کمتر از 1 درصد از MLB کارکنان coronavirus آنتی بادی

یک مطالعه 5,754 کارکنان از جمله یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان فعال از 27 تیم های لیگ بیس بال نشان داد که حدود 0.7 درصد مثبت آزمایش برای coronavirus آنتی بادی پزشکان عنوان مطالعه یکشنبه اعلام کرد.

کارکنان همه آنها در ایالات متحده زندگی یا دریافت آزمون از پرسنل پزشکی در خانه خود ballparks یا خود اداره آزمون در خانه های خود.

جی باتاچاریا یک استاد پزشکی در دانشگاه استنفورد که زد این مطالعه گفت: در یک تلفن کنفرانس خبری در روز پنج شنبه که نتایج به عنوان “واقعا مهم زیرچشمی نگاه کردن به بهداشت عمومی از عواقب COVID-19 و همچنین ماهیت این بیماری است. آنچه که ما آموخته شده از این مطالعه در سراسر کشور است که طیف وسیعی از بالينی ارائه شامل تعداد قابل توجهی از افرادی که با این بیماری آلوده اند اما تعداد بسیار کمی از علائم و همین حالا اقدام به پنومونی ویروسی می بینیم.

“این کمک می کند تا پزشکان و مقامات بهداشت … ارائه یک تصویر کامل تر از چگونه مردم زمانی که آنها آلوده پاسخ خواهد داد. آن را گاهی اوقات یک بیماری کشنده اما در اغلب موارد بدون علامت و یا خفیف به خصوص در این نسبتا سالم مردم است.”

چه چیزی آن را ندارد انجام باتاچاریا و شرکای خود را روشن ساخته است و در حال حاضر هر نوع نقشه راه برای, یا چگونه بیس بال می تواند بازگشت به عمل قبل از واکسن شده است توسعه یافته و توزیع شده است.

“مطالعه نیست طراحی شده را به بیس بال عقب” گفت: Daniel Eichner رئیس جمهور پزشکی ورزشی تحقیقات و تست های آزمایشگاهی که با همکاری باتاچاریا. بلکه آن را نمونه بیس بال تمایل به کمک به یادگیری بیشتر در مورد کوروناویروس.

“من فکر می کنم این به ما می دهد بینش چگونه این بیماری مؤثر است نسبتا سالم جمعیت در سن کار و آن را نیز به ما می دهد یک تصویر روشن از برخی از تغییرات در سراسر کشور” گفت: بیانکا Mulaney یک دانشجوی پزشکی در دانشگاه استنفورد. “ثالثا آن را نیز برجسته چالش های استفاده از تست در صورت وجود چنین شيوع کم برای شروع با در نظر سیاست.”

حدود 70 درصد از کسانی که تست مثبت بوده است بدون علامت پزشکان گفت. بر اساس شرکت کنندگان در محل — برخی از آنها ماندن در خانه و به دور از کارفرمایان خود locale — آنها آزمایش پایین تر از ساکنین اطراف خود جوامع حمایت از شیوه های که تیم های مورد استفاده قبل از ورزش تعطیل در مارس 12.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>