لری Vallow را تکذیب کرد کاهش وثیقه. چه چیز دیگری اتفاق می افتد با, عجیب و غریب, مورد, گم شده بچه ها ؟

لری Vallow از دو گمشده, آیداهو, بچه ها, به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه برای اولین بار در تقریبا دو ماه به عنوان رمز و راز هنوز کفن پیچش مورد است که دهانه های متعدد متحده, مرگ مشکوک و اتهامات آخرالزمانی اعتقادات مذهبی.

میشل نوعی مرغابی وحشی — دادرس, قاضی در آیداهو هفتم قضایی منطقه — رد درخواست برای کاهش Vallow را به قید وثیقه دوباره در دادگاه ظاهر که حدود دو ساعت به طول انجامید. قبلا Vallow را قید وثیقه آزاد شده بود از کاهش از $5 میلیون به 1 میلیون دلار است.

با استناد به انواع نگرانی برخی مربوط به اقتصادی و لجستیکی مشکلات ناشی از COVID-19 دفاع وکیل خوانده شده را علامت به معنی استدلال وثیقه باید کاهش به $100,000 و 250.000 دلار است. در موضوع خاص: اتهامات از بدان معنی است که دادستان به حال نامناسب دسترسی به ضبط وکیل مشتری مکالمات است که رخ داده است در حالی که Vallow زندانی شد.

وثیقه شنوایی شده بود عقب رانده میان coronavirus بیماری همه گیر.

Vallow که می گوید: او ترجیح به نام لری Daybell اخیر پس از ازدواج به چاد Daybell است رو به جرم کودک بی وفایی اتهامات و جنحه. فرزندان او جاشوا “JJ” Vallow, 7 و Tylee Ryan, 17 نیست و دیده شده است و از سپتامبر و Vallow و Daybell شده اند تعاونی در جستجوی پلیس می گویند.

پس Vallow گذشته به نظر می رسد در دادگاه در تاریخ 6 مارس آیداهو دادستان کل موافقت کرده است به بررسی Vallow و شوهر جدید با توجه به مارس 9 سند به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

Fremont County دادستان مارسیا مرداک خواسته آیداهو دادستان کل لارنس Wasden به در نظر گرفتن امکان پر کردن توطئه اقدام به قتل و اتهام قتل علیه لری و چاد Daybell در ارتباط با مرگ همسر اول خود Tammy Daybell.

Tammy Daybell درگذشت در ماه اکتبر سال قبل از Vallow و چاد Daybell ازدواج در ساحل هاوایی در حالی که جی جی و Tylee نداشت که در آن دیده می شود.

دو مرگ مشکوک دایره مورد: چارلز Vallow درگذشت در ژوئیه هنگامی که لری Vallow برادر الکس کاکس, شات او را در آنچه کاکس گفت: دفاع از خود. پلیس هنوز در حال homicide investigation باز زمانی که کاکس در ماه دسامبر درگذشت. نتایج کالبد شکافی از کاکس مرگ آن را منتشر نکرده اند.

زیر بنای این تحقیقات هستند متعصب و روز قیامت اعتقادات مذهبی اعضای خانواده می گویند Vallow توسعه یافته همراه با Daybell.

6 مارس: قاضی را کاهش وثیقه برای لری Vallow, مامان دو گمشده کودکان آیداهو به $1 میلیون

5 مارس: با لری Vallow به دلیل در دادگاه FBI می گوید: پارک ملی یلوستون گردشگران عکس ها ممکن است کمک به پیدا کردن گم شده آیداهو کودکان و نوجوانان

که در آن است که لری Vallow?

Vallow همچنان در بازداشت در Madison County, Idaho با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس که گرفتار برخی از زندان ها و زندان ها در سراسر کشور است. گروهبان. اسحاق Payne سخنگوی Madison County کلانتر, گفت, شرق, آیداهو, اخبار در ماه آوریل که هیچ زندانی از جمله Vallow اند منتشر شده است با توجه به این ویروس است.

Vallow دستگیر شد Feb. 20 در هاوایی پس از او موفق به ملاقات با یک دادگاه دستور مهلت برای بازگشت فرزندان خود را به مقامات در آیداهو که در آن کودکان زندگی می کردند قبل از رفتن از دست رفته است.

او چهره جنایت کودک ترک به اتهام مقاومت در برابر و یا مانع افسران جنایی, درخواست برای ارتکاب جرم و جنایت و تحقیر از دادگاه.

در ماه مارس او تحویل به آیداهو برگزار شد و در 5 میلیون دلار اوراق قرضه بود که بعد از آن کاهش می یابد.

که در آن در حال جاشوا ‘JJ’ Vallow و Tylee رایان ؟

ناپدید شدن JJ و Tylee رفت و در ماه دسامبر زمانی که پلیس گفت: کودکان دیده شده بود پس از ماه سپتامبر و نمی شد یافت می شود در طول یک رفاه را بررسی کنید.

در طول ماه نوامبر چک رفاه در رکسبرگ آپارتمان مجتمع Vallow, Daybell و کاکس گفته دروغ به پلیس با توجه به اسناد دادگاه. Vallow گفت: پسر اقامت داشت در آریزونا با یک خانواده دوست, اما پلیس به زودی آموخته کودک وجود ندارد. زمانی که پلیس در بازگشت بعد Vallow و Daybell فرار کرده بود اسناد دادگاه می گویند.

پلیس انجام این بررسی هنگامی که لری و کی Woodcock, JJ بیولوژیکی پدربزرگ و مادربزرگ گفت: آنها تا به حال شنیده ام از پسر در ماه.

JJ به تصویب رسید لری Vallow و او در اواخر شوهر سابق چارلز Vallow در سال 2014. پسر متولد شد به کی Woodcock و کی که چارلز Vallow خواهر در ابتدا برای مراقبت او با شوهرش لری.

JJ شد مبتلا به اوتیسم تشخیص داده و Woodcocks گفت: آنها مشغول بودند در حال اجرا یک کسب و کار به طوری که Vallows ارائه شده به اتخاذ کودک است. فیلم های قدیمی خروس جنگلی اسیایی و اروپایی به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد این پسر آواز خواندن به یک میکروفون در یک اتوبوس تور و gleefully بازی با اسباب بازی.

Tylee استقبال نقش خواهر بزرگ هنگامی که یوشع به تصویب رسید.

“Tylee نوع تبدیل شده به مانند یک دوم در یک معنا به JJ شروع به مراقبت از او” Colby رایان لری Vallow را به پسر ارشد و Tylee خواهر گفت KSAZ-تلویزیون.

آن کوشینگ, Tylee عمه توصیف دختر به عنوان کسی که با یک “حس قوی از سمت راست و اشتباه است.”

پلیس می گویند جاشوا گذشته دیده می شود هفت. 23 هنگامی که مادر او گفت: رکسبرگ مدرسه او می خواهم دیگر حضور می یابند. Tylee گذشته دیده می شود هفت. 8 در پارک ملی یلوستون با مادر و برادر و عمو اواخر.

که در آن است چاد Daybell?

چاد Daybell که ازدواج Vallow در ماه نوامبر در حال حاضر صورت نمی اتهامات در هر مورد مربوط به کودکان گم شده و یا مرگ مشکوک.

او و Vallow در حال حاضر همان وکیل خوانده شده را علامت به معنی شرق آیداهو اخبار گزارش. در ماه دسامبر هنگامی که پلیس برای اولین بار اعلام کرد که کودکان گم شده بودند یک وکیل برای هر دو Daybell و Vallow شان Bartholick رد هر گونه اشتباه انجام شده توسط زن و شوهر, تماس Daybell “یک شوهر” و Vallow “اختصاص داده شده است.”

Daybell و دیر همسر تامی Daybell شده بود ازدواج برای 30 سال با پنج فرزند قبل از Tammy درگذشت Oct. 19. Daybell مرگ در ابتدا به ما گفته شد که با توجه به علل طبیعی به عنوان چاد گفت: او در خواب خود را. اما پلیس که از او باقی مانده است در ماه دسامبر و گفت: شرایط “ممکن است مشکوک است.”

در عرض دو هفته از مرگ او با JJ و Tylee داشتن که گم شده است برای تقریبا دو ماه عکس نشان داد Vallow و Daybell ازدواج در یک ساحل در هاوایی است. این زن و شوهر بعد از فرار به هاوایی در ماه دسامبر که در آن آنها باقی می ماند تا زمانی که Vallow تحویل شد.

چه ‘روز قیامت’ اعتقادات است که Vallow و Daybell گفته اند ؟

در طلاق براده چارلز Vallow گفت: لری Vallow اعتقاد او “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020 است.”

اما با تمام حساب های لری و چارلز Vallow تا به حال یک خانواده معمولی قبل از. “آنها فقط این شلوغ شلوغ و خانواده” Woodcock گفت: “Dateline” در ویژه است که پخش ان بی سی در فوریه قبل از Vallow بازداشت. Woodcock گفت: او برادر در قانون خود زندگی “ساخته شده در اطراف” کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

خانواده زندگی می کردند در منطقه ققنوس برای سال ها در یک نقطه نقل مکان به هاوایی برای دو سال. اما در اطراف 2019 همه چیز را تغییر داد و Vallow شروع تعمق عمیق تر به واگرا “katey” اعتقادات دوستان و خانواده گفت: “Dateline.”

با توجه به شرق آیداهو, اخبار Vallow و چاد Daybell اول به نظر می رسد در یک پادکست هم تقریبا یک سال قبل از این کودکان اعلام شد گم شده است.

Daybell منتشر کرده است ده ها تن از کتاب تجربه نزدیک به مرگ و نوشته شده است در مورد سند چشم انداز از “کاهش و سقوط ایالات متحده” و “آینده تهاجم خارجی آمریکا است.”

در چارلز Vallow طلاق براده او گفت که لری Vallow گفت که او خواهد او را بکشند اگر او در راه او و که او تا به حال “یک فرشته وجود دارد برای کمک به او را دور از بدن است.” مدت کوتاهی پس از او به اتهام تهدید چارلز در زمان منظور از حفاظت در برابر لری Vallow با توجه به اسناد دادگاه.

چارلز ادعا کرد که لری Vallow بود “تبدیل کرده و در زمان وسواسی در مورد تجربه نزدیک به مرگ و معنوی سند چشم انداز است.”

در روز جمعه ان بی سی “Dateline” امیدوار کننده است یکی دیگر از ویژه در مورد, اذیت کردن, مصاحبه با Vallow اعضای خانواده که نیست قبلا صحبت به رسانه ها.

“آن لطمه می زند و بسیار. و در بالا از آن ما باید یک میلیون سوال. بنابراین شما می توانید تماس خود را ، شما نمی توانید به خانه خود و یا خانه خود را و ببینید خواهر و برادر خود را. شما فقط در سرما” Vallow را Colby رایان گفت: در یک پیش نمایش ویژه.

کمک: اشلی ممکن است آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>