یک آزمون بزرگ برای contrarian تحليل دم در طلا چاله. چرا که bullishness در میان بازار طلا تایمر به ندرت بالاتر بوده است از آن امروز است. از سال 2000 است که زمانی که من شروع به ردیابی متوسط توصیه می شود قرار گرفتن در معرض سطح در میان چنین تایمر خوش بینی در مورد طلا بالاتر بود فقط 0.7 درصد از جلسات تجاری.

که نشانه بد برای طلا GC00, +0.02% در نزدیکی چشم انداز کوتاه مدت با توجه به contrarian تجزیه و تحلیل. در طول تاریخ طلا و طلا مربوط به سرمایه گذاری کرده اند به طور متوسط در انجام به طور قابل توجهی بهتر از وقتی که طلا تایمر بودند به مراتب بیشتر نسبت به فلز زرد رنگ است.

این در نوبت نشان می دهد که طلا گاو نیاز به بیمار در انتظار است که طلا افزایش می یابد در چند هفته آینده به یک جدید ، که رکورد نزدیک به $1,900 در هر اونس.

طلا تایمر متوسط توصیه می شود طلا قرار گرفتن در معرض سطح همان چیزی است که دنبال من شرکت Hulbert طلا خبرنامه شاخص تمایلات یا HGNSI. همراه با نمودار توطئه HGNSI از آغاز سال 2018 همراه با VanEck بردار معدن طلا ETF GDX, +3.93% . سایه های مناطق در بالا و پایین نمودار نشان دهنده HGNSI خوانش که در بالا و پایین 90 و 10 صدک های تاریخی توزیع میشود.

توجه کنید که در این نمودار چگونه HGNSI بیش از گذشته افزایش یافته است به خوبی در آن بالا decile. همچنین توجه کنید که در فوری پی دیگر موارد از جمله بیش از چند سال گذشته به VanEck بردار معدن طلا ETF است اقدام به از دست دادن زمین.

در عین حال contrarians هنوز شرط بندی که طلا مبارزه خواهد بیش از چند هفته آینده. به همین دلیل من می گویند که از ماه آینده تشکیل یک آزمون بزرگ از contrarian تجزیه و تحلیل.

باور نکردنی همبستگی بین طلا و نرخ بهره واقعی

یک شمارنده به contrarians استدلال مبتنی بر افت امروز تورم (یا واقعی) نرخ بهره. در حال حاضر برای مثال 10 ساله خزانه داری تورم محافظت اوراق بهادار (راهنمایی) تجارت در عملکرد منهای 0.76%. که یکی از پایین ترین نرخ تا کنون ثبت شده برای این اوراق قرضه که شروع به تجارت در اواخر 1990s.

این نرخ پایین صعودی است با توجه به بسیاری از طلا بولز به دلیل شدت همبستگی معکوس بین نرخ بهره واقعی و طلا را به قیمت واقعی. با توجه به مطالعه منتشر شده چند سال پیش توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی این همبستگی بسیار کم است منهای 0.82 (با منفی 1.0 که بالاترین امکان خواندن). این مطالعه همکاری نویسنده با کلود Akinrinoye سابق کالاها مدیر نمونه کارها در TCW و کمپل هاروی یک استاد امور مالی در دانشگاه دوک است.

همبستگی است نه علیت اما و Akinrinoye و هاروی قادر به پیدا کردن شواهد قانع کننده که کم نرخ بهره واقعی چه چیزی باعث بالا قیمت طلا. در واقع آنها دریافتند که “آن است که به همان اندازه ممکن است به استدلال می کنند که علیت اجرا می شود در جهت دیگر که بالا و واقعی قیمت طلا در واقع ‘علت’ کم بازده واقعی.”

حتی اگر آن کم است و نرخ های واقعی است که باعث بالا طلا قیمت که نمی کمک به ما در پیش بینی آینده است. چرا که به منظور ترجمه تاریخی همبستگی به پیش بینی ما اول از همه باید بدانید که در آن نرخ های بهره واقعی تجاری خواهد شد در آینده. در نظر بگیرید:

• اگر 10 سال راهنمایی عملکرد افزایش به جایی که آن را در پاییز سال 2018 و سپس یک مدل اقتصادسنجی بر اساس همبستگی بین نرخ های واقعی و طلا را پیش بینی می کنند که طلا خواهد تجارت برای حدود 1000 $در هر اونس.

• اگر به جای 10 سال عملکرد واقعی بودند به سقوط بیشتر به منفی 2% مدل را پیش بینی طلا خواهد تجارت برای بیش از 2 ، 000 $در هر اونس.

• اگر عملکرد واقعی ثابت می ماند این مدل را پیش بینی طلا قیمت ثابت می ماند.

این است که چرا بازار طلا احساسات مفید تر است نسبت به عملکرد واقعی نسبت به پیش بینی طلا را در کوتاه مدت جهت. تا زمانی که طلا تایمر به صعودی به عنوان آنها در حال حاضر, تاریخ نشان می دهد که طلا مبارزه خواهد کرد.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com

بیشتر:چرا “پناهگاه امن” طلا و بازار سهام در حال حاضر در حال حرکت در همان جهت

همچنین بخوانید: شماره 1 بازار-تایمر از 1980s و 1990s این پیام امروز به خرید و نگه داشتن سرمایه گذاران

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de