شیرها’ تریسی واکر تماشا پسر عموی Ahmaud Arbery مرگ بیش از 100 بار: ‘عصبانی’

Detroit Lions ایمنی تریسی واکر پسر عموی Ahmaud Arbery می گوید او را به تماشای ویدئو از Arbery مرگ “بیش از 100 بار” و هنوز هم به آن معنا ندارد.

او گفت که بیشتر او را تماشا ویدیو — نشان می دهد که 25 ساله Arbery دویدن در روز روشن قبل از اینکه به ضرب گلوله کشته و در یک رویارویی با گرگوری و تراویس McMichael — او عصبانی تر و بیشتر “عصبانی.”

“او سزاوار نیست که” واکر, 25, ESPN گفت:. “او سزاوار نیست که. و شما می دانید خدا یک طرح برای همه, اما, شما می دانید, آن را دشوار است. آن است. به همین دلیل من به تماشای آن بسیاری از بار. من نمی توانستم آن را درک. آن را مانند یک ویدئو وحشتناک, شما می خواهید بدانید که چرا.”

واکر گفت که او هنوز هم تا به سوالات او شده است تلاش برای پاسخ به. آخرین بار واکر دیدم Arbery شد فوریه هر ESPN و کشنده حادثه رخ داده در فوریه. 23.

پس از اخلال در ظاهر در هفته گذشته از خشم عمومی و مشاهیر باعث دستگیری پدر و پسر پشت سر هم. آنها به اتهام قتل و تشدید حمله بیش از دو ماه از حذف این قتل است.

دادستان فدرال در حال گزارش با توجه به نفرت-جرم اتهام, که اجازه می دهد به صورت جداگانه مورد در دادگاه فدرال.

واکر شناخته شده Arbery دوم خود را پسر عموی تقریبا تمام عمر خود را با توجه به ESPN. آنها فوتبال را با هم در نیوبرانزویک دبیرستان در گرجستان و سراسر خیابان زندگی می کردند از یکدیگر است.

“او یک روح” واکر گفت. “او یک فرد نفرت. او نمی شد. من نمی توانم نام یک نفر که او تا به حال یک گاو با در حال رشد است. همه عاشق Ahmaud چرا که او فقط یک دلقک, خنده دار مرد.”

سال سوم شیر به یاد می آورد یک مکالمه او با Arbery هنگامی که او به خانه رفت و این سوپر باول و به جشن تولد خود را در فوریه. 1. واکر گفت: ESPN Arbery ابراز افتخار او پسر عموی خود را, اما او را تشویق به نگه داشتن کار سخت تر است.

“این به من می دهد احساسات مخلوط و به همین دلیل من می گویند چرا که این غم از آنجا که حافظه تاریخ و زمان آخرین من او, اما آن را به یک حافظه خوب است چرا که او در کف من بود و به من گفتن برای حفظ حرکت رو به جلو نگه دارید و انجام شما می دانید چه من و گفت:” واکر گفت. “حفظ balling در این زمینه است.

“عالی بود در آن حس. او در واقع به من انگیزه و هل دادن من به جلو را ادامه دهد که بهترین شخص من احتمالا می تواند باشد.”

واکر که در حال حاضر می پوشد Arbery دبیرستان شماره No. 21 گفت: او قصد دارد برای نوشتن پسر عموی خود را با حروف اول اسم خود را cleats و خود را می پوشند و T-پیراهن و زیر پیراهن خود را هر زمان که NFL رزومه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>