علامت Hulbert: این 4 سهام سرمایه گذاری جوانب’ مورد علاقه های شما — و نه یک ‘FAANG سهام

در آن طول می کشد جرات را به عنوان یک ارزش سرمایه گذار این روز است. اما بالا انجام سرمایه گذاری در خبرنامه هیچ کمبود شجاعت. با ارزش من با اشاره به سهام که از نفع معاملات نسبتا پایین نسبت قیمت به درآمد, کتاب, ارزش, فروش, و غیره. ارزش را مخالف رشد سهام: در این رده دوم به طور معمول تجارت برای ارزیابی بالا رفت.

شوخی نمی کنم وقتی که من می گویند که ارزش سرمایه گذاری طول می کشد جرات. با توجه به تجزیه و تحلیل کنندگان از تحقیقات وابسته به ارزش عقب مانده رشد در حال حاضر برای بیش از 13 سال — طولانی ترین کشش در بازار ایالات متحده تاریخچه. این منجر به ظاهر بی پایان سری از اظهارات در سال های اخیر است که ارزش سرمایه گذاری مرده است.

بخوانید: آنچه اتفاق افتاده به ارزش سهام ؟

سعی کنید به گفتن است که به بالا انجام سرمایه گذاری خبرنامه دنبال من Hulbert مالی هضم عملکرد حسابرسی شرکت. این چهار سهام گره خورده بودن بیشتر توصیه می شود در حال حاضر توسط کسانی که در خبرنامه:

• والت دیزنی قطع +0.16%

• فدرال اکسپرس FDX, +1.06%

• IBM IBM -0.61%

• جی پی مورگان چیس JPM, -0.77 خوابگاه%

متوجه عدم وجود هر یک از این به اصطلاح FAANG سهام شده اند که پیشرو بازار در هفته های اخیر.

تمام چهار نفر از این سهام به جای محکم در “ارزش” دسته: متوسط خود را انتهایی 12 ماه نسبت PE, برای مثال 35 درصد پایین تر از S&P 500 SPX +0.23% . آنها به طور متوسط قیمت/کتاب نسبت 26 درصد کاهش و متوسط قیمت/خرید و فروش نسبت 10 درصد پایین تر است. (نگاه کنید به نمودار زیر است.) و با توجه به وضعیت خود را به عنوان ارزش سهام آن نیست که آنها را عقب مانده از اواخر.

خبرنامه معرفی این چهار سهام عالی در دراز مدت عملکرد. من محاسبه است که بیش از 20 سال گذشته (از آوریل سال 2020) آنها باید عملکرد بهتری نسبت به S&P 500 با 3.2 درصد سالانه. (این آمار و ارقام به سود و هزینه های معامله را به حساب.)

یک فرصت برای خرید با کیفیت خوب سهام در تخفیف.

خبرنامه’ دلایل منطقی برای خرید این سهام هستند در همه موارد: با وجود کوتاه مدت اختلالات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هر یک از چهار شرکت عالی چشم انداز بلند مدت. خود را در زمان مبارزات را به سرمایه گذاران فرصت برای خرید با کیفیت خوب سهام در تخفیف.

این است و همیشه بوده است کلاسیک خودداری از ارزش سرمایه گذار ، وجود دارد دلیلی برای باور کردن که این خبرنامه ” ایمان در این سهام خواهد شد حتی اگر ارزش عقب مانده گذشته 13+ سال ؟ بله و یکی از دلایلی است که این خبرنامه’ عالی در دراز مدت ،

یکی دیگر از چیزی است که پیدا شد در پژوهش وابسته به مطالعه ذکر شده در بالا که نوشته شده توسط راب Arnott شرکت بنیانگذار; کمپل هاروی یک استاد امور مالی در دانشگاه دوک; Vitali Kalesnik عضو ارشد تحقیقات وابسته به سرمایه گذاری در تیم و Juhani Linnainmaa یک استاد امور مالی در کالج دارتموث است. آنها در معرض آماری موشکافی تمام توضیحات آنها آگاه بودند به همین دلیل ارزش عقب مانده رشد برای مدت طولانی از جمله:

  1. ارزش اثر هرگز واقعا وجود داشته و در وهله اول و شواهد به خلاف حاصل از داده کاوی;
  2. اقتصاد است و تغییر اساسی در راه ارزش عامل بی ربط رفتن به جلو از جمله نوآوری های تکنولوژیک, نرخ بهره پایین و رشد سهام خصوصی;
  3. بیش از حد بسیاری از سرمایه گذاران سعی کردم به دنبال ارزش عامل موجب تنزیل دور چه بوده است آن outperformance بیش از رشد;
  4. سرمایه گذاران نشان داده اند یک اولویت برای رشد سهام و در نتیجه آنها را بیشتر گران قیمت و ارزش سهام ارزان تر از همیشه.
  5. ناملموس هستند که شمارش به عنوان بخشی از کتاب ارزش تبدیل شده اند به طور فزاینده مهم برای یک شرکت سودآوری;
  6. بد شانس.

آن را فراتر از محدوده این ستون به بررسی آزمون های آماری که نویسندگان مورد استفاده در تجزیه و تحلیل هر یک از این توضیحات اما شما باید به عنوان خوانده شده گزارش خود را اگر علاقه مند است. آنها رد آن فرضیه که حاکی از آن است که ارزش به طور دائم مرده و در نتیجه به جای آن که “مرحله تنظیم شده است به صورت بالقوه تاریخی outperformance از ارزش نسبت به رشد بیش از دهه آینده.”

اگر پس از بالا انجام سرمایه گذاری خبرنامه خواهد شد که هر راست می گویند “من به شما گفته.”

(افشای کامل: تمام خبرنامه ها دنبال من ردیابی عملکرد شرکت پرداخت هزینه تخت به خود می گرداند حسابرسی است. توجه داشته باشید که به دلیل تمام خبرنامه پرداخت همان هزینه شرکت من تا به حال هیچ انگیزه ای که به گزارش خدمات معرفی ارزش سهام بهتر در دراز مدت عملکرد نسبت به کسانی که در معرفی سهام رشد.)

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید [email protected]

بیشتر: ورزشها میدارد سهام بد صنعت شرط گسترده منصه — آن را به پایان وارن بافت عصر

به علاوه: وارن بافت نه از دست خود لمس و برکشایر هاتاوی منتقدان — طبق معمول — در حال کوتاه اندیش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de