Luckin قهوه سهام غرق 35% پس از معاملات رزومه و یک تحلیلگر می گوید سرمایه گذاران خواهد بود 'از بین برود'

Luckin قهوه, Inc. سهام سقوط 32 درصد و پس از آن شروع به معامله دوباره پس از بیش از یک ماه و Quo Vadis سرمایه فک

توسط NEWSAMINS در 1 خرداد 1399

Luckin قهوه, Inc. سهام سقوط 32 درصد و پس از آن شروع به معامله دوباره پس از بیش از یک ماه و Quo Vadis سرمایه فکر می کند این سهام را حفظ خواهد کرد در حال غرق شدن.

سهام بسته شده روز شنبه به پایین 35.8%.

Luckin LK -35.76% در حال بررسی صورت های مالی سوء رفتار و فسخ آن مدیران ارشد از جمله جنی Zhiya کیان شرکت سابق اجرایی.

این شرکت متهم به جعل معاملات در مجموع حدود 310 میلیون دلار است.

"ما همچنان برای دیدن نتیجه به احتمال زیاد به عنوان یک تکمیل رفتن برای دارندگان سهام" گفت: جان Zolidis رئیس جمهور Quo Vadis, در دیدگاه های ارسال شده به MarketWatch.

جزئیات:Luckin قهوه نشان می دهد که چگونه خطرناک چینی عرضه اولیه اوراق بهادار می شود اما سرمایه گذاران هستند و نه فقط گوش دادن

Zolidis پیش بینی است که این شرکت را مجبور به شروع به بسته شدن فروشگاه های که انجام آسیب بیشتر. Luckin گنجانیده شده بود در سال 2017 و 2019 رشد کرده بود به 2,370 تماما متعلق به فروشگاه در 28 شهرستانها.

"کنار گذاشتن تقلب چهره های که در دسترس هستند نشان می دهد که Luckin قهوه تا به حال هرگز یک مدل کسب و کار ماندگار," Zolidis گفت: پیش بینی است که فروشگاه تعطیل خواهد آمد به عنوان یک نتیجه از دست دادن دسترسی به سرمایه است. "این شرکت با رشد بیش از حد سریع و به دست آورد و مشتریان از طریق ارائه می دهد تبلیغاتی بدون اثبات اقتصاد است."

و او نمی امیدوار برای مکان های که باقی می ماند. جریان نقدی جبران خواهد شد با خاموش شدن ناگهانی شرکت های بزرگ و هزینه های دعاوی آمده Zolidis گفت.

"ما نسبت بسیار از راه دور شانس به این امید که استارباکس Corp. SBUX, +2.50% و یا دیگری را در از بین بردن برای خرید Luckin دارایی های قبل از انحلال است," او نوشت.

در مارس توجه داشته باشید Zolidis گفت Luckin فروشگاه بودند "تولید ضرر و زیان قابل توجهی" و "به نظر نمی رسد به تولید مثبت همان فروشگاه فروش." او پرسش در مورد اینکه آیا این شرکت می تواند تا کنون تولید سود است.

Quo Vadis نرخ Luckin سهام به فروش برساند.

نگاه کنید به:J. C. Penney را به حداقل 25 درصد از آن فروشگاه Cowen تحلیلگران می گویند

اضافه کردن به Luckin را گلایه نزدک فرستاده است این شرکت یک delisting توجه کنید. Luckin گفت: دلیل نامه "منافع عمومی نگرانی های" داده شده "ساخته" معاملات فاش شده توسط این شرکت در گزارش سالانه خود و به دلیل شرکت در گذشته شکست در عموم افشای مواد اطلاعات است.

Luckin گفت: این برنامه به درخواست یک جلسه با نزدک با شنیدن انتظار برای رخ می دهد بین 30 تا 45 روز پس از درخواست.

Luckin سهام سقوط نزدیک به 93 درصد در سال به, تاریخ, در حالی که S&P 500 شاخص SPX +1.66% پایین است 8 درصد برای سال 2020 است.

گزارش اضافی توسط Tomi کیلگور.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن