لندن بازار: بریتانیا مبادرت به فروش آن اوراق قرضه در منفی نرخ بهره

انگلستان در روز چهارشنبه شد آخرین کشور به فروش اوراق قرضه در منفی نرخ بهره نشان گذار تقاضا برای اوراق بهادار دولتی بسیار بالا از برخی از آنها حاضر به پرداخت برای امتیاز.

با توجه به بدهی مدیریت انگلستان به حراج گذاشته £3.75 میلیارد دلار ($4.6 میلیارد دلار) از 3 سال TMBMKGB-03Y, 0.009% یادداشت ها در نرخ متوسط -0.003%.

پیشنهاد-به-نسبت پوشش فقط 2.15 بود که این پایین ترین رقم از مارس.

منفی بازده اوراق قرضه حراج آمد و به عنوان coronavirus همه گیر له اقتصاد در سراسر جهان است. اطلاعات منتشر شده در اوایل روز چهارشنبه نشان داد انگلیس تورم در حدود چهار سال اخیر فقط 0.8% در ماه آوریل است.

مسئولان بانک مرکزی انگلیس و به ویژه رژیم صهیونیستی است. اندرو بیلی را مورد بحث و بررسی امکان تنظیم منفی نرخ بهره هر چند آن را به عنوان دیده می شود به احتمال زیاد در هر زمان به زودی.

“کاهش نرخ بانک به 0.1% همیشه به احتمال زیاد به این معنی است که gilt بازده می تواند شیب زیر صفر است. در ضمن تقاضا از بانک مرکزی انگلستان پیشی گرفته عرضه جدید gilts پس از £100 میلیارد دلار از کاهش کمی فقط در دو ماه. است که قبل از توجه به این که سرمایه گذاران نگران شوک اقتصادی و کاهش تورم را نیز به دنبال پناهگاه امن دارایی به تازگی گفت:” الیور Blackbourn چند دارایی مدیر نمونه کارها در Janus هندرسون سرمایه گذاران.

با توجه به داده ها از Tradeweb همانطور که از پایان ماه آوریل فرانسه را به 1.4 تریلیون یورو (1.5 تریلیون دلار) بدهی برجسته با منفی بازده و آلمان تا به حال 1.24 تریلیون یورو است.

FTSE 100 UKX, +0.49% در ضمن لبه 0.3%. Experian EXPN, +6.74% بسیج 8% به عنوان اعتبار جاری شرکت گفت: این بیماری همه گیر به حال تنها محدود تاثیر ts مالی سه ماهه چهارم آن را به عنوان خود را حفظ سود.

موتور ساز رولز رویس RR +4.70% به دست آورد زمین در طرح خود برای کاهش 9,000 شغل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de