لویی پلیس برت Hankison اخراج برای نقش خود در Breonna تیلور تیراندازی مرگبار

افسر برت Hankison فسخ شده است, موثر, سهشنبه, برای نقش خود را در تیراندازی مرگ Breonna تیلور لویی مترو پلیس اعلام کرد.

تیلور, 26 کشته شد توسط ماموران در آپارتمان او در تاریخ 13 مارس به عنوان آنها را وارد به خدمت بدون دست کشیدن حکم. دوست پسر او فکر افسران مزاحمان و اخراج و یک ضربه به آنها وارد شده است. تیلور به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در متعاقب آن تیراندازی از افسران.

Hankison متهم توسط اداره موقت رئیس رابرت شرودر از “کورکورانه” شلیک 10 گلوله به تیلور آپارتمان ایجاد قابل توجهی خطر مرگ و آسیب جدی است.

در یک نامه موقت رئیس رابرت شرودر نوشت که پس از pretermination شنوایی برگزار می شود سه شنبه شرودر تصمیم به ادامه و آتش Hankison.

شرودر اشاره می کند که Hankison ممکن است درخواست تجدید نظر تصمیم به پلیس شایستگی هیئت مدیره در نوشتن ظرف مدت 10 روز.

یک درخواست برای نظر از دیوید Leightty یک وکیل برای Hankison بود فورا بازگشت جمعه شب.

“این یکی دیگر از خوب گام کوچک” گفت: سام Aguiar, یک وکیل برای تیلور خانواده است. “ما را راضی نخواهیم شد تا زمانی که حق اتهامات علیه او را تا زمانی که اتهامات علیه هر کس مسئول Breonna مرگ است.”

سخنگوی LMPD کاهش یافته است به نظر بیشتر با استناد به قانون دولت است.

شرودر سه شنبه در نامه ای به Hankison تصریح کرد اتهامات ساخته شده در برابر او خود را قبل از ختم نامه ای در روز جمعه: که Hankison نشان داد “اکستریم, بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان” و استفاده از نیروی مرگبار نامناسب بود چرا که او موفق به بررسی آن علیه کسی مطرح فوری تهدید.

شرودر را متهم Hankison از “کورکورانه” شلیک ده گلوله به تیلور آپارتمان و یک درب بعدی.

“من خود را پیدا کنید انجام یک شوک به وجدان” شرودر تکرار شود. “من نگران و حیرت زده شما با استفاده از نیروی مرگبار در این مد.”

به نقل از پلیس شایستگی مدیره قوانین شرودر اشاره می کند که هر گونه درخواست تجدید نظر از Hankison است با توجه کتبی ظرف مدت 10 روز و “باید شامل یک بیانیه زمینه را برای تجدید نظر شود.”

هیئت مدیره خواهد شد و سپس برنامه یک جلسه عمومی به نقد و بررسی رئیس حرکت به خاتمه Hankison با توجه به این که آیا آن را “غیر قابل توجیه و یا پشتیبانی نشده توسط شواهد.” آن را تنها در نظر گرفتن شواهد و مدارک ارائه شده در جلسه عمومی.

اگر آن را تعیین می کند این اقدام غیر قابل توجیه می توانید آن را کنار بگذارند رئیس نظم و ایجاد یک جدید مجازات و یا انتخاب کردن برای بازگرداندن Hankison اشتغال.

علامت Dobbins یک وکیل برای شایستگی هیئت مدیره در روز جمعه گفت که در بسیاری از موارد گذشته افسران که در امور کیفری در انتظار شما خواهد خواست برای شایستگی هیئت مدیره اقدام به برگزار می شود “در تعلیق” به معنی به تعویق افتاد تا زمانی که حل و فصل پرونده جنایی.

این داستان به روز خواهد شد.

دارسی کاستلو: 502-582-4834; [email protected]; Twitter: @dctello. پشتیبانی قوی محلی نگاری با اشتراک امروز: www.courier-journal.com/darcyc.