بازار فوق العاده: به عنوان تغذیه مراحل به شهرداری بازار اوراق قرضه را به اندازه کافی است ؟

ماه مارس شده است یک بازی Whac-A-Mole برای بانک های مرکزی. یک بازار مالی یکی پس از دیگری چشمه نشت وصله می شود و سپس مراحل را تکرار میکند. اما حتی کهنه فعالان بازار شد شگفت زده برای دیدن فدرال رزرو عجله به کمک شهرداری بازار است.

در 20 مارس به عنوان بازده در كشور به طور معمول شهرداری ها در بازار افزایش یافت, فدرال رزرو اعلام کرد که اجازه خواهد داد که بانک ها به وام دسترسی اگر آنها با استفاده از دارایی های خریداری شده از مالیات معاف شهرداری پول-بازار صندوق های متقابل است.

عملکرد موج ناشی از یک کمون باند فروش بود که مانند بسیاری از دیگر بازار gyrations در سراسر مارس رانده شده توسط سرمایه گذاران دست پاچه دام بیش از هر یک از دیگر به عنوان آنها با عجله به درب. و در حالی که فدرال ریزرو مداخله کمک کرده است ایجاد ثبات در بازار در حال حاضر وجود دارد به احتمال زیاد بسیاری از درد های پیش رو برای دولت های محلی و اوراق قرضه صادر کنندگان را تشکیل می دهند که $3.85 تریلیون-muni بازار است.

“آن را در بهترین منافع تغذیه و اقتصاد ملی به muni بخش عملکرد به طور موثر به خصوص زمانی که زمان رکود است رانده شده توسط یک ویروس است که میکشد در ایالت ها و محلات را به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و خدمات عمومی گفت:” کریستوفر میر استراتژیست ارشد و اقتصاددان برای شیکاگو مبتنی بر حلقه بازار سرمایه.

بازده در شهرداری ها در بازار لمس یک زمان تمام کم و قیمت رو تمام زمان بالا — در 9 مارس گفت: Matt Fabian یک شریک با شهرداری بازار تجزیه و تحلیل ترافیک. اما اضطراب بیش از حرکت سریع بیماری همه گیر کوروناویروس موج از طریق بازارهای مالی و سرمایه گذاران سعی در فروش همه چیز در یک خط تیره دیوانه برای پول نقد.

برای مونس فروش دیوانگی آغاز شده با سرمایه گذاران در تلاش برای انحلال خود را muni پول-بازار سرمایه Fabian گفت. حدود 11 میلیارد دلار — حدود 10 ٪ از بازار به فروش می رسد در حدود یک هفته است.

یکی دیگر از توجه: در طول سال گذشته یا بیشتر مونس تبدیل شده اند “تقریبا به طور کامل وابسته به صندوق سرمایه گذاران” Fabian گفت. در طول سال 2019 شهری دارایی های متقابل و تبادل وجوه معامله افزایش $156 میلیارد: بیش از سه بار به عنوان بسیاری به عنوان دیگر سرمایه گذار انواع ترکیب شده است. هنگامی که سرمایه گذاران در این صندوق آغاز شده و فروش به سعی کنید به جمع آوری پول آن را مجبور به مدیران دارایی به فروش زمینه ای اوراق بهادار در بودجه.

ببینید:اینجا یک شکست از بانک فدرال گسترش برنامه های نجات برای حفظ اعتبار جریان در طول همه گیر

“بازار کشف و ضبط گفت: Eric Kazatsky رئیس شهرداری استراتژی برای بلومبرگ هوش. “این یک طوفان کامل برای مونس.” آن را به عنوان انجام شده در بازارهای دیگر بانک فدرال مداخله آن را به یک خریدار از آخرین چاره برای اوراق قرضه سرمایه گذاران می خواستم به ازای پول نقد.

بازده رسید 200 واحد بیش از چند روز به سطح “هیچ کس در بازار تا به حال هرگز دیده می شود قبل از” Fabian گفت. او و دیگران را سریع به یاد داشته باشید که عملکرد شوک بود به دلیل نقدینگی مسئله نه اصول اساسی در بازار و بازده را retrenched حدود 150 واحد است که مارس سنبله. یکی از بزرگترین ارز داد و ستد وجوه است که آهنگ مونس از iShares ملی Muni صندوق اوراق قرضه MUB, +0.28% است و تقریبا مسطح برای سال به, تاریخ, با توجه به FactSet.

به عنوان Kazatsky قرار داده و آن چه را تغذیه نمی خواهم که “دولت و مردم محلی استقراض با نرخ بالا در یک زمان رفت و آنها در انتظار هر دو هزینه شوک و درآمد شوک.”

کسانی که شوک هستند همه چیز در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. سیستم مراقبت های بهداشتی و سیاست های دولت-محور و پرسنل اورژانس در خط مقدم در حال پرداخت توسط شهرستانها و شهرهای کوچک. متحده را مجبور به انجام با درآمد پایین تر از درآمد و مالیات فروش در همان زمان به عنوان بیمه بیکاری پرداخت در حال افزایش هستند. بخش زیادی از بودجه همه کشورها و مردم محلی نیست اختیاری اما ثابت برای چیزهایی مانند هزینه های بازنشستگی.

اما این مهم است به یاد داشته باشید که اوراق قرضه صادر شده توسط دولت ها و محلات تنها بخشی از muni بازار است. حدود دو سوم از بازار است “درآمد” اوراق قرضه — کسانی صادر شده توسط همه چیز را از بیمارستان ها به ارائه دهندگان حمل و نقل به کالج ها و دانشگاه ها که همه آنها را به یک ضربه جدی از یک مرتعش اقتصاد است.

“شما می توانید در قرعه کشی یک خط نقطه چین از تاثیر اقتصادی coronavirus به هر جنبه از muni سرمایه گذاری” Kazatsky گفت.

“سرمایه گذاران را به بند به صورت سیستمیک تنزل رتبه در سراسر متحده شهرستانها بیمارستان و حمل و نقل و حتی ضروری خدمات آب و برق” Fabian گفت. “شما می توانید فکر می کنم برخی از بسیار تیره و تار چیزهایی که این روزها است. اقتصادی داده است که به نوبه خود وحشتناک است.”

چه معنا است ؟ شهری بازار با احتیاط از جارو پیش بینی بود در سال 2010 توسط تحلیلگر مردیت ویتنی که هشدار داده “موجی از اوراق قرضه شهرداری پیش فرض” را به عنوان اگر دولت های ایالتی و محلی به حال هرگز مواجه رکود اقتصادی قبل از.

هوارد طلا:5 بدترین سرمایه گذاری تماس های این قرن

هنوز Fabian فکر می کند این بار فقط ممکن است متفاوت باشد.

“ما می توانید ببینید همه چیز اتفاق می افتد که هرگز اتفاق افتاده است قبل از” او گفت:. “وام گیرندگان که مردم باید درمان شود کاملا امن نمی تواند درمان شود که در راه است. حتی در بدترین رکود ایالات و شهرستانها نمی رسد. اما با اجتماعی فاصله و هر کس در خانه میلیون ها نفر بیکار, آن را سخت به هر چیزی را برای اعطا. وجود دارد می تواند به طور موقت نقض باند پیمان, ویژگی های پیش فرض ذخیره صندوق تساوی چیزهایی که شما هرگز انتظار می رود.”

مهم است به درک هر چند که اکثر چنین سکسکه به احتمال زیاد موقت: مشکلات بودجه نقدینگی نه پرداخت بدهی, Fabian تاکید کرد. کار در امور مالی حرفه ای ” به نفع: اکثر شهرداری, نهادهای جولای ژوئن سال مالی به طوری که آنها در حال گرفتن آماده برای شروع فرآیند بودجه بندی در هفته های آینده. این بدان معناست که آنها می توانند فعالانه برای حساب روز قیامت سناریو برای سال آینده.

و شهرداری نرخ به طور پیش فرض است که بخشی از آن از شرکت های بزرگ بازار برای شروع با: 0.18% در سال 2018 در مقایسه با 1.74% برای شرکت ها با توجه به اوراق بهادار شهری Rulemaking هیئت مدیره.

هنوز هم این بی سابقه است لحظه. به یک مثال با ترافیک هوایی پایین حدود 90 درصد شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها در حال گرفتن میلیاردها فدرال دلار Fabian اشاره کرد. “اما اگر ما دو-سه ماه با صفر enplanements? من فقط نمی دانم چه اتفاقی می افتد.”

مرتبط:برای شهرداری پیش فرض کوپن فقط به عنوان خطرناک به عنوان رکود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>