لندن $2 میلیارد تاسیسات برای آن تلاش سیستم حمل و نقل ممکن است نیاز به کپی توسط شهرستانها ایالات متحده

لندن سیستم حمل و نقل عمومی است دریافت £1.6 میلیارد دلار (2 میلیارد دلار) کمک مالی از دولت انگلیس پس از سقوط درآمد به عنوان مسافر خانه مانده میان coronavirus مستند.

آمریکا سیستم های حمل و نقل می تواند تحت گونه مشابه در هفته های آینده با وجود چندین ایالت کاهش مستندات. این حمل و نقل متروپولیتن نیویورک که در عمل نیویورک مترو سیستم گفت: ممکن است که ridership کاهش یافته است با 92 درصد به دلیل بیماری همه گیر.

در لندن درآمد حاصل از کرایه پایین است 90% به عنوان مستند دیده است خدمات زیر اجرا ظرفیت و بسیاری از ایستگاه های بسته است.

جزئیات:u. k. مجموعه مستند, کاهش, طرح با ‘خانه’ ماسک صورت بازگشت به کار و اجتماعی ‘حباب’

شهردار لندن صادق خان که تا به حال یک سری از spats با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد معامله در یک بیانیه گفت: “این معامله من می خواستم. … من تا به حال هیچ چاره ای جز پذیرش آن را برای نگه داشتن لوله ها و اتوبوس ها در حال اجرا است.”

شهردار واکنش نشان داد و با تداوم تا مالیات بر صاحبان خودرو و رانندگی در این شهرستان شناخته شده به عنوان تراکم شارژ که پرش از £10 به 15 پوند در هر روز. لوی که معمولا در پایان در 6pm هر شب و نمی شود در تعطیلات آخر هفته در حال حاضر توان توسعه یافته تا 10pm و اجرای هفت روز هفته از 22 ژوئن.

بسته مورد توافق توسط دولت است £1 میلیارد دلار کمک مالی و £505 میلیون وام که اجازه خواهد داد که حمل و نقل برای لندن و یا TfL سازمان که نظارت لندن سیستم حمل و نقل برای افزایش خدمات و اجازه می دهد تا مسافران به عمل اجتماعی فاصله. آن می توان به افزایش تعداد £1.9 میلیارد دلار در صورت لزوم.

خان عضو حزب کارگر را متهم کرد که دولت محافظه کار “ساخت عادی لندن پرداخت هزینه برای انجام کار درست در COVID-19.”

در چهارشنبه انگلستان مستند اقدامات بودند کاسته معنی کسانی که از خانه کار می کند در حال حاضر تشویق به بازگشت به کار, اما وزرا باید بر اهمیت اجتناب از ازدحام در حمل و نقل عمومی.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps اعلام £2 میلیارد دلار طرح در روز شنبه برای تشویق استرالیایی به راه رفتن و چرخه به کار که در آن ممکن است.

او گفت: حتی اگر خدمات بازگشت به 100% ظرفیت وجود دارد تنها می تواند اتاق را برای یک در 10 مسافر اجتماعی رعایت فاصله.

جزئیات:با سنگین پرسنل زیان های شهر نیویورک سیستم حمل و نقل را نگه می دارد در حال حرکت

خان است که برای انتخابات مجدد در ماه مه سال 2021 و در روز پنج شنبه گزارش “شکستن رکورد” تعداد مقرون به صرفه مسکن تحولات اما او متهم است که از باد و ارقام شمارش تحولات بود که “آغاز” و نه صرفا کسانی که تا به حال انجام شده است.

“سال گذشته یک رکورد برای ساختمان جدید خانه های مقرون به صرفه در لندن” خان گفت در توییتر TWTR, +1.54%.

ملک متخصص راسل تغییر ناگهانی از MovingHomeAdvice.com گفت: “ما همه شنیده ایم مثلث برمودا و چگونه آن را می سازد هواپیما و قایق ناپدید می شوند اما هیچ کس می توانست حدس زده است که وجود پدیده ای مشابه در لندن که در آن مقرون به صرفه مسکن نگران است.”

از همه مقرون به صرفه-پروژه های مسکن آغاز شده و در خان تصدی تنها 49 درصد تکمیل شده است, تناقض گویی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>