اکثریت آمریکایی ها هنوز هم نگران بیش از coronavirus به عنوان کشور همچنان برای بازگشایی, بررسی نشان می دهد

واشنگتن – بیش از دو نفر از هر پنج آمریکایی می گویند آنها هنوز هم نگران coronavirus حتی به عنوان متحده همچنان به استراحت همه گیر و محدودیت های برخی از گزارش افزایش تعداد روزانه موارد است.

یک ترکیب 86 درصد از آمریکایی ها می گویند آنها بسیار یا تا حدودی در رابطه با این بیماری همه گیر, بر اساس یک نظرسنجی جدید از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه. است که 3 درصد از ثبت بالا در یک بررسی انجام شده از مارس 26 آوریل 1.

این یافته ها می آیند به عنوان برخی از کشورهای در حال دیدن تعداد بیشتری از coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان. آریزونا دیده است و این تعداد روزانه موارد افزایش بیش از دو هفته گذشته با بستری شدن در بیمارستان برای مشکوک یا تایید COVID-19 موارد ضربه زدن به کمترین تعداد در روز چهارشنبه.

برخی از ایالت از جمله آریزونا شروع به شل شدن اجتماعی فاصله محدودیت و پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات در ماه گذشته.

رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان در گروه مورد مطالعه وجود دارد گفت: یک “ثابت کند در هفته بیش از هفته کاهش” در نگرانی اما پس از متوقف کردن بیش از چند هفته گذشته.

“سطح نگرانی که مردم در حال ضبط در اطراف COVID به نظر می رسد بسیار با ثبات در طول چند هفته” گریفین گفت.

دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه یک مطالعه گسترده رای دهندگان آمریکایی طراحی شده برای انجام 500,000 مصاحبه در مورد سیاست ها و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در طول سال 2020 چرخه انتخابات.

زمانی که شکسته سیاسی حزب جمهوری خواهان دیدم یک قطره در نگرانی 12 درصد از اوایل ماه آوریل با توجه به Nationscape بینش و تحلیل یک پروژه دموکراسی صندوق UCLA و ایالات متحده آمریکا امروز. اما بیش از سه چهار خواهان — 79% — می گویند آنها بسیار یا تا حدودی در رابطه با این ویروس در بررسی های اخیر.

از دست دادن حافظه, gnarled انگشتان دست, حملات هراس: COVID-19 کشتن نیست این آمریکایی ها اما بسیاری ممکن است هرگز همان خواهد بود

اکثریت دموکرات – 94% – گفت: آنها هنوز هم بسیار یا تا حدودی در رابطه با این ویروس فقط 1 درصد افت از اوایل ماه آوریل. در میان مستقل هشت در 10 می گویند آنها بسیار یا تا حدودی نگران ویروس.

علاوه بر این, شده است وجود دارد افزایش آهسته در آمریکایی که معتقدند “آن امن است در حال حاضر” برای بازگشایی فعالیت های خاص مانند تئاتر و حوادث در مقیاس بزرگ از جمله زندگی ورزشی.

با توجه به مارس 23 بررسی 16 درصد از آمریکایی ها بر این باورند آن را امن در حال حاضر به بازگشایی تئاتر و میله تا 6 درصد از مارس 23. بیست و یک درصد از آمریکایی ها همچنین می گویند آن را امن برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات تا 7 درصد از مارس نظرسنجی.

وقتی پرسیده شد که در مورد برگزاری فرد رای گیری 18% گفت: آن را امن برای انجام این کار در حال حاضر تا 6 درصد از ماه آوریل است.

کمک: آلیسون Steinbach, Arizona Republic

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de