New Orleans Saints ایمنی مالکوم جنکینز پاره پاره Drew Brees’ سرود ملی نظرات در مصاحبه ای در مورد جورج فلوید مرگ در دو عاطفی رسانه های اجتماعی پست در روز چهارشنبه.

در این ویدئو برای اولین بار پست که جنکینز بعد از حذف او گفت: Brees است و نه “قدم تا بشقاب” در مسائل اجتماعی و انتقاد از نوع خاصی از تظاهرات مفید است.

“برای خاموش ماندن زمانی که همسالان خود را در حال جیغ کشیدن از بالای کوه که ما نیاز به کمک جوامع ما تحت محاصره و ما نیاز به کمک دارید و آنچه که شما به ما می گوید این است:” آیا برای درخواست کمک است که راه برای درخواست یک راه متفاوت است. من نمی تواند به آن گوش دهید هنگامی که شما از آنها بخواهید که راه’ ” عاطفی جنکینز گفت. “ما در حال انجام درخواست و افرادی که خود را به اشتراک گذاری احساسات و ابراز آن و فشار آنها را در سراسر جهان و امواج رادیو و تلویزیون هستند مشکل است.”

جنکینز — بود که در پاسخ به نظرات Brees ساخته شده به امور مالی یاهو در چهار شنبه — گفت: جانبازان کارفرمایی نمایش بودند به خصوص دردناک چرا که او در نظر گرفته او را “یک دوست.”

“من نگاه کردن به شما کسی است که من احترام زیادی برای” جنکینز گفت. “اما گاهی اوقات شما باید shut the f–k است.”

در یاهو امور مالی مصاحبه Brees, 41, گفت: با شنیدن سرود به ارمغان می آورد بسیاری از احساسات برای او.

“در بسیاری از موارد که من به ارمغان می آورد به اشک, فکر کردن در مورد تمام شده است که قربانی” Brees گفت. “نه فقط کسانی که در ارتش اما برای اینکه کسانی که در طول جنبش حقوق مدنی از ’60s و تمام شده است که تحمل توسط بسیاری از مردم تا این نقطه.

Malcolm Jenkins and Drew Brees
مالکوم جنکینز و Drew Breesگتی ایماژ; AP

“و همه چیز حق با کشور ما در حال حاضر ؟ هیچ نیست. ما هنوز راه طولانی برای رفتن. اما من فکر می کنم آنچه شما ایستاده وجود دارد و احترام به پرچم خود را با دست خود دل است این نشان می دهد که وحدت. این نشان می دهد که همه ما در این هم همه ما می توانید انجام دهید و بهتر است که ما همه بخشی از راه حل است.”

با توجه به ESPN گزارش جنکینز گفت: اولین فیلم ساخته شده بود فقط قبل از Brees رسیده به او برای بحث در مورد خود را از نقطه نظر اما که او هنوز هم در اصل آن نوشته شده “به دلیل آن مهم است برای هر کسی که می خواهد به نظر خودش همیشه یک متحد به می دانم که چگونه این کلمات و اعمال تاثیر آن شما می خواهید برای کمک به.”

Brees شرح و بسط بیشتر در افکار خود را در مصاحبه با ESPN وقتی پرسیده شد که اگر نظرات خود باعث شقاق در رختکن با دفاعی رهبران و عدالت اجتماعی طرفداران مانند جنکینز و Demario Davis, اما او نبود به پایین از افکار خود را در مورد ایستادن برای سرود ملی. هم تیمی مایکل توماس و دیگر ستاره های ورزشی مانند LeBron James نیز پاره پاره Brees برای نظرات خود را.

“من عشق و احترام هم تیمی های من و من ایستاده در سمت راست وجود دارد با آنها در رابطه با مبارزه برای برابری نژادی و عدالت” Brees گفت. “من نیز ایستاده با پدربزرگ من که در معرض خطر زندگی خود را برای این کشور و بی شماری نظامی دیگر مردان و زنانی که انجام آن به صورت روزانه است.”

فلوید, 46, درگذشت, on May 25 در مینیاپولیس به کشته درک چوین, 44, فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه پس از فلوید بود مشکوک از هزینه های تقلبی $20 bill.

از اتهامات عنوان شده علیه چوین شد به روز رسانی در چهارشنبه. او در حال حاضر چهره جدی تر به اتهام قتل درجه دوم در علاوه بر این به اصل اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس با مقصر سهل انگاری.

در این ویدئو دوم که هنوز در حساب های رسانه های اجتماعی جنکینز گفت: سیاه پدربزرگ که به خدمت در گذشته جنگ داده بودند یک “قهرمان خوش آمدید” و Brees’ نظرات را ندارد که به در نظر گرفتن.

“فکر می کنم که چون پدربزرگ خود را در خدمت این کشور و شما باید احترام زیادی برای پرچم است که هر کس دیگری باید همان آرمان و افکار است که شما مسخره است” جنکینز گفت. “و این نشان می دهد که شما نمی دانید تاریخچه زیرا هنگامی که اجداد ما جنگیدند برای این کشور خدمت کرده و آنها را به عقب. آنها نمی آیند به یک قهرمان خوش آمدید.

“آنها آمدند و حمله کردند به پوشیدن لباس خود را. آنها آمدند به … نژادپرستی برای تکمیل خشونت است.”

جنکینز همچنین افزود که Brees نظرات نشان می دهد او را درک نمی کنند “امتیاز است.”

“اگر شما را درک نمی کنند که مردم دیگر تجربه چیزی کاملا متفاوت از شما …. سپس هنگامی که شما صحبت در مورد اخوان المسلمین و دیگر bull s-t,” او گفت:. “این فقط لب سرویس. یا آن را تنها در این زمینه است.

“از آنجا که زمانی که ما قدم در این زمینه من را کلاه من یک مرد سیاه و سفید راه رفتن در اطراف امریکا و من به شما گفتن من در برخورد با این چیزها. من به شما گفتن من جامعه در برخورد با این چیزها.

“حتی اگر ما هم تیمی های من نمی توانم اجازه دهید این اسلاید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de