لندن بازار: Vodafone موج به قدرت FTSE 100 پس از آن خط تیره سود ترس

Vodafone Group سهام رسید در لندن تجارت روز سه شنبه به عنوان پیشرو در اروپا اپراتور تلفن همراه نقش برآب ترس آن را مجبور به کاهش سود خود.

Vodafone Group VOD +8.58% VOD -0.70% سهام با صعود 8 درصد آن را به عنوان چرخش به یک سود برای 31 مارس پایان سال مالی و در آن گفت: در سال جاری تعدیل شده سود عملیاتی ممکن است صاف تا کمی پایین است. چشم انداز بود برای 1% رشد در تعدیل سود عملیاتی.

وودافون نگهداری آن سود سهام پرداخت ثابت به عنوان اهرم مالی از 2.8 بدهی خالص-به-تعديل شده سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک بود و در آن هدف از 2.5 به 3.

“با توجه به کاهش سود دیده می شود در سراسر گسترده تر در بازار بلکه در اروپا مخابراتی بخش ما فکر می کنم سرمایه گذاران با احتیاط از پتانسیل کاهش در وودافون” گفت: تحلیلگر UBS تنگ چوگان.

تحلیلگران در بانک مرکزی آمریکا گفت: وودافون در تجدید ساختار در حال حرکت بود جلوتر با فروش آن مصر بازو و کسب درآمد از آن برج زیرساخت در مسیر.

Vodafone اخبار کمک FTSE 100 UKX, +0.84% افزایش 0.7% حتی به عنوان برخی از دیگر کشورهای اروپایی شاخص های بازار سهام سقوط کرد.

زمین اوراق بهادار زمین -14.99% کاهش یافته و 15 درصد به عنوان ملک تجاری توسعه دهنده گزارش یک گسترش از دست دادن و گفت: خالص ارزش دارایی های هر سهم کاهش یافت و به 1181 پنس از 1341 پنس. این املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد نیز نمی, نهایی, پرداخت سود سهام و در زمان £23 میلیون ارائه علیه فراهم نشده اجاره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>