام اروپا گاهی اوقات در هزینه خود را از دارایی های ایالات متحده.

این دیدگاه به دست آورده زمین با محبوبیت بالا-فرکانس دیتا برای پیگیری تلاش ها برای بازگشایی اقتصاد جهانی است. تحلیلگران می گویند که آنها نشان می دهد که چگونه به سرعت در حال افزایش صورت حساب نگه داشتن است آمریکایی ها در داخل خانه یک عامل است که می تواند ایالات متحده را به حالت عادی بازگشت در حالی که کاهش شمارش در اروپا را تشویق می کند تا شهروندان خود را به بیرون رفتن و باز کردن کیف پول خود را.

“تحرک [در اروپا] دهکدهای بازگشت به سرعت و در حال حاضر در تاریخ همتراز با سطح در آمریکا, این نشانه خوبی برای یک وانت در فعالیت به خصوص به عنوان آن می آید با کاهش خطر عفونت تجدید حیات در نظر ما. به عنوان یک نتیجه, ما می تواند به سرعت بهبود در نیمه دوم پیشی دیگر مناطق از جمله ایالات متحده” گفت: تحلیلگران در بلکراک سرمایه گذاری موسسه در یک توجه داشته باشید در هفته گذشته بود.

قبل از coronavirus همه گیر بازارهای اروپایی بودند عقب مانده خود را در ایالات متحده همسالان به عنوان منطقه یورو ساخته شده تنبل بهبودی از آن ویرانگر بحران بدهی حتی پس از بانک مرکزی اروپا برای خریداری صدها میلیارد از اوراق قرضه و کاهش نرخ بهره خود را به subzero خاک.

در دهه گذشته شاخص STOXX Europe 600 با معیار شاخص SXXP, +1.96% به دست آورده بازگشت سالانه 8.1% در حالی که S&P 500 SPX +0.45% به دست آورد سالانه 14.2 درصد بیش همان کشش.

اکثر سرمایه گذاران در سراسر وال استریت انتظار دارند اقتصاد آمریکا و بازارهای آن به گسترش خود outperformance.

کیت Juckes یک استراتژیست ارز در Société Générale گفت: تحلیلگران به طور متوسط هنوز هم در ایالات متحده انجام یک کار بهتر از حرکت و نزدیک به قبل از COVID اقتصادی سطح خروجی در پایان سال 2021 با توجه به نمودار زیر.

Société Générale

اما سرمایه گذاران می گویند 2020 می تواند ثابت کند یک استثنا اگر آمریکا دیده می شود به عنوان قراضه رو به رشد coronavirus بحران کشور گزارش بیشترین تعداد موارد جدید COVID-19 در یک روز در بیش از 50 ، 000 در روز پنج شنبه.

بر اساس یک میزبان کامل از معیارهای غیر رسمی مانند پرواز رزرو لیست کار و تراکم ترافیک coronavirus’ گسترش سریع در ایالات متحده و به خصوص در نقطه داغ متحده مانند تگزاس و فلوریدا به نظر می رسد نگه داشته اند خانوار از بیرون رفتن و خرج کردن پول با توجه به Jefferies.

نگرانی این است که اگر مصرف کنندگان احساس نمی امن سیاست گذاران و سرمایه گذاران نمی قادر خواهد بود برای تکیه بر این ایالات متحده رشد موتور به قدرت قوی بازیابی.

در حالی که در اروپا و تلاش برای به طور پیوسته بازگشایی اقتصاد نبوده است ملاقات با re-شتاب جدید کروناویروس موارد را قادر می سازد از این معیارها به طور پیوسته بهبود بخشد.

یکی دیگر از عوامل کلیدی در رشد خوش بینی در اطراف منطقه یورو در بازار چشم انداز فشار در میان برخی از رهبران اروپایی برای انجام پرقدرت محرک های مالی بسته است. فقدان چنین اقداماتی بود که یکی از دلایل این منطقه یورو را بازیابی عقب مانده ایالات متحده پس از بحران مالی 2008.

اما ناامیدی می تواند در انتظار سرمایه گذاران در این جبهه پیش از این اتحادیه اروپا نشست به بحث در مورد به اصطلاح بازیابی صندوق.

“بازار ممکن است قیمت گذاری بیش از حد. اگر چه مقامات اروپایی باید قوی قابلیت oversell چنین تصمیم گیری های ما دیدن خطرات است که جزئیات و واقعی می تواند به اجرای نا امید” گفت: تحلیلگران در BofA تحقیقات جهانی در روز شنبه باشید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>