علامت Hulbert: قیمت طلا می تواند حرکت بالاتر اگر این 2 چیز اتفاق می افتد با اقتصاد و بازار تایمر

چرا دولت فدرال فوق العاده ای مالی و پولی محرک منجر به تورم بالاتر و بزرگتر را افزایش می دهد در طلا ؟ تصور کنید اگر به ما گفته شد در ماه فوریه گذشته که $5 تریلیون دلار خواهد بود تزریق به اقتصاد ایالات متحده توسط یک 3 تریلیون دلار افزایش در فدرال رزرو ترازنامه و 2 تریلیون دلار در کنگره محرک های مالی (مراقبت عمل می کنند). من انتظار داشتم که هر دو قیمت طلا و انتظارات تورمی به منفجر شود.

در عین حال آنها به جای واکنش نشان داد و با کمی بیش از یک شانه را بالا انداختن. با توجه به کلیولند فدرال رزرو تورم انتظار می رود سالانه بیش از 10 سال آینده کاهش یافته است به 1.16% از 1.62 درصد در ماه فوریه.

و در حالی که طلا GC00, +0.73% است بسیج در ابتدا پس از سقوط همراه با S&P 500 SPX -0.08% در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس قیمت آن در حال حاضر تقریبا 3 درصد کمتر از آن در اواسط ماه مارس بالا از جمله 1.5 درصد کاهش در پنج شنبه این هفته به تنهایی.

با احتیاط مصرف کنندگان

اولین عاملی است که کمک می کند تا توضیح دهد این در غیر این صورت مرموز واکنش این است که کاهش سرعت از پول — چگونه اغلب پول دست به دست می. که به دلیل افزایش عرضه پول به عنوان دولت فدرال انجام داده است کمتر خواهد بود تحریک به حدی مردم کمتر تمایل به استفاده از آن.

بدون شک وجود دارد که سرعت پول کاهش یافته است. در واقع به عنوان شما می توانید از جدول زیر آن غوطه ور است. بخشی از دلیل که سرعت کاهش یافته است که بسیاری از ما شده اند پناه در محل و در نتیجه تا به حال فرصت کمتری به صرف نسبت به قبلا. اما ما نیز ساکت به صرف چون ما نگران آینده — که آیا ما باید یک کار اعم از توفنده بازار سهام خواهد خرابکاری ما بازنشستگی و غیره.

بنابراین در حالی که وجود دارد این است که بیشتر پول ها گردش در اطراف اقتصاد ما کمتر به احتمال زیاد به صرف آن است. بنابراین نباید به خصوص تعجب آور است که محرک اضافی نیست ترجمه به افزایش تورم و انتظارات و قیمت طلا.

بیش از حد طلا-بازار bullishness

دلیل دیگر قیمت طلا نشده منفجر شد و به سمت بالا در پی فوق العاده محرک اقتصادی دولت بیش از حد است bullishness در بخشی از بازار طلا تایمر. به عنوان contrarian تجزیه و تحلیل به ما می آموزد بازار به طور معمول انجام بهتر در پی شک و تردید نسبت در پی خوش بینی.

در نظر گرفتن متوسط توصیه می شود بازار طلا قرار گرفتن در معرض سطح در میان چند ده کوتاه مدت طلا تایمر من مانیتور (به عنوان اندازه گیری توسط Hulbert طلا خبرنامه شاخص تمایلات یا HGNSI). پس از طلا اواسط ماه آوریل بالا برای مثال این میانگین قرار گرفتن در معرض سطح کمی افزایش یافته است — به 54.2 درصد از 52.0% — حتی در حالی که قیمت طلا کاهش یافته است بیش از $40. این یک نشانه بارز از سرسختانه برگزار شد bullishness هنگام قرار گرفتن در معرض سطوح ثابت ماندن بسیار کمتر از افزایش در یک بازار در حال سقوط. و سرسختانه برگزار شد bullishness مثبت نیست با توجه به contrarians.

در حال حاضر HGNSI بالاتر از آن بوده است در 81 درصد از معاملات روز از سال 2000. برای نشان دادن ضعیف شانس که طلا چهره به دلیل HGNSI را در سطح بالا من ساخته شده زیر میز. آن را در تضاد با عملکرد سهام معدن طلا در پی 19% روز از سال 2000 که در آن HGNSI بود بالاترین, به بازده در پی از 19% از روز که در آن HGNSI بود پایین. (این جدول بر عملکرد VanEck بردار معدن طلا ETF GDX, -0.01% .)

میانگین GDX بازگشت بیش از ماه پس از آن

میانگین GDX بازگشت بیش از سه ماهه بعدی

میانگین GDX بازگشت پس از آن بیش از 6 ماه

19% از روز از سال 2000 که در آن HGNSI بود بالاترین

-2.2%

-2.8%

-2.4%

19% از روز از سال 2000 که در آن HGNSI بود پایین

-0.2%

+0.0%

+0.6%

خط پایین ؟ طلا را در کوتاه مدت چشم انداز خواهد بود در بهترین حالت متوسط تا زمانی که مصرف کننده است ساکت به صرف پول در نرخ های قبلی و طلا در بازار تایمر به صعودی به آنها شده است به تازگی.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید [email protected]

بیشتر: آمریکایی ها با استفاده از خود را $1,200 محرک چک به ریخت و پاش در خارج, هدف, و بهترین خرید — در اینجا چیزی است که آنها در حال خرید

به علاوه: Stashing برخی از طلا ؟ در اینجا به همین دلیل است که به زودی می تواند غیر قانونی به گفته یکی از قابل توجه پرچین-صندوق خرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de