سرزندگی: بازاندیشی در شهرستان های بزرگ زندگی ؟ در اینجا 8 کوچکتر مکان هایی است که هنوز شهری قدرت پردازش

در طول چند ماه گذشته به COVID-19 همه گیر باعث شده است بسیاری از مردم به بررسی مجدد زندگی خود را شرایط. دلیل خاموش شدن ناگهانی مثلا داشتن دسترسی آسان به فضای باز یا حیاط خلوت حداقل — به عنوان یک اولویت جدید برای بسیاری از. در همین حال بحران اقتصادی همراه با این بیماری همه گیر به شهرستان ساکنان دلیل به سوال آن است که آیا واقعا ارزش پرداخت حق بیمه برای زندگی در یک کلان شهر شلوغ.

آخرین نظرسنجی ملی توسط ایپسوس یافت که 42 درصد از مردم یا نقل مکان کرد و یا فکر کردن در مورد حرکت از ماه مارس و مناطق روستایی و کارهای کوچک و شهرستانها بودند بالا خود را انتخاب کند.

تبدیل شدن به یک suburbanite و یا انتقال به شهر های کوچک زندگی می کنند به این معنا نیست شما باید به طور کامل رها کردن زندگی به عنوان یک شهر نشین ، برخی از کشور بهترین و کارهای کوچک و شهرک در مجاورت عمده کلانشهرهای. این بدان معناست که شما می توانید لذت بردن از فضاهای باز و عجیب و جالب downtowns اما هنوز پستی به شهرستان های بزرگ برای امکانات رفاهی و جاذبه های (زمانی که آنها بازگشایی البته) مثل نرم افزار های ورزشی و مراکز و موزه ها و پارک های تفریحی.

جلوتر هشت عالی شهرهای کوچک است که نزدیک به شهرهای بزرگ — بنابراین شما می توانید لذت بردن از بهترین از هر دو جهان.

1. قلعه سنگ کلرادو (جمعیت 64,827)

نزدیکی به دنور: 30 مایل

در جنوب حومه دنور ساکنان قلعه سنگ لذت بردن از فضاهای باز (5,475 هکتار از آن را به دقیق) با برف پوش کوه های راکی در خدمت شکوه زمینه. به علاوه شهر خود مجموعه جدا با امکانات منحصر به فرد مانند “چالش هیل” یک منزل 200-مرحله شیب (فکر می کنم: یک پله پله, اما آن را دیدنی), گلف, دوره های پورنو, اسب سواری مسیرهای پیاده روی و رو به رشد هنر و صنعت آبجوسازی ، ضربه مستقیم و شمال من-25 طول می کشد شما را به دنور که در آن شما پیدا کردن رستوران کاپیتان جیمز ریش برنده جایزه سرآشپزها بیشتر کارخانه های لبنی در سطح جهانی موزه ها طرفدار تیم های ورزشی و بد بو فرو رفتن میله نارسایی Colfax و برادوی است.

2. آن آربور میشیگان. (جمعیت 113,998)

نزدیکی به دیترویت: 45 مایل

آن آربور میشیگان

iStock/گتی ایماژ

شهر کوچک جذابیت برخورد با دانشگاهی جاذبه در آن آربور. در اینجا معشوق Literati کتابفروشی ومى بر جامعه از یک ماشین تحریر که در آن مشتریان می توانند با نوشتن نامه های ناشناس و پیام های الهام بخش. نصب شده بر روی برخی از کسب و کار و خانه پری کوچک درب — معماری دونفره انسانی-اندازه درب — به عنوان پورتال برای موجودات افسانه ای آوردن سحر و جادو و هوس به آن آربور.

بررسی دقیق بازارهای کشاورزان ابتلا به یک جشنواره و یا تشویق در Wolverines به راحتی می توانید با پر کردن تعطیلات آخر هفته در آن آربور که شما می توانید به حق آن نام مستعار A-squared هنگامی که شما اینجا زندگی می کنند. اما در کمتر از یک ساعت شما همچنین می توانید در مرکز شهر دیترویت با بهره گیری از باور نکردنی هنر صحنه و فرهنگی سنگهای مانند Motown موزه و جنرال موتورز مرکز آمریکایی آفریقایی هنر در داخل Detroit Institute of Arts.

همچنین بخوانید: با شهر نیویورک دفاتر هنوز هم بسته شده و شرکت در نظر کوچک یا بزرگ به سمت حومه

برای یک معماری مطالعه موردی در آینده از استادیوم پرداخت مراجعه به Little Caesars عرصه که در آن پیستون و قرمز بال بازی. به واسازی طرح اجازه می دهد تا برای رستوران ها و خرده فروشان به متصل به ورزشگاه و باز باقی می ماند حتی زمانی که هیچ بازی یا کنسرت برنامه ریزی شده.

3. Santa Fe, N. M. (جمعیت 84,612)

نزدیکی به آلبوکرک: 65 مایل

سانتافه جدید, مکزیک

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هنری سرزمین عجایب بسته بندی شده با هنر و جشنواره ها, گالری عکس و شدید مبتکر margaritas, Santa Fe است حق تاسیس خود را به عنوان “شهر متفاوت است.” چندین بار مفتخر سنت را ساکنان با هم در اینجا از جمله دره جاده Farolito پیاده روی در طول Christmastime, سانتافه, اپرا tailgating و اجماع که سبز شیلی حاکم عالی. اما سانتافه به رختخواب می رود خیلی زود بنابراین اگر شما به دنبال برای یک شب در شهر لغزش دور به مرکز شهر آلبوکرک. حتی بهتر است ؟ 10 دلار بلیط قطار حمل و نقل می تواند شما بین دو شهر. با جمعیت 560,200 آلبوکرک به عنوان حاکم جدید مکزیک بزرگترین شهرستان. شهر امکانات ناهار خوری و صنعتگر و مغازه ها و به علاوه این شهرستان دارای یک باغ گیاه شناسی brewpubs در قلنبه و واجد شرایط صحنه شب زنده داری است که نگه می دارد Central Ave. thrumming با انرژی جوانی.

4. Gettysburg, پن. (جمعیت: 7,633)

نزدیکی به بالتیمور: 50 مایل; نزدیکی به واشنگتن: 80 کیلومتر; نزدیکی به فیلادلفیا: 110 کیلومتر

شما در حال حاضر آشنا با Gettysburg به دلیل اهمیت تاریخی و معروف خود نشانه مانند Gettysburg ملی نظامی پارک. اما وجود دارد مقدار زیادی از مزرعه به جدول فضل در اینجا با بی تکلف و خوشمزه eateries و cideries. منطقه ای پای دنباله تجسم شهر کوچک زندگی, راست? اما زیبایی Gettysburg است که بسته به راهی که شما سرمایه گذاری شما می توانید در نهایت در برخی از سواحل شرق بزرگترین شهرستانها. شهر تاریخی است که در نزدیکی واشنگتن, بالتیمور و فیلادلفیا بنابراین شما هرگز اجرا از academist:: دانشجویان آخر هفته به تجربه بزرگ-شهر هنر و فرهنگ و ورزش است.

5. اشویل N. C. (جمعیت: 92,452)

نزدیکی به شارلوت, N. C.: 120 کیلومتر

اشویل ،


iStock

جمع در کوه های بلو ریج اشویل برتری دارد وقتی که می آید به کوه شهر زندگی می کنند. با سرد و گذاشته پشت, شخصیت, این, North Carolina شهرستان به شدت در نظر گرفته craft beer صحنه وجود دارد مقدار زیادی از ماجراهای (پیاده روی! دوچرخه سواری در کوهستان! Whitewater قایق سواری!). ساکنان اینجا سگ عشق و قدردانی برای بزرگ مواد غذایی (در نزدیکی مزارع عرضه فضل به رستوران ها). و به عنوان یک جایزه اضافه شده است وجود دارد بسیار کمی از ترافیک. به جای مربا در یکی از تحسین شده موسیقی زنده سالن. اما زمانی که شما ولع مصرف یک شهر بزرگ تجربه شارلوت 120 مایل دور است و مناقصه برای جلب توجه. آن را به ملی ایالات متحده آمریکا در Whitewater مرکز باید مراجعه جاذبه برای بی باک انواع سعی کنید از سفید آب در دوره های قایق و رفتس. رفتن در خود هدایت کباب تور فروشگاه 7th Street بازار عمومی و لذت بردن از زندگی شبانه. (ما دو جرات شما را به سوار گاو نر مکانیکی در دیل Earnhardt جونیور ویسکی رودخانه.)

6. همیلتون اوهایو (جمعیت: 62,359)

نزدیکی به Cincinnati: 17 کیلومتر; نزدیکی به دیتون: 32 کیلومتر

بیش از چند سال گذشته همیلتون دارای پمپ $65 میلیون آن به مرکز شهر و تجدید حیات تلاش می آوردن در مورد پر رونق هنر و فرهنگ و بازار-نرخ آپارتمان. ساکنان اینجا می توانید لذت بردن از انواع هنر مجسمه 300 هکتار هرم تپه مجسمه سازی پارک و موزه و جاز و اجرای کمدی در Fitton مرکز هنرهای خلاق. جشنواره فصلی مانند IceFest که در آن یخ سازان قلم آثار هنری در خارج از بلوک های یخ را در جامعه با یکدیگر حتی در افسردگی زمستانی. واقع در سینسیناتی-دیتون metroplex آن را آسان به فایل های فشرده بین دو شهر بزرگ آن است که آیا برای یک کار رفت و آمد و یا برای لذت بردن از یک روز بررسی بزرگتر شهرها جاذبه های مانند سینسیناتی باغ وحش و باغ گیاه شناسی.

ببینید: 4 سوال بپرسید قبل از بازنشستگی به حومه

7. Franklin, Tenn.

نزدیکی به نشویل: 21 کیلومتر

یک دیدار به فرانکلین باعث می شود آن را آسان ببینید که چرا این شهر کوچک در خارج از نشویل در حال رشد سریع است. فرانکلین همه جذابیت های تاریخی, جنوب, شهر, از جمله به طور جدی منظره خیابان اصلی و مرکز شهر مردم پسند و فوق العاده رستوران ها پخت و پز تا تنسی مورد علاقه های شما از ابتدا. اما آن را نیز به ستاد از شرکت های بزرگ مانند نیسان NSANY, -2.97% و مریخ Petcare که بدان معنی است که ساکنان دسترسی به فرصت های شغلی آنها معمولا تنها در یک مقدار بزرگتر شهر. زندگی در اینجا به این معناست که فقط یک درایو کوتاه از نشویل معروف جهان در سالن های موسیقی اما اصلا تخفیف صحنه خلاق در فرانکلین — شما لازم نیست به ترک شهر محدودیت برای دیدن بالا و آمدن هنرمندان در باز کردن میکروفن شب یا بین المللی ستاره در زیارت دو روز جشنواره موسیقی فجر است که تساوی در عمل مانند جاستین تیمبرلیک و Foo Fighters.

جزئیات: آمریکایی ها چشم دوخته اند خانه در حومه شهر به عنوان مقید کردن تقاضا در بازار مسکن بازدید

8. هود رودخانه سنگ معدن. (جمعیت: 7,806)

نزدیکی به پرتلند سنگ.: 60 مایل

کارت پستال-کامل هود رودخانه نشسته روی ایوان جلوی رودخانه کلمبیا تنگه و آبشار محدوده. 35 مایل هود ریور میوه حلقه بسته به مقدار زیادی از جذابیت هر مایل مربع با برف دربسته در محیط قله باغ, اسطو خودوس عادی, رشته های میوه می ایستد و alpacas. به علاوه این موج پایتخت جهان اگر شما به دنبال یک جدید اجتماعی فاصله گرفته مورد تایید سرگرمی. یک ساعت رانندگی همراه من-84 شما به پورتلند که در آن وجود دارد مقدار زیادی از قهوه خانه, ماشین منگنه و موزه ها به اکتشاف. و تا زمانی که شما راحت پرواز دوباره وجود دارد تحسین باغ ژاپنی برای کمک به سیر خود را به به.

  • این بالا 100 بهترین مکان برای زندگی در امریکا در سال 2019

خواندن مقاله اصلی در سرزندگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de