علامت Hulbert: با وجود بازار سهام را نفس گیر رالی سرمایه گذاران هستند و نزدیک به ناامیدی

سرمایه گذاران تقریبا به عنوان سرخوشی به عنوان شما ممکن است فکر می کنم و این که تشویق از یک contrarian نقطه نظر.

بازار سهام ایالات متحده این تجمع پس از آن, مارس 23 کم شده و نفس گیر پرتاب شاخص Nasdaq Composite COMP -2.06% به قلمرو مثبت برای سال تا کنون. برای مطمئن شود, بازار گسترده ای انجام نشده و همچنین نزدک اما S&P 500 SPX -2.05% هنوز “فقط” 9.3% پس از پایان 2019 — قرار دادن از دست دادن آن فقط خجالتی از یک اصلاح.

با وجود قدرت رالی ترین احساسات سنج نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال نزدیک شدن به ناامیدی. هر contrarian منطق این نشان می دهد که تجمع بیشتر اتاق را اجرا کنند.

در نظر بگیرید:

  • بیایید شروع با من در خانه تمایلات شاخص که نشان دهنده متوسط توصیه می شود سهام قرار گرفتن در میان ده ها کوتاه مدت بازار تایمر (به عنوان اندازه گیری توسط Hulbert خبرنامه سهام شاخص تمایلات یا HSNSI). این میانگین در حال حاضر در 31.2 درصد است که در 40 درصد از تمام قرائت روزانه پس از سال 2000 است. به عبارت دیگر HSNSI شده است و بالاتر از آن جایی که امروزه در 60 ٪ از تمام روز بیش از دو دهه گذشته — به سختی یک عکس از سرزندگی غیرمنطقی.
  • تصویر نقاشی شده توسط انجمن آمریکایی از سرمایه گذاران فردی’ تمایلات سرمایه گذار بررسی است و حتی gloomier. محاسبه است که در تازه ترین سطح کمتر از 97 ٪ از تمام خوانش گذشته.
  • و یا به تازگی افتتاح شاخص تمایلات از سان فرانسیسکو بانک فدرال رزرو است که یک “فرکانس بالا اندازه گیری ضریب اطمینان اقتصادی بر اساس تجزیه و تحلیل واژگانی اقتصاد-اخبار مربوط به مقالات است.” آن را نشان می دهد خلق و خوی است حتی gloomier هنوز: آخرین سطح پایین تر از 98.8 درصد از تمام خوانش تاریخی.
  • و وجود دارد سیاست اقتصادی عدم قطعیت شاخص ایجاد شده توسط اسکات بیکر از شمال غربی, نیک بلوم از دانشگاه استنفورد و استیون دیویس از دانشگاه شیکاگو است. آن است که یک برنامه جامع و هدف اندازه گیری عدم اطمینان اقتصادی بر اساس “فرکانس رسانه های خبری اشاره به سیاست اقتصادی عدم قطعیت تعداد فدرال مالیاتی تنظیم مقررات به پایان می رسد در سال های آینده و میزان پیش بینی اختلاف بیش از تورم آینده و دولت فدرال خرید.” ایالات متحده بر اساس EPU در حال حاضر بالاتر از همه دیگر قرائت از اساتید شروع به جمع آوری اطلاعات در سال 1985 نشان می دهد که سیاست اقتصادی عدم قطعیت بیشتر شده است هرگز.

علاوه بر این نه تنها contrarians فکر می کنم این مهم است که این و بسیاری دیگر از احساسات اقدامات نشان می دهد خلق و خوی است تسخیر کرده و یا بدتر از آنها نیز بر این باورند مربوط است که خلق و خوی بدبین باقی ماند تا زمانی که آن را انجام داد.

ند دیویس پژوهش ترکیبی از تعدادی از احساسات شاخص به یک اتوبوس شاخص (NDR معاملات روزانه تمایلات کامپوزیت) و این کامپوزیت در “بدبینی شدید” منطقه برای 45 روز متوالی از Feb. 25 تا 28 آوریل. با توجه به اد Clissold شرکت ارشد آمریکا و استراتژیست این است که تنها بار هشتم از سال 1980 که در آن این اتفاق افتاده است. Clissold گزارش می دهد که پس از آن به کسانی که قبل از مناسبت های بازار به طور متوسط تولید بالاتر از متوسط سود.

تا مطمئن شوید که همه احساسات شاخص نشان می دهد که خلق و خوی حاکم است بسیار غم انگیز. یک استثنای قابل توجه است که سیتی وحشت/سرخوشی مدل است که در لبه بالایی آن خنثی منطقه فقط خجالتی از شادی و سرخوشی. با توجه به سیتی گروپ هر خواندن در آن سرخوشی منطقه “تولید بهتر از 80% احتمال قیمت پایین تر بودن یک سال بعد.”

می توانید پیام های مختلف از این احساسات شاخص شود ؟ شاید. با توجه به آزمونهای آماری من اجرا در Hulbert احساسات شاخص برای مثال بزرگترین توضیحی قدرت نهفته است بیش از پس از آن یک به سه ماه زمان فریم. این است که کمی کوتاه تر از 12 ماه horizon که بیش از سیتی گروپ محققان گزارش خود را وحشت/سرخوشی مدل پيشبينی.

قرار دادن این دو ابزار اندازه گیری با هم نشان می دهد که ممکن است یک سناریو برای بازار است و برای این تجمع به ادامه برای یکی دیگر از چند هفته یا بیشتر اما یک سال از در حال حاضر قیمت پایین تر خواهد بود.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید [email protected]

بیشتر: “اگر یک سال از در حال حاضر ما هنوز در همان وضعیت” برخورد با کروناویروس مستندات ‘ما می تواند به نام یک دوم’ رکود بزرگ می گوید: گریان میلیاردر پل تودور جونز

به علاوه: چرا دراز مدت ممکن است با قرار وثیقه از سبد سهام خود را پس از تمام

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>