اگر وارن بافت هر گونه کلمات از آسایش و یا هشدار برای سهام-سرمایه گذاران در بازار dazed and confused با COVID-19 گیر آنها خواهد شد و احتمالا از شنیدن آنها در روز شنبه.

“وارن بافت سکوت شده است پر سر و صدا این گذشته پر سر و صدا دو ماه” گفت: Julian Emanuel ارشد حقوق صاحبان سهام و مشتقات استراتژیست در BTIG در روز شنبه باشید.

به عنوان یک نتیجه از COVID-19 گیر برکشایر هاتاوی, Inc. BRK.یک -2.74% BRK.ب -2.50% رئیس و مدیر ارشد اجرایی خواهد شد برگزاری کنگلومرا سالانه سهامداران آنلاین جلسه روز شنبه, فیلدینگ سوال در 4 p. m. شرقی. این رویداد خواهد شد و بصورت زنده در یاهو امور مالی.

خارج از جعبه: وارن بافت است که دست زدن به coronavirus بحران مانند او تسلط رکود بزرگ

این رویداد مجازی علائم به طور موقت متوقف به یک سرمایه گذار سنت است. جمعیت کثیری از برکشایر هاتاوی سهامداران و دیگر بافت طرفداران که معمولا جمعیت خیابان ها و مغازه ها و رستوران ها از اوماها در طی چه شده است لقب “وودستاک برای سرمایهداران” خواهد بود گم — خیلی به درد این شهر بازرگانان. لغو خواهد شد محروم اوماها از حدود 21.3 میلیون دلار در هزینه با توجه به وال استریت ژورنال.

و وجود خواهد داشت هیچ مروارید حکمت از blunt-صحبت برکشایر معاون رئیس چارلی مونگر, 96, که نمی توان ساخت این سفر از کالیفرنیا.

مقدار ساخته شده است از تضاد بین بافت پایین مشخصات سرمایه گذاری در حال حاضر در مقابل بحران مالی 2008 و زمانی که برکشایر ساخته شده و تعدادی از تیتر گرفتن سرمایه گذاری از جمله چند میلیارد دلاری در معاملات با Goldman Sachs Group Inc. GS -3.44% و General Electric Co. جنرال الکتریک -4.41% و آشکار خرید Burlington Northern Santa Fe.

“گذشته از پیرایش خود منابع در شرکت هواپیمایی سهام شده است وجود دارد بسیار کمی بحث در مورد چه چیزی بافت قصد دارد برای انجام با برکشایر هاتاوی را حدود 128 میلیارد پول نقد” امانوئل گفت. “می تواند سکوت بود چرا که در 21.6 بار اجماع 2020 درآمد و بدون وضوح به عنوان به چگونه اقتصاد است به احتمال زیاد به بازگشایی سهام گران قیمت هستند به اوراکل از اوماها؟”

برکشایر کلاس سهام بودند را حدود 19 ٪ در سال به تاریخ به تجارت نزدیک $275,000 که از بعد از ظهر جمعه و خاموش بودند حدود 15.6 درصد بیش از 12 ماه گذشته. S&P 500 SPX -2.80% پایین است و در حدود 12 ٪ در سال به تاریخ و حدود 3.2 درصد بیش از سال گذشته. سهام شده اند در یک غلتکی سوار coaster S&P 500 غواصی نزدیک به 34 درصد از یک رکورد در فوریه. 19 از طریق مارس 23 قبل از قرار دادن در یک تیز مارس گزاف گویی.

نظر:‘آرام’ وارن بافت دارای 3 راه برای برنده شدن در این بازار

امانوئل نیز فکر توجه به بافت گریزی به بدهی اگر او “فکر کردن در مورد مشکلات پایین جاده با توجه به استقراض شراب خواری که هر دو دولت ایالات متحده و شرکت های بزرگ امریکا بوده است از مارس 1?”

در ضمن مونگر در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال در اوایل این ماه گفت که بر خلاف 2008-09 زمانی که ناامید مدیران بودند ضرب و شتم برکشایر را درب کسب و کار در حال فلج مستندات.

“همه فقط منجمد,” او گفت:. “و گوشی زنگ خاموش قلاب.”

در حالی که مونگر نمی خواهد شرکت در این سال به صورت مختصر رویداد برکشایر سرمایه گذاران را به یک نگاه طولانی در گرگ آبل یک زن 57 ساله برکشایر معاون طولانی دیده می شود به عنوان یک مدعی برای موفقیت بافت خواهد شد که به نوبه خود 90 در ماه اوت است. آبل خواهد شد پیوستن به بافت در رویداد مجازی. Ajit Jain, 68, دیگر معاون رئیس نیز دیده می شود به عنوان یک جانشین بالقوه نیست برنامه ریزی شده به شرکت.

بارون:چه کسی جایگزین خواهد شد وارن بافت? برکشایر هاتاوی نشست سالانه ممکن است ارائه یک نشانه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de