LJ فیگوئروا باعث می شود سنت جان خروج رسمی با اورگان انتقال

اجتناب ناپذیر به یک واقعیت تبدیل شد بعد از ظهر شنبه: LJ فیگوئروا ترک سنت جان.

سال گذشته گلزن پیشرو اعلام کرد تصمیم خود را در Instagram برای انتقال به اورگان بیش از Auburn و ممفیس. 6-پا-6 بال نیست نگذاشته رفتن طرفدار مسیر — نام او هنوز هم در NBA پیش نویس استخر — اما بعید است یک منبع گفت.

در Instagram پست فیگوئروا تشکر سابق سنت جان مربی کریس Mullin برای جذب او و مربی تیم فعلی مایک اندرسون برای فصل آنها با هم صرف.

“متاسفانه در شرایطی که خارج از کنترل من مجبور به انتقال و به دنبال فرصت های جدید,” او نوشت.

فیگوئروا خواهد بود به دنبال چشم پوشی برای به دست آوردن فوری واجد شرایط بودن. بخشی از خود را مورد خواهد بود که تاثیر رمان coronavirus بود در نیویورک با توجه به منابع. وجود دارد تعدادی از دلایل زیر تصمیم به ترک سنت جان, منابع گفت. در بالای لیست بود او نه شاد بودن با خود را از سال سوم و مسیر خود را حرفه ای و مایل به بازی برای یک برنامه او با اعتماد به نفس می تواند به مه مانند اورگان غالبا کرده است.

پس از اینکه یک ستاره برک آوت به عنوان یک دانشجوی سال دوم فیگوئروا تلاش تا حدودی به این تیم گزینه بالا در سال گذشته به طور متوسط 14.5 امتیاز در هر بازی در 37.9 درصد عکسبرداری از میدان. او متناسب با اندرسون پرس up-tempo سبک رهبری بزرگ شرق در دزد در 1.9 در هر بازی.

فیگوئروا خروج افزایش اهمیت نخبگان junior college استخدام وینس کول یک sharpshooting بال و اولین تیم JUCO همه آمریکایی. دانشجوی سال دوم مارسلوس Earlington و دانشجوی سال اول جولیان hp networking همچنین باید زمان بیشتری را بر روی بال نیز هست. سنت جان در حال برنامه ریزی برای پر کردن باز کردن دانش در دسترس ساخته شده توسط فیگوئروا خروج و هنوز هم بررسی چندین امکانات با توجه به منابع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>