LeBron James بوی یکی از بسیاری از نیکز چه ifs

در یک هفته ای سری پست این است که به دنبال واقعیت های جایگزین در نیویورک ورزشی. امروز edition در نگاه آنچه را که باید اتفاق افتاده بود نیکز پیش نویس Steph کاری در سال 2009. در اینجا برخی از دیگر نیکز چه ifs از 30 سال گذشته:

1. اگر نیکز پیش نویس داناون میچل در شماره 8 به جای فرانک Ntilikina در سال 2017?

بدترین بخش این است که فیل جکسون در زمان های فرانسوی به طور خاص به عنوان یک فرد کامل به هماهنگ/در آغوش خود مثلث جرم — و جکسون اخراج شد روز بعد. در حالی که Ntilikina حرفه ای است به دست آورد کشش Mitchell — لویی gunslinger از Westchester — شده است یک توپ از آتش با جاز ساخت 2020 All-Star Game. جدید نیکز استخدام والتر پرین, یوتا, کالج سراغ مدیر لابی برای میچل به عنوان یوتا معامله به شماره 13 به او را.

داناون میچل در سال 2017 پیش نویس است.گتی ایماژ

2. اگر نیکز تجارت نیست پاتریک اوینگ و به او اجازه دهید بازنشسته یک چیز قشنگ برای باز کردن عمده کلاه فضا ؟

سارکوم و نیکز برنج پشیمان تجارت با سیاتل قرار گرفت که پس از فصل 1999-2000. دارای حق اعمال یک هیچ-تجارت بند سارکوم احساس جنبهی خواستار تجارت و داد و دیو Checketts یک لیست از یکی تیم — از Sonics. در چهار تیم 12 بازیکن تجارت, نیکز رو بنجل مسافت از گلن برنج لوک Longley, تراویس نایت, Vernon, ماکسول, ولادیمیر Stepania و Lazaro Borrell. سارکوم بازی یکی معمولی سال در سیاتل و سپس یکی دیگر با اورلاندو قبل از بازنشستگی. اگر تنها نیکز می تواند coaxed سارکوم به بیشتر از یک فصل در نیویورک این امر بوده است ایده آل برای هر دو با سارکوم تبدیل شدن به یکی از چند ستاره به بازی برای یک تیم یک لا Kobe Bryant.

3. اگر نیکز amnestied Amar خاوری Stoudemire به جای Chauncey Billups پس از سال 2011 تحریم?

Amar خاوری Stoudemireسازمان حفاظت محیط زیست

این شد کلاسیک دوم-guess — تقریبا ناعادلانه. استدلال نیکز را داشته ایم اضافی کلاه فضایی و سپس به نشانه کریس پل در سال 2012. به جای جنرال موتورز گلن Grunwald amnestied نهایی 14 میلیون دلار در سال از پیری Billups’ قرارداد به جوهر مرکز تایسون چندلر — یک کلید برای دالاس’ 2011 قهرمانی. چندلر شد اجبارها در “Linsanity” (بزرگ بودند شیمی) و سپس یک قطعه سنگ بستر به 54-برنده فصل 2012-13. با وجود سابقه بد زانو Stoudemire شد و در حال ظهور از یک MVP-کالیبر فصل است. هر چند او تا به حال 80 میلیون دلار در سمت چپ بر حقوق و دستمزد خود را و انتظار Stoudemire, زانو به وخامت تا به سرعت به عنوان او در دادگاه رابطه با کارملو آنتونی.

4. اگر LeBron James امضا شده با نیکز در سال 2010 ؟

اگر جیمز به همراه آورده Dwyane وید و کریس باش از نیکز می اید مطمئنا شکسته خود را به عنوان خشکسالی و تر احترام نسبت به سال 1970 و 1973 نیکز. اما اگر جیمز فقط زوج خود را با یک بیمار Stoudemire, آن می تواند تبدیل به یک سیرک به دلیل King James نمی خواهم به سقوط کوتاه است.

5. اگر صاحب جیمز دولان نمی آتش گلن Grunwald پس از 54-برنده 2012-13 فصل سه روز قبل از آموزش کمپ?

این حرکت را لرزاند سر مربی مایک Woodson خود ایندیانا compadre و منجر به استیو میلز دوم از روی لئامت دادن در باغ. شلیک نیز بعدها باعث استخدام Phil Jackson. پس Grunwald را گیج کننده شلیک نیکز نمی بازگشت به پلی آف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>