Mariano ریورا شکستن رکورد ذخیره شد ‘بی بها’ یانکی ها لحظه

یانکی ها outfielder نیک Swisher پایه به زمین باز یافته-پایان دو بازی و برانکس گرفت. این 40,045 طرفداران در استادیوم یانکی می دانستم که آنها گواه تاریخ است.

بیش از دو دهه پس از یک نوجوان ندانسته پاناما چشم انداز تا به حال سمان جای خود را به عنوان بزرگترین نزدیک تر از همه زمان ماریانو ریورا افزود: یکی دیگر از رکورد به یک در حال حاضر نجس میراث تبدیل شدن به همه-موجب صرفه جویی در زمان رهبر با 602nd حرفه ای ذخیره آینده در 6-4 برنده بیش از دوقلوها در سپتامبر. 19, 2011.

ریورا که ضبط شده خود را برای اولین بار ذخیره در تاریخ 17 مه سال 1996 شکست یک کراوات با سابق Padres نزدیک Trevor هافمن برای بسیاری موجب صرفه جویی در — یک آمار که تبدیل به رسمی در سال 1969 در تاریخ با یک نهم کامل زمین باز یافته دربسته در محیط با سه زمین strikeout از کریس Parmelee.

زمانی که ریورا و سپس 41 بسته کردن ninth inning گیر راسل مارتین به او توپ و یک آغوش. پنج-زمان سری جهانی قهرمان شد به زودی احاطه شده توسط بقیه تیم خود را به عنوان پدر ، مادر ، همسر و فرزندان خود را با افتخار به تماشای از غرفه.

معروف متوسط مسکن اقدام به ترک میدان در کنار هم تیمی های خود قبل از خورخه پوسادا تحت فشار قرار دادند و او را به عقب بر روی تپه مجبور ریورا به خیس خوردن در یک تمدید شادی و سرور عمومی از یک جمعیت کوچکترین اعلام کرد حضور در سه سال سابقه نرخ جدید استادیوم یانکی — که تا به حال دیده Derek Jeter خود را جمع آوری 3,000 هفتم رسید قبلا در این فصل است.

Yankees Mariano Rivera 602nd save
Mariano ریورا راهنمایی کلاه خود پس از شکستن تمام زمان موجب صرفه جویی در ضبط با ذخیره شماره 602.نیل میلر

“برای اولین بار در زندگی حرفه ای من بود, من در تپه توسط خودم” ریورا گفت. “هیچ کس پشت من است. هیچ کس در مقابل من. من نمی توانم توصیف احساس چون بی بها بود. من نمی دانم چه لحظه ای خواهد بود که. همه به من می گویند که من برای تشکر از خدا در آن لحظه. آن یک احساس وصف ناپذیر.”

در حالی که طرفداران مشتاقانه در انتظار شکستن رکورد فرصت ریورا نمی تواند صبر کنید تا لحظه ای گذشت.

“من بیشتر ناراحت کننده” ریورا گفت: تمرکز بر روی ضبط. “من یک بازیکن تیم و زمانی که چیزهایی مانند این آمده است تا من به نوعی احساس می کنم مثل این درست نیست که بسیار مورد توجه من است. من می خواهم به تحت رادار و به انجام کار است. در حال حاضر آن را بیش از و ما باید مکان برای رفتن. ما به دنبال به جلو به پلی آف.”

ریورا را 16th, سفر به postseason پایان با دستگاه های کمک شنیداری از دست دادن به ببر می تواند گذشته خود را. پس از تبدیل شدن به اولین پارچ بیش از 40 به رکورد حداقل 40 موجب صرفه جویی در سال 2011 ریورا رنج می برد پایان فصل آسیب دیدگی ACL در مارس 2012 و سپس بازگشت و برای یک فصل قبل از بازنشستگی.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

او به پایان رسید با 652 صرفه جویی شد و سپس اولین بازیکن رای دادند به سالن از شهرت به اتفاق آرا در اولین انتخابات.

کریگ Kimbrel آگهی همه فعال کوزه با 346 موجب صرفه جویی در.

“این یک برکت و رحمت” ریورا گفت. “من هرگز فکر نمی کردم که من می خواهم به انجام این کار برای سال های بسیاری می شود و قادر به انجام (این) سابقه بوده است.”

“فکر می کنم که او واقعا پشت سر هم در صحنه در سال 1996 و شما می دانید که ما در حال صحبت کردن در بسیاری از فصول سال بعد و او هنوز هم آن را انجام می دهند در سطح بالا. او بیش از 40 موجب صرفه جویی در این سال است. … که واقعا اتفاق می افتد اغلب زمانی که شما (42) سال” Girardi گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de