لاو را شناسایی کرده 3 مناطق تمرکز اجتماعی فاصله در فروشگاه های آن از جمله منطقه باغ

لاو Cos. Inc. در زمان شیرجه رفتن عمیق که در آن مشتریان به صرف وقت خود را در حالی که خرید خود را از فروشگاه ها و شناسایی سه حوزه تمرکز اجتماعی-فاصله اهداف: پرداخت خارج از باغ و رنگ ضد.

مانند تمام خرده فروشان و لاو کم +3.12% قرار دادن پروتکل های در محل برای محافظت بهتر از کارگران و مشتریان از گسترش coronavirus. در میان بسیاری از اقدامات مشترک خرده فروشان در حال قرار دادن سپر و در صندوق اضافه شده و نشانه هایی که از یادآوری به مشتریان خود را برای حفظ فاصله از یکدیگر و در حال توزیع ضد عفونی کننده دست و ماسک و دستکش.

لاو در زمان حتی یک نگاه دقیق تر در فروشگاه خود را به آمده تا با سیاست های خود و تنظیم شده در این سه حوزه.

جزئیات:لاو بهره مند از تاخیر در پروژه های DIY انجام شده در طول coronavirus مستند در حالی که انبار خانه دیدم پروژه های حرفه ای را در خود نگه دارد

“به منظور توسعه اجتماعی ما-فاصله ایمنی روش تیم ما در زمان یک استراتژیک, داده محور, روش ردیابی تاریخی الگوهای ترافیک و شناسایی مناطق که در آن مشتریان تمایل به جمع گفت:” لاو اجرایی ماروین الیسون در تازه ترین درآمد تماس با توجه به FactSet transcript.

لاو فروشگاه میانگین 144,000 فوت مربع از جمله باغ مراکز الیسون گفت.

به عنوان یک ضروری خرده فروش لاو فروشگاه شده اند باز در طول بیماری همه گیر. در تلاش برای تشویق اجتماعی فاصله دسترسی به رنگ ها و باغ های مناطق محدود شده است و در میان دیگر اقدامات. این محدودیت ها نهفته فروش الیسون گفت.

هنوز لاو گزارش سود و فروش است که ضرب و شتم ،

در مناطق باغ لاو برداشته قفسه بندی و محصول را بیشتر و ترافیک محدود به یک جریان یک طرفه.

فروشگاه ها بسته شده اند و در سه ساعت اولیه در 7 p. m. به اجازه می دهد زمان بیشتری برای تمیز کردن. اما الیسون یک نقطه که آن را مهم باز بماند تا زمانی که ممکن است تا مشتریان را به اندازه کافی زمان برای گسترش بازدیدکننده داشته است خود را.

“فروشگاه ما تیم بسیار موثر در پیاده سازی و اجرای پیشرفته دستورالعمل های ایمنی که ما مشتری-خدمات نمرات بهبود 200 واحد پایه سال بیش از سال در سه ماهه اول” الیسون گفت.

ببینید:آمریکایی ها با استفاده از خود را $1,200 محرک بررسی به ریخت و پاش در خارج و هدف — در اینجا چیزی است که آنها در حال خرید

لاو نیز بهره مند از افزایش در انجام آن را به خودتان پروژه به عنوان مشتریان در خانه مانده و مشغول به کار بر روی چیزهایی که قبلا قرار داده شده است ،

“سه ماه پس از سه ماهه به بورس اشاره به کاستی های لاو عملکرد” نوشت: تحلیلگران UBS. “در این زمان آن را واقعا سخت به nitpick. این درست است که لاو بیش شاخص به DIY بخش کوچکتر جوانب مثبت و روستایی/حومه جغرافیای. این بخش عملکرد بهتری نسبت در 1Q.”

UBS نرخ لاو خرید سهام با 140 دلار قیمت هدف از 130 دلار.

Stifel تحلیلگران می گویند لاو را به عنوان یک کل است که عامل در سطح بالا با مناطق باغ برای مثال که “به خوبی نگهداری می شود.”

“دراز مدت ما دیدن صفحه اصلی بهبود (persian) گرفتن کیف پول و لاو می توانند از مزایای داشتن روستایی بیشتر مکان های فروشگاه اگر روند کار از خانه ادامه می دهد و می خواهید در شهرستان wanes,” Stifel نوشت.

Stifel نرخ لاو خرید سهام و افزایش قیمت آن هدف به 149 $از $94.

لاو سهام به دست آورده است 6% این هفته و 23.2 درصد بیش از سال گذشته. S&P 500 شاخص SPX -0.77 خوابگاه% است تا 3.2 درصد در سال گذشته است.

tinyurlu.nuclck.rushrtco.de