گوش دادن به قسمت 30 ‘تا در آبی کرسی”: Panarin بیانیه لاو به هف feat. داریوش Kasparaitis


darius kasparitis rangers nypost podcast blue seats
نیل میلر

وجود دارد مقدار زیادی به بحث در مورد یک نام تجاری جدید قسمت از “در آبی کرسی” پادکست با رنجرز بزرگ ران Duguay از جمله برخی از اخبار در طول نشان می دهد.

ران باز می شود تا نشان دهد با چت نیویورک پست Mollie واکر که در مورد شهرهای توپی که در بازی NHL برگشتی و چه رنجرز در حال گرفتن روی یخ برای تمرین. من پس از آن پرش به خواندن Artemi Panarin بیانیه از Instagram. ران و Mollie واکنش نشان می دهند به Panarin گفت: او را خاموش نگه دارید از بازی به عنوان او نگران است با NHL را از دست داده و سپردن و صبر کنید تا زمانی که یک توافق در محل است.

ران و Mollie سپس پیوست Meghan Chayka یک هاکی تجزیه و تحلیل متخصص از Stathletes. او در مورد اینکه او چگونه به تجزیه و تحلیل او در گفتگو با برادرش — شغالها GM جان Chayka او تمایل خود را به یک تیم یک روز کار در ورزش و زنان هاکی. او حتی قطره چند آمار در رنجرز بالقوه حذفی رقابت در برابر طوفان.

اشتراک در:

      

این پست را رنجرز ضرب و شتم نویسنده لری بروکس پس از آن می پیوندد Doogs. لری, مذاکرات در مورد هاکی سالن از شهرت کلاس. او می شکند کوین لاو را انتخاب و اینکه آیا او مستحق. ران نیز شگفتی لری, درخواست مورد اجرا فهم او با جان Tortorella و رابطه آنها تا به حال زمانی که او رنجرز سر مربی. Brooksie پاسخ است که باید گوش دهید.

Brooksie و Doogie سپس با چت سابق تکاور داریوش Kasparaitis. سابق defenseman مذاکرات در مورد آینده از لیتوانی اما برای روسیه در بازی های المپیک است. او همچنین در مورد انتقال خود را در بازی از روسیه به NHL مبارزه و فیزیکی بازیکن. Kasparaitis چت در مورد دوستی او شکل گرفته با الکس Ovechkin و دادن چوب او و جن خاص خود بازی 7 اضافه کاری سری برنده هدف از 2001 به الکس این هفته است. او همچنین به نظر می رسد بازگشت به خاطرات از 2005-2006 رنجرز پیتسبورگ در مقابل نیویورک Jaromir Jagr و آنچه که او می بیند در ایگور Shesterkin و به همین دلیل او در مقایسه با هنریک Lundqvist. او همچنین در مورد اینکه آیا او هر حسرت بهترین لحظه ای از کار خود را و چگونه شیوه زندگی خود را تغییر کرده است.

گرفتن بر روی همه قسمت های “تا در آبی کرسی” نیویورک رنجرز, پادکست, با اشتراک در پادکست در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. ران Duguay پیوست هر چهارشنبه ویژه رنجرز مهمانان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>