سپاه تفنگداران دریایی آمریکا روز جمعه دستور داد تمام نمایش عمومی از مؤتلفه پرچم حذف ممنوعیت که به گسترش سپر تابلوچسبها, لباس, لیوان, پوستر, و بیشتر.

به منظور هدایت دریایی سپاه, فرماندهان برای پیدا کردن و حذف نمایش پرچم در “محل کار مشترک-دسترسی به مناطق و حوزه عمومی” در پایگاه.

“این مؤتلفه نبرد پرچم اتحاد همه بیش از حد اغلب شده است شرکت تصمیم گرفتند با خشونت افراطی و نژادپرستانه گروه که تفرقه اعتقادات هیچ جایی در سپاه” اطلاع ارسال شده توسط تفنگداران دریایی ایالات متحده در توییتر می گوید.

استثنا برای این منظور عبارتند از پرچم کشور که شامل مؤتلفه پرچم و مؤتلفه سربازان gravesites. فردی سربازخانه چهارم زندگی و وسایل نقلیه خصوصی را نمی توان بازرسی سفارش می گوید.

در مارس top دریایی ژنرال دیوید برگر ممنوع نمایش مؤتلفه پرچم و دیگر نمادها.

تفنگداران دریایی’ جمعه اعلام formalizes که بان کی مون. این یک موقعیت است که دیگر هیچ شاخه نظامی هنوز گرفته Military.com گزارش.

در سراسر آمریکا تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و نژادی و نابرابری را برانگیخته هر دو معترضان و مقامات شهرستان به حذف و محو کردن و یا اعلام برنامه را به پایین بسیاری از مؤتلفه خاطرات.

شاید مهمترین آنها: مجسمه Robert E. Lee است که towered بیش از ریچموند Viriginia برای بیش از 100 سال پایین خواهد آمد “در اسرع وقت” رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد.

کمک: Ryan W. Miller, Ledyard شاه و سارا Elbeshbishi; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de