واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی آخرین تجمع نشان داد که خطرات ناشی از مبارزه در عصر coronavirus.

راهپیمایی خود را در نیوهمپشایر در روز شنبه می تواند یک آزمون اجرا برای چه کسانی نوع از مبارزات انتخاباتی حوادث را به جلو بروید در آینده – اگر آنها را در همه.

“این تجمع که واقعا ساختن یا شکستن لحظه برای مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Dan Eberhart یک شرکت انرژی اجرایی و GOP صندوق بیدار کننده. “این نیاز به یک موفقیت برای اثبات کردن استراتژی است که در این نوع از COVID محیط زیست این نوع از تظاهرات هنوز هم که هنوز هدف و که این نوع از مبارزات انتخاباتی می تواند ادامه یابد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, نیوهمشایر, رالی, که برگزار خواهد شد در فرودگاه و آشیانه در پورتسموث فرودگاه بین المللی در نخود می آید به عنوان رئیس جمهور در تلاش است برای شارژ خود را مبارزه انتخاباتی میان اخیر سنبله در coronavirus موارد و همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد او را انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن سر به نیوهمپشایر هنوز هم سایه سوالات بیش از آنچه رفت را اشتباه در تجمع ماه گذشته در Tulsa, Oklahoma.

حتی در میان نگرانی های طولانی بیش از coronavirus همه گیر کمپین مقامات کرات تا آن رویداد و افتخار است که آنها تا به حال درخواست های دریافت شده برای 1 میلیون بلیط. مردم در انتخابات به مراتب کوچکتر از حد انتظار تنها با 6,200 مردم نشان دادن و ترک مغلوب ساختن پیشی جستن پرداختن به بسیاری از صندلی های خالی در یک 19,000-ظرفیت آرنا.

بیشتر چه, هشت کمپین کارکنان در پیشبرد تیم و دو عوامل سرویس مخفی که مشغول به کار در تولسا پیش از این رویداد آزمایش مثبت برای کوروناویروس. Tulsa بالا رسمی بهداشت گفت: تجمع و تظاهرات که به همراه آن به احتمال زیاد کمک به شهرستان های اخیر افزایش coronavirus موارد است.

COVID-19 نگرانی: پزشکان coronavirus نگرانی در مورد خطرات در مغلوب ساختن پیشی جستن, نیوهمشایر, رالی

این رویداد در روز شنبه خواهد بود و تنها برگ برنده دوم در شخص تجمع پس خیلی از کشور رفت و به مستند بیش از coronavirus. اما آن را می آید به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا باید در صدر 3 میلیون بیش از 133,000 آمریکایی ها کشته شده اند از این بیماری و به عنوان ایالات متحده همچنان به تنظیم یک رکورد روزانه مورد جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: آن را توزیع ماسک صورت در شنبه رویداد و تشویق شرکت کنندگان به آنها را می پوشند حتی اگر تهمت خود مقاومت کرده است با پوشیدن ماسک ،

در نیوهمشایر این تجمع مطرح است پرچم قرمز برای بسیاری از مقامات محلی در مورد پتانسیل گسترش coronavirus از این رویداد. یک تعداد انگشت شماری از پورتسموث مقامات می خواهید به قیمومیت که در صورت ماسک های فرسوده توسط مردم حضور در این رویداد اما شهردار ریک Becksted نمی کند به نفع یک سیاست اجباری و می گوید: این شهرستان دارای صلاحیت فدرال متعلق به زمین که در آن رویداد برگزار خواهد شد.

کالیفرنیا ، کریس Sununu گفته است که “ضروری” شرکت کنندگان در این تجمع ماسک می پوشند اما این که او نمی خواهد قیمومیت آنها. Sununu گفت: او قصد دارد برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در فرودگاه هنگامی که او می رسد اما این که او نمی خواهد شرکت در این تجمع است.

برگزاری تظاهرات سیاسی در حالی که بسیاری از ملت است در مورد کوروناویروس به شمار خطرات واقعی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته دیوید McLennan, یک استاد علوم سیاسی در مردیت در Raleigh, North Carolina.

“او یک یادآوری بصری از coronavirus را به عنوان او صحبت می کند” McLennan گفت. “او صحبت کردن در مقابل بزرگ اغلب unmasked جمعیت – و گاهی اوقات نه چندان بزرگ جمعیت – در زمانی که همه با توجه به این (coronavirus) اعداد به برخی از درجه است.

“که گفت: من مطمئن هستم که رئیس جمهور است و هر ابزار دیگر برای مبارزات انتخاباتی خود را. او را به نوعی از بین یک سنگ و یک محل سخت در آن است که آنچه او آن را در سال 2016 به اثر بزرگ است.”

به تگزاس: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای سفر به غرب تگزاس برای کمپین جمع آوری کمک به رغم COVID سنبله

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به تکرار این کمپین فرمول است که به خوبی کار می کرد برای او در سال 2016 گفت: Dante اسکالا, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه نیوهمپشایر.

“ضرب المثل قدیمی است که مبارزات در نهایت بازتاب از نامزد” Scala گفت. “من فکر می کنم برای نامزد خود روحیه او احساس نیاز می شود و در مورد و انجام این نوع از چیزهایی که در خدمت او و آخرین بار او برای دفتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن از دست نیوهمپشایر به دموکرات هیلاری کلینتون فقط 2,736 رای. یک نظرسنجی در ماه گذشته توسط سنت آنسلم کالج, نیوهمشایر, موسسه سیاست را به او نشان داد انتهایی بایدن در گرانیت دولت با 7 امتیاز.

اما در حالی که یک کمپین تجمع کمک خواهد کرد تا آتش تهمت های پایه و او را با ارائه یک ساخته شده برای تلویزیون حاضر بعید است به حرکت دیگر رای دهندگان به اردوگاه خود و حتی ممکن است خاموش حومه رای دهندگان اسکالا گفت.

در نیوهمشایر “خود واقعی معضل در حال حاضر در مرفه حومه که در آن شما پیدا کردن مقدار زیادی از کالج تحصیل رای دهندگان که به خوبی خاموش” Scala گفت. “آنها به احتمال زیاد هنوز هم شغل خود را و غیره, اما آنها نگران چه چیزی اتفاق می افتد و چه خواهد آمد.”

چه برخی از ترس خواهد آمد همراه با تجمع سنبله در coronavirus در دولت است که در کمتر از 6,000 موارد گزارش شده.

“زندگی در نیوهمپشایر احساس می کند کمی شبیه زندگی در یک حباب از آنجا که در کشور تعداد موارد بسیار کم است و تعداد بستری شدن در بیمارستان کم است” Scala گفت. “همه معیارهای نقطه در مسیر درست است. اما برای یک نیوهمپشایر رای دهندگان به دنبال در اطراف کشور ما احساس می کنیم بسیار بسیار شبیه به یک جزیره است.

“بنابراین برای رئیس جمهور به در می کند و احساس می کنم کمی مانند آن را impinging که حباب. وجود دارد همه کسانی که نگرانی از آنچه که او به ارمغان می آورد با او. مردم در خارج از دولت است. آن را باعث افزایش موارد ؟ آن بالا بردن سطح اضطراب در زمانی که بسیاری از مردم قابل درک است و بسیار مضطرب است.”

مالیات بر تصمیم گیری: برگ برنده دموکرات ها هر دو امیدوار سیاسی برنده در تصمیم دیوان عالی کشور در مالیات است. نه یکی

بدون در نظر گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به یک قوی مردم در انتخابات روز شنبه به راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود و حرکت از آنچه اتفاق افتاده است در Tulsa, Eberhart گفت.

“تظاهرات یک فشار سنج از رای دهندگان تمایلات تجسم زنده از مغلوب ساختن پیشی جستن افتادن محبوبیت” او گفت:. “اگر نیوهمپشایر جمعیت است کم خونی آن را می فرستد سیگنال به اهدا کنندگان که برای حمایت از رئیس جمهور است subpar و که آنها ممکن است پرتاب پول خوب پس بد است. او نیاز به یک خانه کامل و خشن جمعیت برای شارژ خود را دوباره انتخاب کمپین.”

اگر او می کند که او نیاز به پیدا کردن راه دیگری برای رسیدن به رای دهندگان Eberhart گفت.

“تولسا تجمع گسترده panned توسط رسانه ها” او گفت:. “اگر همان اتفاق می افتد در نیوهمپشایر او نمی تواند نگه دارید و یک سوم و یک چهارم (رالی) و فقط باید آن را همچنان به جلو و پایین مبارزات انتخاباتی. آن را فقط به کار نمی رود. (کمپین) به دوباره بجای اول برگشتن و یا او را به طور کامل تغییر به برخی از راه های دیگر مبارزه.”

مایکل کالینز را پوشش می دهد کاخ سفید است. او را دنبال کنید در توییتر @mcollinsNEWS.

کمک: هدلی Barndollar از seacoastonline.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de