لیونل مسی می رسد 700-هدف نقطه عطف برای بارسلونا و آرژانتین

بارسلونا اسپانیا — لیونل مسی به ثمر رساند خود را 700th هدف شغلی برای باشگاه و کشور قبل از اتلتیکو مادرید آمد به رسم 2-2 در لیگ اسپانیا در روز سه شنبه و مقابله بارسلونا را به عنوان امید اصلی ،

بارسلونا سومین قرعه کشی در چهار دور به سمت چپ آن را در جایگاه دوم یک نقطه در پشت رهبر رئال مادرید. مادرید میزبان ختافه در روز پنج شنبه با یک شانس برای باز کردن چهار نقطه سرب با پنج بازی باقی مانده.

بارسلونا دو امتیاز جلوتر از رئال مادرید که در لیگ متوقف شد در ماه مارس به دلیل شیوع کروناویروس.

در حالی که رئال مادرید موفق به کسب پنج از پنج پس از از سرگیری پس از سه ماه توقف بارسلونا تنها برنده سه نفر از شش. فشار رو به افزایش است در مربی Quique Setién که در زمان بیش از این تیم در اواسط فصل با وظیفه رسالت خود را به حمله به روح.

“این خیلی بد است چون ما را رها کردن و امتیاز گرفتن بیشتر و بیشتر دور از عنوان” Setién گفت. “اما ما باید به مبارزه ادامه.”

بارسلونا زده برای اولین بار در 11 دقیقه زمانی که مهاجم اتلتیکو دیگو کوستا سهوا هدایت یک گوشه توسط مسی به شبکه خود را.

کاستاریکا شب بدتر شد و مدت کوتاهی پس از زمانی که خود را مجازات مسدود شده بود توسط Marc-Andre ter Stegen. اتلتیکو با این حال رو به پس گرفتن نقطه پنالتی زمانی که یک بررسی مشخص شد که دروازه بان بارسلونا نقل مکان کرده بود خط او خیلی زود است.

Saúl Ñíguez پا تا به جای کوستا در دومین تلاش و تبدیل به سطح نمره در 19.

مسی ترمیم میزبان سرب در 56 توسط خونسردی به ثمر رساندن یک پنالتی در “Panenka” سبک پیکور آن آرام گذشته دروازه بان Jan Oblak. هدف این بود که مسی را 630th باشگاه هدف با 70 برای آرژانتین. همچنین در لیگ پیشرو 22nd, هدف از این فصل است.

اتلتیکو در پاسخ دوباره از طریق سرعت به جلو یانیک کاراسکو بود که افتاد توسط نلسون Semedo و ارسال Saúl بازگشت به نقطه. Ter Stegen کردم یک دست در مجازات خود را اما نه به اندازه کافی برای نگه داشتن آن را.

دیگو سرمربی اتلتیکو باقی مانده شکست نخوردگان در شش بازی پس از رقابت از سر گرفته شد. در آن باقی می ماند در مقام سوم 12 امتیاز پشت سر رئال مادرید.

آلگری چپ به جلو ژوئن فلیکس روی نیمکت تا نیمه دوم به نفع در فرم هافبک مارکوس للرنت که پر رونق در حمایت از حمله.

للرنت رهبری این حمله در اوایل اما Carrasco با سرعت خود را در سمت چپ پهلو ثابت به بازدید کنندگان بزرگترین سلاح. دو برابر بلژیک به جلو و پشت سر هم به جعبه در یک ضد حمله و پایین گرفته شده است اواخر تکل از آرتورو ویدال و Semedo.

“Carrasco آمد از توقف در شکل بهتر و در حال حاضر به بازی در بهترین سطح” آلگری گفت: در مورد خود رو به جلو است که در دوم خود را از روی لئامت دادن با این باشگاه است.

Setién تصمیم گرفتند برای خروج مسی و لوئیس سوارز به تنهایی به جلو و اضافه کردن اضافی هافبک در جوانی Riqui پویگ نگه داشتن مهاجمان تراکتورسازی و Ansu Fati بر روی نیمکت. Puig تا به حال یکی از بهترین اجراهای او برای بارسلونا نشان دادن عبور خود را و کنترل توپ به مهارت های او به عنوان ارتباط خوبی با مسی و سایر هم تیمی.

بارسلونا نیست باد کردن رقبا مانند آن استفاده می شود اما مشکل اصلی آن است که شکست خود را به محافظت از آگهی. آن هم جلو رفتم دو بار در Celta Vigo در روز شنبه تنها به تصدیق دو بار به رسم 2-2.

“تمام بازی های که سمت چپ هستند فوق العاده مهم است و تمام نقاط ما افت نکنه ما شانس” 20 ساله پویگ گفت: پس از دوم خود را راست شروع می شود. “روز دیگر همان چیزی که اتفاق افتاده است و آنها قادر به مبارزه با عقب در بازی ما برنده شد با تشکر از ما احمقانه اشتباه یا لغزش در غلظت.”

مسی کمک کرد بارسلونا پیش زمانی که به او زده یک گوشه پایین و در نزدیکی پست کاستاریکا که در آن سعی کردم به پاک کردن آن اما به جای آن اجازه دهید آن را ضربه داخل پا خود را. توپ منعکس کردن چمن و چپ Oblak هیچ شانس.

قبل از پنالتی مسی تقریبا فر در یک شات از سمت راست که آمد اینچ از خم شدن به گوشه ای دور از هدف.

بارسلونا را بهترین فرصت برای برنده آمد از ویدال که اخراج یک شات فقط توسط پست با 20 دقیقه به رفتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *