Madison Square Garden هاله بی بدیل است در نیویورک

این هفته با پست طول می کشد یک نگاه تازه در “بهترین” نیویورک سابقه ورزشی — مناطق هستند که فقط به عنوان قابل بحث اما است که در میانهی شب استدلال بی وقفه. امروز نسخه: بهترین عرصه یا ورزشگاه در شهر نیویورک است.

شما می تواند یک ستاره بسکتبال یا بازیکن هاکی از نیویورک به هر نقطه و یا هر بسکتبال یا هاکی بازیکن یا مربی و یا هر گونه حرکت و یا هر پخش یا گوینده است. و یا شما به سادگی می تواند هر کسی که از خواب پله به و بر روی بزرگترین و درخشان ترین مرحله از همه آنها:

معروف ترین در جهان آرنا.

گذشته از 52 سال در بالای پن ایستگاه و در خیابان هشتم بین 49 و 50 خیابان 43 سال قبل از آن است.

“من می توانید آن را خلاصه بهترین با چه Frank Sinatra به من گفت:” افسانه ای باغ عکاس جورج Kalinsky گفت: پست. “او گفت:” هیچ عرصه و یا ورزشگاه در جهان است که هاله ای از Madison Square Garden.'”

Kalinsky به یاد می آورد سیناترا که خواب بودن قهرمان سنگین وزن جهان گفتن او چگونه هیجان زده او بود که هوارد Cosell معرفی او به عنوان “سنگین وزن اواز خوان جهان” در سال 1974 کنسرت بود که به نام “رویداد اصلی.”

Kalinsky همچنین عکس التون جان و جان لنون زمانی که آنها انجام شده و با هم در باغ و الویس و علامت مسیه joyously برگزاری جام استنلی را بر آسمانها و محمد علی و Willis Reed لنگش به نیویورک برای همیشه در قلب و پگی فلمینگ برای یک نمایش ویژه در NBC و البته پاپ ژان پل دوم برگزاری 6 ساله Geralyn اسمیت توسط تنیس در بالای Popemobile در سال 1979.

“وجود دارد یک عظمت به آن” مرو آلبرت گفت: پست “هر رویداد. وجود دارد یک تاریخچه و یک جذابیت که هیچ ساختمان های دیگر است.”

بله!!!

شگفت انگیزی مرو به یاد می آورد گوش خود را ظاهر شب نیکز برنده اول خود را در مسابقات قهرمانی. “در این روز” او گفت: “من هرگز شنیده جمعیت که با صدای بلند.”

مکه بسکتبال.

آلبرت بروکلین متولد شد و داوطلب خدمت سربازی به ارائه گزارش در مورد “مبارزه قرن” — علی-فریزر من — برای WNBC رادیو. Kalinsky آموزش داده بود سیناترا برای عکاسی وظایف برای زندگی مجله است. “علی ورودی و راه رفتن به حلقه” آلبرت گفت: “این لحظه ای که من فراموش نخواهد شد.”

Jeff Van Gundy صرف 13 فصل در نیکز نیمکت به عنوان دستیار یا به عنوان سر مربی.

“تونل” او گفت: پست. “من فکر می کنم این تونل نشان داده تاریخچه و رویدادهای باور نکردنی بود که تا کنون صورت گرفته وجود دارد. ثانیا در آن لحظات بزرگ — ویلیس بازگشت قهرمانی جام استنلی زمانی که من آنجا بودم به دیدن مایک Keenan پرواز پایین راهرو قبل از بازی ما زمانی که آنها تا به حال رژه موتور سواری در باغ سمت راست پایین راهرو … این [پاتریک] سارکوم نکته-غوطه دادن به ما را در [1994] نهایی … لری جانسون چهار نقطه بازی.

Madison Square Garden
Madison Square Garden, n. y. پست: Taidgh بارون

“و پس از آن چیزی که من دوست داشتم بیشتر در مورد مربیگری وجود دارد به ویژه شور و فن پایه. آن را باور نکردنی برای کمک به مربیگری کارکنان در آن شما می توانید برنده هفت هشت نفر در یک ردیف در آن روز و اگر شما بیرون آمد و بدون زرق و برق برای اولین بار در سه ماهه بودند جاوا به شما اجازه می دانم. و بنابراین شما نمی باید به یکی همیشه سعی کنید به بر انگیختن تیم است.”

Van Gundy به یاد می آورد که چگونه برق می تواند صدای ترق و تروق در باغ.

“من می خواهم برای گفتن لری جانسون چهار نقطه بازی و پت رایلی بازگشت [به عنوان گرما مربی] برای کنون به دلایل مختلف” او گفت:. “هر دو از آن برانگيخته این شدت باور نکردنی.”

برای یک دهه آدم گورهای basked در گرمی که شدت باور نکردنی از آبی جانشین که در محراب عبادت از رنجرز.

“این اولین بار من پا بر روی باغ یخ روشنایی چراغ و انرژی از ساختمان بود که قریب به اتفاق” گور گفت. “این سخت است برای قرار دادن به کلمات. این یک احساس خاص. من به سرعت متوجه شدم که چگونه ممتاز من به عنوان یک رنجر به تماس Madison Square Garden ،

باغ را لرزاند طول شرقی و کنفرانس اوج — هنگامی که سارکوم و کریس Mullin و مروارید واشنگتن و ادی Pinckney بازی و لو Carnesecca و جان تامپسون و Rollie Massimino و جیم Boeheim و جیم Calhoun مربی.

The old Madison Square Garden
قدیمی, Madison Square Garden© Bettmann/کوربیس

“زمانی که شما قدم بر روی دادگاه در MSG شما در حال ورود به بزرگترین عرصه در بزرگترین شهرستان در جهان” Carnesecca گفت.

“شده اند وجود دارد بسیاری از لحظات بزرگ برای من از اولین بار من مربی وجود دارد در سال 1950 برای اولین بار او را بزرگ شرق قهرمانی در سال 1982 — ژاکت بازی و بازنشستگی بنر رفتن به باغ تیر در سال 2001.

“این یک افتخار به همان دادگاه به عنوان بسیاری از مربیان بزرگ مانند جو Lapchick, کلر زنبور عسل, Nat Holman و فرانک مک گوایر.”

شما می تواند یک جوان wide-eyed حلقه گوینده هنگامی که روبرتو Duran آماده کردم به rummmmblllle بیش از دیوی مور برای تاریخ و سبک وزن عنوان شده است.

“من در مقدس زمین باغ که در آن برخی از بزرگترین دعوا در بوکس تاریخچه گرفت … در همان حلقه است که علی و فریزر با هم روبرو شدند دو بار همراه با بسیاری دیگر از افسانه های این ورزش” مایکل بافر گفت: پست. “من فکر کردم من می خواهم درگذشت و به بهشت رفته است. من نمی دانم و یا حتی به جرات رویایی که بیش از چهار دهه بعدی من می خواهم تجربه ای که هیجان بنابراین بسیاری از بار.”

شما می تواند دوک افسانه مایک شیشفسکی افتخار پس از ضرب و شتم سنت جان خود را برای 1000 هفتم نفع خود.

“این” Coach K گفت: “این کاخ.”

کاخ تئاتر نیویورک ورزشی که در آن مایکل و کوبه همیشه فرمان داد اجرای برنامه.

باغ رویاها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>