این جمعه که بدان معنی است که یک نام تجاری جدید قسمت از “در آبی کرسی” با شماره 10 ران Duguay. ما یک نمایش فوق العاده با یک زن و شوهر از رنجرز نوابغ این هفته است.

Doogs باز می شود نشان می دهد صحبت کردن در مورد چگونه ورزش ممکن است در افق ظرف چند ماه آینده. با بیس بال حرفه ای در حال بازی در کره UFC و گلف برنامه ریزی برای بازگشت به زودی امید هاکی می تواند به بازگشت این تابستان.

رنجرز افسانه, تمام وقت حق رای دادن نقاط رهبر و Hall of Famer راد گیلبرت سپس می پیوندد نشان می دهد. گیلبرت در مورد حراج او انجام شده است برای همه در چالش با برایان Leetch. برنده خواهد شد نشستن در یک مجموعه در یک رنجرز بازی با آنها و گرفتن امضا دنده با تمام پول رفتن به موسسه خیریه.

بقیه مصاحبه با گیلبرت در رنجرز حرفه ای شنیده می شود در هفته آینده قسمت از پادکست.

رنجرز بزرگ بری بک پس از آن می پیوندد ران و نیویورک پست رنجرز ضرب و شتم نویسنده لری بروکس. بک مذاکرات در مورد آنچه که او انجام در هنگ کنگ و آموزش بچه ها چگونه به بازی هاکی وجود دارد. بک مورد بحث ابتدا از خود NHL حرفه ای در 1970s در کلرادو و سپس تجارت بزرگ است که او را فرستاده به رنجرز. او احساس می کنید مقدار زیادی از فشار آمدن به نیویورک و به جای سه بازیکن او معامله شد ؟

او صحبت می کند در مورد ناامیدی هرگز برنده جام استنلی شانه آسیب نهفته است که خود را حرفه ای و منعکس کننده در زمان خود در نیویورک است.

بک نیز شده است, مدافع سابق رنجر و المپیک قهرمان علامت Pavelich. بک مذاکرات در مورد گفتگو با Pavelich سابق رنجر و 1980 آمریکا قهرمان المپیک شده است که در برخورد با یک بیماری روانی است. بک مشترک آنچه آن را مانند صحبت کردن به Pavelich خانواده و کمک به او در تلاش است تا Pavelich و سایر سابق NHL بازیکنان که در برخورد با بیماری های روانی. بک نیز به روز رسانی همه در Pavelich وضعیت و آینده است.

اشتراک در “در آبی کرسی” پادکست در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. ران Duguay پیوست هر چهارشنبه ویژه رنجرز مهمانان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de