علامت McGwire تاریخی خانه اجرا توپ است که ارزش کمتر از 3 میلیون دلار در حال حاضر

علامت McGwire تاریخی خانه اجرا را دقیقا نمی سالخورده مثل یک شراب خوب است. بیشتر شبیه به یک کارتن تمام شده شیر است.

کمدین تاد مک فارلین خریداری McGwire را 70 صفحه اصلی اجرای توپ از سال 1998 نجومی برای یک سایه بیش از 3 میلیون دلار و در حال حاضر آن ممکن است ارزش به عنوان کمی به عنوان $250,000 با توجه به یادگاری های ورزشی حراج خانه TMZ ورزشی گزارش شده است.

تاد مک فارلین دارای علامت McGwire را 70 صفحه اصلی اجرای توپ در یک کنفرانس مطبوعاتی درخبرگزاری گتی ایماژ

چند دلیل وجود دارد برای این: اوراق قرضه Barry گذشت McGwire در سال 2003 ضربه 73 homers. و McGwire ضبط شد رنگ آمیزی با توجه به بستری استفاده از استروئید. با توجه به کن Golin از Goldin مزایده های McGwire توپ در حال حاضر به ارزش 250.000 دلار به $300,000. دیوید کولر از SCP مزایده فکر می کند می تواند بازیابی تا $400,000.

در هر صورت قیمت بشدت کاهش یافت. اما مک فارلین هنوز هم خوشحال به آن را داشته باشد.

“اگر Wayne Gretzky معافیت یک گل به ثمر رساند رکورد او قرار می دهد جن در شبکه, ‘زمان!’ و آنها به دست آوردن جن و آنها آن را به وین. مایکل جردن نمره بیشترین امتیاز, ‘زمان!’ کسی که بیشترین touchdowns, ‘زمان!’ [و تمام نقطه عطف توپ های داده شده به ورزشکاران],” مك فارلين گفت: ESPN مستند “بلند رفته تابستان” است که تحت پوشش McGwire و Sosa اجرای خانه تعقیب از سال 1998 و پخش در پنج شنبه شب.

“شما ضربه که خانه را اجرا کنید و به شما در تنظیم هر نوع رکورد است که با اجرای خانه می تواند یک مرد در حقه یکی از bleacher دانشگاه علوم پزشکی مشهد goin ‘من کردم توپ. این توپ در اینجا تاریخ است.’ شما در وسط این داستان است. که توپ شما را در وسط این داستان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de