لنی Dykstra دیگر طول می کشد چرخش در ران عزیزم ادعا می کند او جعلی سرطان

دیدار با ظروف سرباز یا مسافر.

لنی Dykstra مرد به آنها تماس بگیرید “ناخن” نگه می دارد و چکش دور در تیمی سابق Ron عزیزم — حتی تلاش برای به دست آوردن او را اخراج با نوشتن عزیزم را نیویورک متس ،

کمتر از دو هفته پس از قابل توجه در افترا کت و شلوار در برابر گوینده Dykstra دو برابر کردن ادعا می کند که عزیزم “جعلی” خود را در نبرد با سرطان تيروئيد در سال گذشته به منظور راحت مرخصی از غرفه و چشم های عمومی به عنوان او در مواجه با واکنش بیش از خاطرات خود را.

در کتاب خود Darling نوشته است که Dykstra تغییر این دوره از سال 1986 World Series لحاظ نژادی متلک و تند Red Sox پارچ دنیس “نفت می تواند” بوید از روی عرشه دایره قبل از بازی 3. پس از بوید و کشت ex-متس از جمله داریل توت فرنگی, Doc, Gooden و Kevin Mitchell, را تکذیب کرد, این اتفاق افتاد, Dykstra واصل طرح دعوی در دادگاه خود را در برابر عزیزم.

“به محض این که داستان او در کتاب خود نوشت … [او] شروع به گرفتن از هم فاصله گرفته توسط طرفداران سابق خود و هم تیمی (سه نفر از آنها آفریقایی-آمریکایی) و مطبوعات روزانه” Dykstra نوشت: در Dec. 6 ایمیل به متس COO جف Wilpon که او با این پست این هفته.

“بنابراین او تنها چیزی که او می تواند انجام دهد به خارج از خط آتش … [را]” پزشکی مرخصی.’ او می دانست که تنها راه برای به دست آوردن طرفداران برای جلوگیری روزانه ضرب و شتم او بود به بازی ‘ترحم کارت.”

عزیزم دکتر فرستاده Dykstra وکلای نامه تایید عزیزم تا به حال سرطان است. اما Dykstra ارائه پیچیده ادعا می کنند که دکتر هرگز ارائه شده بعد از عمل جراحی گزارش پاتولوژی او گفت: او را و خود را در جدول زمانی خاموش بود. او گفت: نامه دکتر; عزیزم را اعلام مارس 13 2019 که او تا به حال یک توده در قفسه سینه; جراحی سه روز بعد آن را حذف و خود را در مارس 6 اعلامیه که او مبتلا به سرطان, آیا مش.

Dykstra پیامک پست در هفته گذشته گفت: “اگر ران عزیزم تا به حال سرطان و سپس او را نشان می دهد آن را که خواهد پایان دادن به همه چیز — اما شما می توانید نشان می دهد چیزی است که شما لازم نیست!”

Dykstra فک انداختن اتهامات شد و اولین گزارش NJ.com.

Dykstra گفت: پست نوشت به Wilpon سه بار به “اجازه دهید آنها را می دانم که آنها شرکت در یک پوشش.”

Wilpon پاسخ به Dykstra ایمیل شد به جلو آن را به وکیل. آنها کاهش یافته که به توسط پست.

در آشيانه افترا کت و شلوار منهتن دیوان عدالت Robert D. Kalish حکومت در ماه گذشته که Dykstra را “شهرت برای رفتار unsportsmanlike و تعصب در حال حاضر بسیار مخدوش است که نمی توان آن را بیشتر مجروح شدند.”

استیو Rosner ران عزیزم را دیرین عامل گفت: از آخرین Dykstra diatribe ” ما هیچ اظهار نظر در مورد هر چیزی لنی Dykstra گفته است که هیچ چیز او گفته است که حکم هر پاسخ.” این متس نیز کاهش یافته بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de