شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در روز سه شنبه مواجه خواستار به آتش رئیس پلیس میشل مور مور پس از گفت مرگ جورج فلوید بود در “دست” از کسانی که تحریک اعمال مجرمانه در تظاهرات به عنوان مقدار به عنوان افسران درگیر در مینیاپولیس.

در حالی که ارائه یک به روز رسانی در دوشنبه کنار لس آنجلس آتش نشانی رئیس رالف Terrazas مور گزارش پلیس لس آنجلس ساخته شده بود 700 دستگیری یکشنبه شب — 70 از کسانی که دستگیری او گفت: “مردم “بودند که هر دو burglarizing یا غارت قربانی کردن کسب و کار بیشتر است.”

“ما نمی تظاهرات شب گذشته. ما تا به حال اعمال جنایی” مور گفت: در طول به روز رسانی شد ارسال شده به توییتر. “ما از مردم عزادار مرگ این مرد جورج فلوید. ما تا به حال مردم سرمایه گذاری. مرگ او در دست خود را به عنوان آن را به عنوان کسانی که افسران.”

جورج فلوید مرگ شد, قتل: معاینات پزشکی و خانواده-سفارش کالبد شکافی موافقت

او افزود: “این یک بیانیه قوی اما من باید بگویم که این ناآرامی های مدنی است که ما در این میان ما باید به نوبه خود گوشه ای از افرادی که درگیر در خشونت است. افرادی که درگیر در preying بر دیگران است.”

فلوید مرگ است حکومت یک قتل توسط شهرستان و معاینات پزشکی در مینه سوتا است باعث خشم و انزجار در سراسر جهان است. فلوید درگذشت پس از شرکت اخراج مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین خود را نگه داشته زانو دوخته به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. سه نفر دیگر از افسران نیست متهم شده اند درگیر شدند در این حادثه.

بلافاصله مور مواجه واکنش برای نظرات خود را. کاربران توییتر در پاسخ به این ویدئو به روز رسانی شده در شهردار صفحه با تماس به آتش مور. رئیس اقدام به روشن کردن کلمات خود را در طول کنفرانس خبری. او گفت: فلوید مرگ “بود که در دست یک افسر پلیس و ماموران که ایستاده بود.”

“من نمی توانم نفس بکشم’: پنجمین روز اعتراض می شود در جریان DC در زیر پر حادثه دوشنبه شب

“مرگ یک هفته بعد در خدمت یک کاتالیزور برای یک تعداد از حوادث قطعا تظاهرات. اما برخی از آنها با استفاده از آن به عنوان یک کاتالیزور برای توجیه خشونت” مور گفت. “من misspoke زمانی که من گفت که خون خود را در دست خود را, اما قطعا اقدامات خود را نه در خدمت عظمت خود را از دست دادن و نمی تواند در حافظه خود را.”

“من متاسفم اظهارات که مشخصه اما من نمی پشیمانی خواهد شد و نه من عذر خواهی به کسانی که در خارج وجود دارد امروز ارتکاب خشونت از بین بردن زندگی و معیشت و ایجاد این تخریب است. حافظه خود را سزاوار اصلاحات. حافظه خود را سزاوار بهتر لس آنجلس بهتر ایالات متحده و یک دنیای بهتر.”

مور توییتی “وجود دارد 4 افسران پلیس و 4 به تنهایی مسئول مرگ جورج فلوید.”

او در توییتی دیگر عذرخواهی بعد از شنبه شب دوباره گفت: او misspoke.

“در حالی که من بلافاصله خودم درست من تشخیص اولیه عبارت بودند وحشتناکی توهین آمیز” مور گفت. “غارت اشتباه است اما آن را معادل قتل و من معنی نیست که در برابر این دو است. من عمیقا تاسف و متواضعانه عذر خواهی برای من مشخصه.

“اجازه بدهید من روشن است: ماموران پلیس درگیر شدند مسئول مرگ جورج فلوید.”

Garcetti نیز با صدور بیانیه ای در توییتر گفته مور ابراز تاسف “کلمات او را انتخاب کرد.”

این عذر خواهی را کمی برای جلب رضایت کسانی که خواستار مور ، بعد از ظهر سه شنبه, سیاه زندگی موضوع اعتراض کرده بود نشان داد تا به Garcetti خانه.

جمعیت بیش از 1000 دست تکان داد نشانه هایی مانند “محاکمه پلیس قاتل” و “دشمن کیست ؟ سفید برتری” و درگیر در شعارهای به عنوان یک خط از لس آنجلس افسران پلیس ضد شورش مسدود خیابان ششم. معترضان که سکوت را شکست و در غیر این صورت ارام مسکونی محله مسالمت آمیز باقی ماند. شهردار نبود دیده می شود.

اما یک لحظه ایستاده بود.

در یک نقطه, پلیس Cmdr. Cory Palka را از طریق شکست خط آبی چادری افسران waded از طریق تظاهرات و صحبت به طور مستقیم به یک بلند, جوان آفریقایی-آمریکایی ، با هم دو به طور چشمگیری راه می رفت یک بلوک کردن ایروینگ بلوار Wilshire بلوار شریان های اصلی از شهرستان به westside با گروه بزرگی از معترضان در دو. وجود آنها بر آمد گروه دیگری از تظاهرکنندگان با تکان دادن علائم در عبور اتومبیل است. و هم افسر پلیس و معترضان در زمان زانو پیوست زیادی از جمعیت است.

“ما نیاز به عبور از خط جدایی” Palka بعد به خبرنگاران گفت:. او گفت: راه رفتن یک بلوک گسترش از دست دادن و یا در آغوش گرفتن — بله در میان coronavirus همه گیر و بدون او نمی پوشیدن ماسک — یک راه به سعی کنید به شکاف.

“ما راه می رفت یک بلوک به عنوان یک نماد پلیس و جامعه هستند reuniting در لس آنجلس,” او اضافه شده است. “این یک گام در مسیر درست است.”

نه تمام شد و آن را خرید.

Kendrick Sampson, یک فعال اجتماعی از نزدیکی هالیوود گفت: Garcetti محل اقامت انتخاب شد چرا که “او تا به خون در دست خود را” از پلیس-درگیر تیراندازی در طول سال. او گفت: شهردار و پلیس در حال ترویج خشونت در غیر این صورت تظاهرات مسالمت آمیز.

او نشان داد زخم و کبودی از پلیس باتوم و گلوله های لاستیکی از قبلی’ روز تظاهرات. او گفت که او در زمان هفت اثرات از گلوله های لاستیکی به تنهایی و یکی از پاهای خود را پانسمان شد. Garcetti, Sampson گفته شده است بیش از حد قوی از یک مدافع از پلیس لس آنجلس.

“او ایستاده بود توسط پلیس زمانی که آنها در اشتباه بودند بارها و بارها” او گفت:.

او هم مانند دیگران در میان جمعیت به نام برای defunding اداره پلیس و هدایت پول به مسکن و روانی و بهداشت و دیگر خدمات اجتماعی.

این حرکت او گفت: “آیا ما را امن است. پلیس نیست.”

به عنوان شب هنگام و در شهر مقررات منع رفت و آمد در آمد, جمعیت کاهش یافته بود و شعار اما پلیس تا به حال نه نقل مکان کرد.

در مرکز شهر لس آنجلس در روز سه شنبه بعد از ظهر صدها نفر از معترضان صلح آمیز باقی مانده در حالی که در زمان زانو یکهو علیه خشونت پلیس و دیگران خواستار مور استعفای.

کارول کلیتون جنوبی L. A. رد ارشد را توضیح برای نظرات خود را.

“هر تیراندازی پلیس آنها را سرزنش همه اما پلیس گفت: Clayton, 47. “در حال حاضر رئیس سرزنش افرادی که حتی وجود ندارد.”

کمک: Gus گارسیا-Roberts, ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de