علامت کوبا ‘بسیار’ حیرت زده در مورد چگونه ماوریکس رو Kristaps Porzingis از نیکز

یک روز نیکز تا به حال یکی از منحصر به فرد ترین و امیدوار کننده استعدادهای جوان در لیگ قادر به حمل این تیم برای دهه آینده. سپس آنها رد و بدل 7-پا-3 اسب شاخدار به صورت 25 سنت در دلار.

هیچ کس نمی تواند باور Kristaps Porzingis حمل می شد به دالاس. حتی ذینفع.

“بسیار [خراشیده],” ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت: Jan. 31, 2019 تجارت در WFAN را “گوزن & مگی.” “این اتفاق می افتد در NBA. آن را مانند جیمز هاردن تجارت است. سخت می شود معامله از OKC به راکت و من مانند ” لعنت چرا ما حتی دریافت که ارائه شده به ما؟’ ما در مخلوط. هیچ کس بود. آن را با یک تماس تلفنی و راکت گفت: بله. [این Porzingis تجارت] بود و ما با یک تماس تلفنی.”

با Porzingis که فصل را با یک پاره ACL نیکز می تواند معامله را به زودی به صورت محدود رایگان agent — همراه با Tim Hardaway جونیور, Trey برک و کورتنی لی — برای دنیس اسمیت جونیور DeAndre Jordan, وسلی متیوز و دو آینده در دور اول پیش نویس میدارد. غالبا هر چند نیکز جدا با این همه ستاره رو به جلو را به آزاد کردن فضا کلاه یک طرح است که چشمگیری شکست خورده با نوسان و نتواند در یک عامل آزاد کلاس از جمله کوین دورانت, Kyrie Irving Kawhi Leonard و Kemba واکر.

هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده بود برای مقابله Porzingis این نیکز می دانستند Mavericks علاقه مند خواهد بود. چرا تیم بیشتر نیست با توجه به فرصت به ضرب و شتم افتضاح پیشنهاد یک ماده متفاوت است.

Mark Cuban Kristaps Porzingis Mavericks
علامت کوبا و Kristaps Porzingisگتی ایماژ

“ما در حال حاضر به حال کسانی که مکالمات قبل از. GMs بحث تمام وقت” کوبا گفت. “ما در حال حاضر به انجام این کار اگر شما همیشه می خواهید به او بدهد تا … ما استفاده می شود برای دریافت تماس در درک [Nowitzki] “ما شما را A,B,C,D,E و F’ اما ما نه تجارت خنجر همیشه. [گفتند:] ” خوب اگر شما انجام دهد.’ در این مورد [نیکز] تغییر ذهن خود را.

“هر تیم دلایل خود را. ما اجازه استیو نش راه رفتن. آن احمق ترین چیزی که ما تا کنون انجام داده است. در آن زمان ما گرفتن توصیه های پزشکی گفت: پشت خود را ممکن است آن را. بدیهی است که مشاوره اشتباه بود … نیکز به حال خود قضاوت کنند و در تلاش بودند به انجام آنچه آنها می خواستند به انجام و گاهی اوقات آن کار نمی کند.”

هر چند Porzingis تا به حال در بیش از یک سال Mavericks امضا او را به پنج سال $158 میلیون معامله در تابستان گذشته. تیمی با ستاره گارد لوکا Doncic, Porzingis است به طور متوسط 19.5 امتیاز 9.5 ریباند و 2.1 بلوک در حالی که قرار دادن ماوریکس (40-27) در سرعت خود را برای اولین حذفی اسکله در چهار سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>