لری Vallow مادر از کودکان آیداهو که مرده یافت شد چهره ها 2 جدید به اتهام جنایت; وثیقه تعیین شده در $1M

لری Vallow از دو آیداهو کودکانی که مرده پیدا شد و در ماه ژوئن سال پس از ناپدید شدن آنها متهم شد دوشنبه با دو جنایت فقره توطئه برای از بین بردن تغییر یا پنهان کردن شواهد — آخرین تعدادی از اتهامات عنوان شده علیه او و همسرش صورت.

Vallow که می گوید: او ترجیح به نام لری Daybell به نظر می رسد در آیداهو دادگاه بعد از ظهر سه شنبه در یک کنترل از راه دور شنوا با توجه به COVID-19 احتیاطی.

قاضی Faren Eddins مجموعه Vallow را به قید وثیقه در حدود 1 میلیون و دقیق به اتهامات جدیدی که ادعا Vallow بخشی از یک توطئه برای پنهان کردن بقایای انسانی از دو فرزند. این اتهامات شامل اتهامات Vallow گمراه محققان و تلاش برای نگه داشتن یک دوست از همکاری در تحقیقات.

جاشوا “JJ” Vallow و Tylee Ryan مرده یافت شد در اموال از چاد Daybell خود را ناپدری و لری Vallow است و در اوایل ماه ژوئن, پلیس می گویند. وحشتناک کشف آورده یک پایان غم انگیز برای ماه-جستجوی طولانی برای دو آیداهو کودکان است.

جی جی که می توانست تبدیل 8 مه و Tylee, 17, از گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر. پلیس برای اولین بار هشدار داده که کودکان از دست رفته بودند در ماه دسامبر پس از JJ مادر بزرگ نشنیده بودم از پسر برای ماه. در آن زمان پلیس گفت: مادر خود شده بود uncooperative با مقامات و کودکان بودند در خطر ممکن است.

لری Vallow و Daybell هر دو در زندان های مختلف به اتهام جنایت بسته به مورد.

Vallow دستگیر شد و در ماه فوریه در هاوایی پس از او موفق به ملاقات با یک دادگاه دستور مهلت کودکان را به مقامات در رکسبرگ ، Daybell دستگیر شد هفته پیش پس از آنکه مقامات اعدام یک حکم جستجو در آیداهو صفحه اصلی.

تا کنون هیچ یک متهم شده است در کودکان و نوجوانان’ مرگ و میر.

Vallow وکیل قبلا گفت که او در نظر دارد برای دفاع از خودش در برابر اتهامات کودک رها و مانع تحقیق و تفحص است. Daybell التماس کرد گناه نیست به از بین بردن و یا کتمان بدن کودکان.

چرخاندن مورد دهانه های کشورهای مختلف, مرگ, تحقیقات و اتهامات فرقه مانند اعتقادات مذهبی.

در یک دادگاه سند unsealed پیش از آن در ماه ژوئن پلیس می گویند Vallow را دوست Melani Gibb همکاری با مقامات و به آنها گفت که Vallow معتقد بودند فرزندان او تا به حال تبدیل شدن به “زامبی.”

Gibb گفت Vallow به او گفت که او معتقد بود که یک “زامبی” بود “فردی که فانی روح اتحاد چپ بدن خود و بدن خود را در حال حاضر میزبان از دیگر روح” استشهاد می گوید. جدید روح است “تیره” قرار می دهد و فرد را به یک “برزخ” است که تنها می تواند یک بار منتشر شده این فرد را “فیزیکی بدن” کشته Vallow گفته معتقد بودند.

با توجه به احتمالی علت استشهاد در Daybell مورد گیب گفته مقامات Daybell و Vallow به او گفت که آنها بخشی از “کلیسای نخستزاده” با یک ماموریت به رهبری “144,000” ذکر شده در کتاب مکاشفه و به خلاص شدن از شر جهان از “زامبی.”

چارلز Vallow لری شوهر سابق ساخته شده اتهامات مشابه در هنگام تشکیل پرونده برای طلاق. گیب گفته مقامات که Daybell گفته لری Vallow در مورد اعتقادات در “زامبی” در اشاره به چارلز Vallow.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *