لندن بازار:: FTSE 100 جهش 1.3% میان وعده های محرک از انگلستان نخست وزیر جانسون

انگلستان سهام را تکان داد زود زیان دوشنبه به نوبه خود به شدت بالاتر با سرمایه گذاران سنجاق سود به امید ممکن است محرک های مالی برای کمک به اقتصاد زد توسط COVID-19 بیماری همه گیر. کالا-شاخص وزنی نیز پشتیبانی شده توسط یک پیشرفت در سهام BP PLC پس از غول های انرژی اعلام کرد قصد دارد خود را به فروش پتروشیمی واحد.

FTSE 100 UKX, +1.28% افزایش 1.3% به 6,239.25 پوند GBPUSD -0.41% skidded 0.5% در برابر دلار تغییر در $1.2273 در آخرین بررسی جمعه. ضعیف تر پوند می تواند کمک به سوخت و خرید در بازارهای سهام به دلیل آن را ترجمه می تواند به افزایش فروش برای شرکت ها و انجام کسب و کار در خارج از انگلستان

سهام BP BP +3.55% BP +3.64% رسید 2.6% پس از غول های انرژی گفت: این توافق به فروش جهانی خود پتروشیمی کسب و کار برای شیمی تولید کننده INEOS برای 5 میلیارد دلار.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون متعهد به صرف ده ها میلیارد پوند برای نجات اقتصاد, ساختمان, بیمارستان ها, مدارس, مسکن تحولات و “بیل آماده” جاده و راه آهن پروژه های او در مصاحبه با ایمیل در روز یکشنبه. او انتظار می رود به ذخیره کردن اطلاعات در یک عمده سخنرانی در روز سه شنبه.

جانسون می گوید که او خواهد بود “دو برابر کردن” بر تعهد خود به “سطح بالا” توزیع ثروت در سراسر کشور است. “اگر Covid شد رعد و برق, فلش, ما در مورد به غرش رعد از عواقب اقتصادی. ما در حال رفتن به آماده شود” گفت: در مصاحبه.

سهام توی TUI1, +2.95% شروع به پریدن کرد و 5 درصد پس از شرکت در سفر گفت: بیش از آخر هفته که انگلستان و ایرلند واحد دیده بود 50% هفته-در-هفته افزایش رزرو به انگلیسی, سازندگان تعطیلات آماده کردم برای بلند کردن اجسام از سفر مستندات. توی برشمرد برنامه های خود را به راه اندازی مجدد سفر عملیات در این تابستان با پروازهای به ایبیزا و پالما شروع در جولای 11, شرکت گفت.

سهام شرکت های هواپیمایی Ryanair منابع RY4C, +4.16% و easyJet EZJ, +6.10% افزایش بیش از 4 ٪ و 3 ٪ در هر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>