مارک کلمبو مناسب غول مربی برای دریافت بیشتر از اندرو توماس

در برخی از نقطه اندرو توماس در حال رفتن به دریافت برخی از توجه خاص است. او یک مدت طولانی سالم آستین مسلح rookie نیاز در زمینه تدریس خصوصی از کسی که با اندازه و تخصص برای نشان دادن به توماس آنچه که او باید انجام دهید به آن را به عنوان یک NFL مقابله با توهین آمیز.

مزایای وجود دارد به صحبت کردن در مورد آنچه باید انجام شود و بهترین کار این است که اگر این بحث به دنبال آن هستند تا با نشان دادن چگونه به آن را انجام داده. مارک کلمبو یک شخص در واقع می تواند به پایین 6-پا-5 توماس و آن را نمی خواهد بلند برای حتی-keeled سال اول غول بازیکن از گرجستان به تحقق بخشیدن به خود را در خط حمله مربی است که در یک همیشگی دولت از amped.

“من می خواهم به شما بگویم اگر او می شود این بچه ها به بازی مانند او … او سخت تر از s–t در حال حاضر” دن Shonka مدیر کل و ملی پیشآهنگی در Ourlads’ NFL سراغ خدمات گفت: پست. “من مطمئن هستم که او قراره مربی این بچه ها زمانی که آنها دریافت یک پانچ او را میخوام باید آنها را نیش مردم است. Marc خواهد خود را به دست کشیدن از کون زمانی که او پانچ و او بسیار فیزیکی بازیکن.”

توماس به طور خاص باید از مزایای داشتن کلمبو با او کار روزانه. کلمبو شده است در این مدت بسیار طولانی به عنوان او به ارمغان می آورد چهار سال کار با کابوی ها’ linemen توهین آمیز به خود انتساب جدید با غول. کلمبو هر چند بر اساس 10 سال NFL بازی حرفه ای در سختی و با استفاده از اندازه (6-پا-8, 315 پوند) برای به دست آوردن مزیت. توماس در نظر گرفته شد اکثر NFL آماده مقابله در پیش نویس NFL — او رفت و شماره 4 به طور کلی — و انتظار می رود که به سرعت افزایش به بالای نمودار عمق به bookend مقابله با لحیم کاری به عنوان یک شروع مقابله با. یکی دیگر rookie مقابله با مت Peart است بلندتر (6-پا-7) از توماس و حتی دیگر اسلحه اگر چه Peart را صرف احتمال فصل اول خود را قوی تر و در حال توسعه است.

“ما حیوانات مختلف هستیم نژادهای مختلف ما رو متفاوت دریل” گفت: شان اوهارا شروع مرکز در Giants’ Super Bowl XLII تیم. “هنگامی که شما یک O-خط مربی است که می تواند به معنای واقعی کلمه به شما نشان دهد که چگونه به ضربه — اسلاید و یا” هی نگاه من به برخورد با آن است. شما این طولانی, دراز و باریک آستین مسلح پردازد اندرو توماس و مت Peart — حدس بزنید چه مارک کلمبو بود که او بیرون آمد ؟ او قد بلند و دراز و باریک دور اول پیش نویس انتخاب کنید. “من مبارزه کم شدن, چگونه می توانم مسئولیت رسیدگی به که ؟ او می تواند به آنها بگویید در مورد آن. ‘چگونه می توانم متوقف کردن داخل حرکت می کند به عنوان یک پسر قد بلند? من برای پیدا کردن یک راه برای رفع همه.’ او می تواند به شما نشان می دهد چرا که او آن را انجام داد.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

یکی دیگر از سابق غول lineman, کریس Snee — یک تیمی سابق از کلمبو در کالج بوستون — می گوید: او معتقد است کلمبو کمک خواهد کرد که توماس “فوق العاده است.” O’hara تماس توماس “با شدت بهم زدن غوطه دادن” انتخاب کنید چرا که “او بهترین مقابله در پیش نویس است.”

بعد از این تابستان کلمبو خواهد شد و در نهایت به اندازه توماس در فرد و کار واقعی آغاز خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>