ملک سیلی میراث زندگی در 20 سال پس از رانندگی در حال مستی تراژدی

آن فوریه 2019 و ان سیلی بود پشت در باغ در عرصه او صرف بسیاری از شب به تماشای او جوانترین پسر خیره ظرفیت جمعیت.

یکی از دوستان بود می خواستم برای دیدن طوفان سرخ بازی و ویلانووا در شهر بود. سابق سنت جان دستیار مربی ران Rutledge مجموعه آنها را با بلیط و آن را حاصل کار دو تیم در حال حاضر.

به زودی او swarmed یکی از طرفداران پس از دیگری از نزدیک شدن به او. رئيس دانشگاه Conrado Gempesaw پایین آمد به لرزش دست او است. مردم در بخش های بالا دست تکان دادند به او. آنها همه می خواستم بگم یک کلمه در مورد پسرش به ملاقات زنی که مطرح St. John legend.

“اوه خدای من” او به فکر خودش و سپس.

دو دهه پس از خود گذشت غم انگیز در سن 30 ملک سیلی میراث زندگی می کند. تاثیر او باقی مانده است. صحبت کردن با مربیان و دوستان و اعضای خانواده هم تیمی های دشمنان — هر کسی که عبور از مسیرهای با 6 پا-8 برانکس بومی وجود دارد و بسیاری از خاطرات غم و اندوه او گرفته شد به طوری جوان کشته شده توسط یک راننده مست در یک حادثه رانندگی در مه 20, 2000 و حس افتخار به شناخته شده سابق سنت جان ستاره و اولین انتخاب دور از پیسرز.

“هنگامی که شما از دست [کسی] خاص مانند که شما اصلا تا به حال فکر نمی کنم در مورد آنها گفت:” سام میچل هم تیمی در دو نقطه در طول سیلی هشت سال NBA و یکی از دوستان نزدیک. “شما نمی توانید آنها را بیرون بکشد از قلب خود را.”


در 20 مه هر سال مالک همسر, لیزا سیلی علائم جدی مناسبت با “به خاطر سپردن به نفس.” ان به سادگی در تلاش برای دریافت از طریق روز. امیر سیلی جشن برادر خود را با تفکر خوب آنها بود. بیست سال پیش چهار شنبه, Sealy به خانه رانندگی از Kevin Garnett را 24th, تولد در سنت لوئیس پارک, Minn., هنگامی که ماشین خود بود در برخورد با یک کامیون وانت رفتن راه اشتباه در تقسیم بزرگراه. Souksangouane Phengsene که راننده کامیون بود مست و خدمت چهار سال در زندان است. توسط صبح زود ساعت تیمبرولوز پیدا کرده بود گریم اخبار: سیلی رفته بود.

“آن را مانند زمان هنوز ایستاده” میچل به یاد می آورد.

میچل اخبار شکست به لیزا همراه پلیس به مطمئن شوید که او را نمی شنوند و آن را از یک غریبه. هنگامی که گفته شد او مغز نمی تواند روند آن را در ابتدا. او اطلاع شوهرش سیدنی آغاز شده که به شدت سرفه. مردم در سراسر برانکس می دانستند که سیلی — از Fulton برج های دوقلو به, پارک آپارتمان — خراب شد.

تشییع جنازه او برگزار شد در کلیسای ریورساید. ساختمان پر بود از 3000 عزاداران بسته بندی شده و مردم به صف شدند تا در سراسر خیابان برای ادای احترام خود را. نمایندگان از سه گروههای مختلف مذهبی صحبت کرد.

Malik Sealy played for the Clippers for three seasons of his eight-year NBA career.
ملک سیلی برای کلیپرز برای سه فصل از هشت سال NBA حرفه ای.4.6.97

“همه معلمان مدرسه خود را [وجود دارد]. من نمی توانستم نفس بکشم. تیم او در آمد. من نمی توانستم نفس بکشم” ان یاد می آورد. “برای نوزاد پسر? و سپس ما یک پلیس اسکورت به گورستان توسط سربازان دولت.”


سیلی یک ستاره تبدیل شد, به دلیل توانایی های خود را با یک بازی بسکتبال موفقیت خود را از دبیرستان از طریق NBA اما داستان سهم مردم به ندرت شامل او در دادگاه دستاوردهای.

در مینه سوتا پس از تیمبرولوز معاون رئیس جمهور از بازاریابی کریس رایت به یاد او به عنوان یک مرد برای جامعه و حوادث به خصوص برای کودکان است. سال پس از او فارغ التحصیل از سنت جان او را بازگشت به مربی بازیکنان جوان است. زمانی که 1998-99 سنت جان تیم از دست داد در نخبگان هشت به Ohio State, Sealy کمک به سهولت درد با کلمات تشویق. زمانی که Johnnies برنده بزرگ شرق مسابقات سال بعد او یکی از اولین ارائه تبریک می گویم. او به طور معمول بازدید خود را از دبیرستان به صحبت می کنند به بچه ها کمک خواهد کرد که پرداخت برای مردان جوان برای حضور در مدارس دبستان و یک بار پرداخت برای یک دوست و درمان سرطان است.

امیر شنیده ام یک داستان به تازگی از یک زن که سیلی می دانستند. او در کامیون خود را و او دست تکان داد تا او را یک روز. او کشیده این خودرو بیش از و آنها شروع به چت. پسر او با داشتن مشکل در مدرسه و ملک صرف 90 دقیقه او ارائه درس های زندگی. در دبیرستان او با بازی در مشهور صندلی چرخدار که پول Coler-Goldwater بیمارستان. او نگه داشته و قصد بازگشت به بازی شطرنج با بیماران وجود دارد. به عنوان یک دانشجوی سال اول در سنت جان او شد این تیم تعیین شده راننده همیشه یکی برای متقاعد کردن هم تیمی های خود به تماس با آن یک شب زود است. او اغلب در سمت چپ بلیط برای کودکان و نوجوانان برای حضور در NBA بازی. افسانه ای محلی دیده بانی تام Konchalski توصیف او به عنوان “شاهزاده” که به “شاهوار شخصیت.”

“او مانند Derek Jeter قبل از Derek Jeter در راه خود گفت: Alex Evans که سیلی مربی مشهور در کنار رودخانه کلیسا AAU تیم و در سنت جان.

“او مهربان بود برای همه. او این توانایی را به هر کس از شهرستان به mailroom احساس دیده و شنیده گفت:” لیزا که ایجاد شده سلام شفا یک شرکت است که کمک می کند تا زنان را در مقابله با بسیاری از سطوح از دست دادن پس از تجربه او با چنین تروما. او پسر ملک Remington سیلی به تازگی تبدیل 23 و فقط فارغ التحصیل از مدرسه طراحی رود آیلند در رشته انیمیشن. او به ارث برده و پدرش خلاقیت داشتن در کار دو نشان می دهد که جریان “نیمه شب انجیل” در Netflix بکشد و “Tooning کردن اخبار” در CBS همه دسترسی داشته باشید.

“من دعا می کنم او خوشحال است که با این کار من بدون او” لیزا گفت.

بعد از یک ستاره نکردم حرفه ای برای سنت نیکلاس Tolentine که او دربسته در محیط با 30-1 رکورد, شهرستان و مسابقات قهرمانی کشور خود را در سال ارشد سیلی توسعه یافته به یک سوپراستار در سنت جان بازی در سه NCAA مسابقات و رسیدن به نخبگان هشت سال دبیرستان خود را. او به پایان رسید به عنوان مدرسه دوم همه زمان گلزن برجسته (2,401 فتح کرد گرفته شد) پشت تنها کریس Mullin و شده بود همه بزرگ شرق تیم اول انتخاب و دو بار Haggerty برنده جایزه داده شده به این منطقه بالا بازیکن. Jayson ویلیامز می تواند بگوید حق دور سیلی منحصر به فرد بود. در اولین بازی او به ثمر رساند 15 امتیاز از جمله چهار dunks.

این تنها بخشی از میراث او در مدرسه کوئینز. او دانش آموز استثنایی به دست آورده یک رشته مدیریت بود و دوست خوبی توسط به ظاهر همه.

“تا آنجا که, کامل, دانش آموز-ورزشکار برای سنت جان Redmen آن ملک سیلی” گفت: ویلیامز سابق NBA All-Star “را به عنوان دور به عنوان یک آموزش و پرورش و نشان سنت جان بود, همه چیز در مورد و راه او انجام شده خود را در دادگاه.”

پیسرز پیش نویس سیلی 14 به طور کلی در سال 1992 NBA پیش نویس اضافه کردن او به یک جانباز مدعی. او بازی های زیادی را در دو سال آنجا شروع فقط هفت بازی. هنگامی که او بر روی زمین سیلی نمی عقب نگه دارید. در طول یک بازی خود را rookie سال بازگشت به خانه در باغ مقابل نیکز در سه سفر متوالی پایین طبقه او سعی کرد به غوطه دادن در پاتریک اوینگ و نمی تواند پایان هر یک از درایوهای. در طول یک ایست مربی لری قهوه ای پاره پاره به او.

“چگونه بسیاری از f—ing بار این مرد را برای جلوگیری از شات خود را تا زمانی که شما را مجبور به انجام کاری دیگری است؟” قهوه ای fumed.

Malik Sealy (far left) and Mark Jackson (second from right) appeared in the 1996 basketball movie "Eddie" starring Whoopi Goldberg.
ملک سیلی (سمت چپ) و مارک جکسون (دوم از راست) به نظر می رسد در سال 1996 بسکتبال فیلم “ادی” بازیگران گلدبرگ Whoopi.© Buena Vista/حسن اورت مجموعه

“زمانی که من در این بازی من قصد دارم به سعی در نگه داشتن” سیلی پاسخ داد.

همه خندید.

“که بود ملک را ذهنیت” میچل به یاد. “او که قرار بود به عقب نشینی و ترک کنید.”

سابق پیسرز [و بعد از آن نیکز] مدیر کل دانی والش که پیش نویس Sealy گفت پست: “من فکر می کنم او را توسعه داده ام به یک نرم افزار نوع نرم افزار پخش. او نوع پسر به شما می خواستم در تیم خود است.”

پس از تندرست اطراف از پیسرز به کلیپرز به پیستون او در بر داشت یک خانه در مینه سوتا با بهره گیری از یکی از بهترین فصل های خود را حرفه ای در 1999-200 به طور متوسط 11.3 امتیاز و حرفه ای-بهترینها 4.3 ریباند 2.4 کمک و 47.6 درصد عکسبرداری از میدان. خود بزرگترین ضربه هر چند شد پیوند او با ایجاد گارنت آینده Hall of Famer.

Garnett رفته بود از دبیرستان به NBA و سیلی کمک کرد تا مراتب به او برای بیرون آمدن از پوسته خود. او در معرفی Garnett به مردم در شهر نیویورک و لس آنجلس است. او او را در آغوش توانایی های خود و نه اجازه دهید آنها را albatross.

“او ساخته شده او را راحت” میچل گفت. “آنها تا به حال بسیار سرگرم کننده با هم.”

Garnett بت سیلی هنگامی که او جوان بود و عینک No. 21 با تیمبرولوز در پاسخ به سیلی پوشیدن همان تعداد در سنت جان. زمانی که Garnett معامله شد از سلتیکز به شبکه در سال 2013 میپوشید شماره 2, Sealy شماره با تیمبرولوز. پس از مرگ او Garnett کردم تو با سیلی نام در بازوی راست ،

“بزرگ مرد بزرگ شخص بزرگ” گارنت گفت: ارسال از طریق ایمیل. “این که چگونه من همیشه به یاد داشته باشید Malik. … بزرگ است.”


وجود دارد هیچ گفتن که دقیقا سیلی زندگی به رهبری بود و در زمان مرگ او دیگر از به سمت بالا. او تفننی در بازیگری در فیلم ظاهر می شود “ادی” خود را به حال خود کراوات و لباس خط به نام ملک سیلی بیست و یکم و افتتاح استودیو ضبط پایه ضبط. به عنوان یک تازه کار, او خود را در سمت چپ راهکار در این فرودگاه در طول یک سری حذفی مقابل نیکز و آن تحویل داده شد به WFAN را “ایموس در صبح” نشان می دهد. آن را به عنوان خوانده شده بیش رادیو و سیلی پاره پاره شد برای از دست دادن آن است. او ایجاد روابط جدید شامل صفحات از این راهکار که شد بهترین فروشنده.

“به عنوان مالک می گویند او از لیمو به لیموناد” ایوانز گفت.

میچل دیدم یک حرفه ای را برای او در هالیوود است. ویلیامز معتقد است که او می تواند کمک به اجرای سنت جان در حال حاضر به عنوان یک عضو از هیئت مدیره خود را به دلیل چقدر او مراقبت برای مدرسه.

“اگر شما به من گفت که او شهردار شهر نیویورک آن را نمی خواهد شوک من” ایوانز گفت. “او در عنصر خود را در هالیوود در خیابان مدیسون در گرند محل اجتماع و در اتحادیه شاهراه.”

آن را نامشخص آنچه در خیابان او را گرفته اند در زندگی پس از بسکتبال. که پاسخ را متاسفانه هرگز شناخته می شود. به جای آن وجود دارد خاطرات — خاطرات بسیاری — که هنوز هم به اشتراک گذاشته شده برای این روز است. برای خود همسر خود را برای مادر و خواهر و برادر خود را که مهم است.

“بزرگترین چیزی است که فقط در این واقعیت میراث او زندگی از طریق مردم و آنها چنین خاطرات زیبا و یا به شیوه های زیبا از صحبت کردن در مورد او” امیر گفت. “شما نمی توانید از آنها بخواهید برای هر چیزی بهتر از آن فکر نمی کنم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de