بازار فوق العاده: تجاری املاک و مستغلات ‘به نحوی بوده است صرفنظر از,’ برای COVID-19 کمک. در اینجا یک برنامه برای تغییر آن از طریق حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاری

تجاری املاک و مستغلات را COVID-19 گلایه نمی تواند وصله با بدهی بیشتر.

که لیزا Pendergast, مدیر اجرایی CRE شورای مالی در یک گروه صنعتی با تمرکز بر $4.6 تریلیون تجاری املاک و مستغلات سرمایه گذاری بازار را در توده ای از مشکلات مقابله با خواص به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من به طور کلی مشاهده است که در تجاری املاک و مستغلات است به نحوی شده است و صرفنظر از” او گفت MarketWatch, صحبت فدرال رزرو بیش از 2 تریلیون دلار تخته سنگ از همه گیر بودجه برنامه های که در ماه مارس ایجاد شد برای تقویت ایالات متحده شرکت های کسب و کار کوچک صاحبان شهرداری و محدود به بخشی از املاک تجاری در طول COVID-19 بحران است.

واضح است که فدرال رزرو برنامه های وام دهی داشته بازارهای مالی خیط و پیت کردن با اعتباری. بسیار دارای شرکت های ایالات متحده قرض رکورد میزان بدهی در سال نیمه اول. کمتر خطرناک نقاط تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (CMBS) بازار که در آن وام در هتل ها و مراکز و ساختمان های اداری و دیگر خواص بسته بندی شده به اوراق قرضه, معاملات بهبود از آنچه سرمایه گذاران گفت: به طور خلاصه احساس مانند “تاریک ماه” از 2007-08 بحران مالی جهانی.

اما آنچه که فدرال رزرو برنامه ها نمی رسیده است پریشانی در ملک تجاری در سطح که در آن صاحبان ساختمان در حال حاضر به صورت دعوایی مستاجران محو اجاره و رهن است که بیشتر احتمال دارد به نوبه خود سمی با گذشت هر ماه از این بیماری همه گیر.

جزئیات: مستندات سهولت در شهر نیویورک و دیگر شهرهای بزرگ اما در تجاری املاک و مستغلات هنوز هم گره در گره

آن را نه تنها که خواص باید بسته باقی می ماند و یا تنها بخشی از اشغال به عنوان مطلب متحده معکوس برنامه ای برای بازگشایی, در میان موجی COVID-19 عفونت, اما همچنین که صاحبان باید کمی وضوح در زمانی که جریان های نقدی در خواص ممکن است بهبود بخشد.

“راه حل ایده آل است برای به دست آوردن همه بازگشت به کار و این اقتصاد و عملکرد آن در تاریخ 1 ژانویه سال 2020 است.”

— پاتریک سارجنت شریک در قانون شرکت Alston & پرنده در دالاس

“برای مهمان نوازی, میله, هتل ها و مسافرت فقط آن را دشوار برای دیدن چگونه آنها را تولید مقدار درآمد حرکت در همه” غنی سگا, جهانی, رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Conning گفت: در مصاحبه با MarketWatch.

ترجیح سهام طرح

در سراسر ایالات متحده آن را در حال حاضر چهارمین ماه از کار از خانه خسته کننده محدودیت در تعاملات اجتماعی و محدودیت در عملیات کسب و کار. تجاری وام مسکن پرداخت در اواخر در طول این دوره باید سر به فلک کشید.

در ماه ژوئن نرخ کوتاهی برای ملک وام بودند که به همراه تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار, آمار معاملات در نزدیکی بالاترین 10.3 درصد یک پرش از تنها 2.8 درصد سال قبل با توجه به Trepp یک CMBS داده ردیاب. تحلیلگران گلدمن ساکس انتظار رای به آمار یک رکورد 11.3 درصد در ماه جولای.

“این شماره ها واقعا چشم ظاهر” Pendergast گفت: سرعت سریع از صاحبان ساختمان سقوط از وام مسکن خود را. در طول بحران مالی جهانی آن “نوع نورد فاجعه بود که آهسته به تحقق” او گفت: صحبت از این پریشانی که در نهایت ضربه املاک تجاری از یک دهه پیش. “در اینجا آن را به مدت یک شب.”

Pendergast تا به حال یک صندلی ردیف جلو به 2007-08 سقوط بازار بود که موجب خطرناک subprime وام در خانه و مشتق طرف شرط اما به پایان رسید تا فلج بازارهای مالی جهانی. در اجرا تا به بحران و فوری آن پس او CMBS استراتژیست at the Royal Bank of Scotland Group RBS +5.01%, یک بازیکن بزرگ در بازار, تا سال 2009 زمانی که او نقل مکان کرد و به Jefferies گروه مالی قبل از به دست گرفتن زمام از CRE مالی شورا در سال 2016.

“ما در حال صحبت کردن با رگولاتور و تلاش برای آنها را به در نظر گرفتن آنچه می تواند انجام شود” گفت: Pendergast از COVID-19 پیشنهاد. “ما می خواهیم برای پیدا کردن وسیله ای که ارائه پول نقد به وام گیرندگان به طور مستقیم.”

به طور خاص Pendergast می خواهم وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول به نظر تزریق 250 میلیارد دلار به $300 میلیارد دلار ارزش سهام به املاک تجاری به دولت آنچه شناخته شده به عنوان یک ترجیح سهام.

تازه سرمایه خواهد بود اختصاص داده شده برای صاحبان اموال به پوشش 12 ماه از بدهی پرداخت به علاوه پرداخت هزینه های عملیاتی و مالیات. هدف خواهد بود برای جلوگیری از یک موج از پیش فرض های وام مسکن و ملک سلب حق مالکیت که یک دهه پیش به کمک خط خارج شدن اقتصاد ایالات متحده و رهبری قیمت در املاک مسکونی و تجاری به یکی از بدترین رو به پایین برجها در ضبط.

در طول COVID-19 بحران بازار مسکن ایالات متحده دیده می شود قیمت به سود, در حالی که قیمت املاک تجاری کاهش یافته است 11% در سال به, تاریخ, بر اساس آخرین سبز خیابان ملک تجاری شاخص قیمت.

در ضمن سهام ایالات متحده باید به صحنه های دراماتیک بازیابی با میانگین صنعتی داو جونز پایین DJIA, +0.74% در روز پنج شنبه معامله 21.4 درصد بالاتر بیش از سه ماه گذشته و تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP +0.93% 37.1 درصد بالاتر برای دوره.

چه تغذیه و یا وزارت خزانه داری را برای سرمایه گذاری خود را? این طرح به شارژ حدود 2% هزینه را به وام گیرندگان برای سهام تزریق و همچنین بازگشت اولیه سهام سرمایه گذاری هنگامی که وام گیرندگان بازپرداخت وام مسکن خود را بدهی. آن را نیز می تواند مستقیم به معنی ثبات قیمت املاک و در نتیجه جوامع است. از همه مهمتر حقوق صاحبان سهام نیز نشسته بود در زیر هر نیم اشکوب یا بدهی های ارشد در اموال فراهم می کند که یک کار در اطراف به محدودیت های جاسازی شده در حدود 550 میلیارد CMBS تامین مالی بازار که بار بدهی های اضافی بر روی خواص.

به طور معمول کسانی که محدودیت و حتی ممنوعیت بخشایش کمک های مالی مانند وام های ساخته شده برای کسب و کار کوچک صاحبان طریق وزارت خزانه داری را مشخصه $670 میلیارد چک Protection Program, که می تواند تمدید از طریق اوایل ماه اوت.

ببینید: آمریکاییها از گسترش چک برنامه حفاظت از ارسال به ناروا برای امضا

“وجود دارد قراردادی مورد نیاز است که نمی تواند خود را کنار بگذارند گفت:” پاتریک سارجنت یک شریک در قانون شرکت Alston & پرنده در دالاس ارجح سهام با رویکرد تحکیم تجاری املاک و مستغلات. “این درست نیست که ما نمی خواهیم به بار قرض با ادامه بدهی.”

هنوز ترجیح سهام طرح خطرات آن جمله است که تنظیم کننده های دارای حق اعمال مالیات دهندگان بودجه می تواند از دست دادن کل سرمایه گذاری بر روی برخی از خواص اگر ارزش یک سال از رهایی نیست به اندازه کافی برای جبران چه چیزی می تواند یک عصر جدید برای ساخت و ساز استفاده کنید.

خرده فروشی و هتل خواص شده اند سخت ترین ضربه بخش توسط coronavirus تا کنون به سفر برای کسب و کار و اوقات فراغت خشک شده و به احتمال زیاد اقامت که راه را برای برخی از زمان. پاول گفت: بعد از محرک قانون باید در پیدا کردن راه هایی برای کمک به هتل ها و سایر صنایع در سخت ترین ضربه گیر در کنگره شنوایی این هفته فدرال پاسخ به COIVD-19.

اما تحلیلگران مورگان استنلی نیز گفت: آنها انتظار می رود روند کار از خانه به سه سال 2024 تغییر آنها را هل دادن اتاق اجاره پایین در شهر نیویورک و سان فرانسیسکو و جای خالی بالاتر بیش از تقریبا پنج سال آینده.

“راه حل ایده آل است برای به دست آوردن همه بازگشت به کار و این اقتصاد و عملکرد آن در تاریخ 1 ژانویه سال 2020” سارجنت گفت: در حالی که همچنین با اشاره به این که سخت است برای دیدن اتفاق می افتد در تگزاس که در آن او واقع شده و در کشورهای دیگر در حال حاضر مبارزه با افزایش عفونت.

“مردم در اینجا دو هفته پیش فکر می کردم ما تا به حال یک دسته در همه چیز” او گفت:. “اما ما باید نه انجام یک کار خوب بازگشایی مسئولانه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de