علامت کوبا می گوید: خانواده ها باید $1,000 در محرک چک هر دو هفته — با یکی از بزرگ گرفتن

میلیاردر علامت کوبا می گوید: آن زمان برای دولت به فشار “چکه کردن اقتصاد” برای صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک به دلیل چک های حفاظت از برنامه نیست برش آن.

“تنها چیزی است که صرفه جویی در کسب و کار است که تقاضای مصرف کننده,” او نوشت: در یک سری از توییت در روز شنبه. “هیچ مقدار از وام به کسب و کار آنها را ذخیره کنید و یا شغل اگر مشتریان خود را نمی خرید.”

برای انجام این کار, او توضیح داد: ما باید به یک انتقالی شغل برنامه که قطار و استخدام میلیون ها نفر از مردم برای فدرال ردیابی/ردیابی/برنامه تست همراه با پشتیبانی در خطر جمعیت.

“ما نیاز به دندانه بیکاری با ثبات شغل” کوبا گفت.

او اضافه کرد که در حالی که برنامه در حال اجرا موقت صرف محرک برنامه باید در جای خود قرار داده که در آن 128 میلیون خانوار دریافت $1,000 بررسی هر دو هفته برای دو ماه آینده همراه با حکومت است که باید آن را صرف در عرض 10 روز.

“در مورد هزینه $500b اما آن را اجازه می دهد برای تقاضای غیر ضروری محصولات و خدمات برای افزایش, امیدوارم نگه داشتن اکثر کسب و کار زنده به ما یاد چه تاثیر بازگشایی است در گسترش و یا نه اشتغال رشد ارگانیک,” او نوشت.

در اینجا او توضیح کامل در توییتر

این فقط آخرین در یک سری از ایده های کوبا شده است نشان می دهد در هفته های اخیر به عنوان دولت همچنان به حرکت coronavirus بیماری همه گیر.

“ما باید برای رسیدن به آن نقطه که در آن کاخ سفید استاندارد می شود, ملی, استاندارد, من فکر می کنم منظور برای مصرف کنندگان به احساس امن بیرون رفتن برای کارفرمایان به احساس کاملا امن آوردن مردم به کار او گفت:” از اقدامات گرفته شود قبل از بازگشایی اقتصاد است.

کوبا نام بوده و به عنوان یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری در سال 2020 انتخابات و دالاس ماوریکس صاحب دقیقا نمی ریخت آب سرد در مفهوم.

“من هرگز در نظر گرفته آن را قبل از یک ماه پیش اما در حال حاضر همه چیز در حال تغییر به سرعت و به طور چشمگیری… من نیستم گفت نه اما این چیزی است که من به طور فعال به دنبال,” او گفت:. “من فقط نگه داشتن درب باز… شما فقط نمی دانم چه اتفاقی می افتد در حال حاضر و نوامبر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>