LeBron James’ مایکل جردن عبادت به اوج خود رسید و با تغییر زندگی وانت بازی

آن را به احتمال زیاد نمی خواهد حل بز بحث اما Michael Jordan, LeBron James, آیا یک بار صورت خاموش در بسکتبال.

16-year-old جیمز ملاقات اردن در سال 2001 برای یک وانت بازی و پس از نشستن در حاشیه برای این ساعت برای اولین بار در حالی که دیگر بازیکنان NBA مانند آنتوان واکر جری Stackhouse, Paul Pierce, پنی Hardaway, Ron Artest جمال کرافورد و ادی کاری بودند در دادگاه جیمز در نهایت در.

“برای من بود در دادگاه 16 ساله دانشجوی سال دوم در دبیرستان, من بازیکن مورد علاقه در تمام دوران این بود “این نمی تواند واقعی'” جیمز گفت دوشنبه روز بدون وقفه را “WRTS: پس از حزب.”

“اگر شما باریکش من بود,” لطفا, من امیدوارم که من بیدار نیست.'”

جلسه اردن بود که 38 در زمان و آماده شدن برای دوم خود باز گشت از بازنشستگی یک زندگی در حال تغییر لحظه ای برای جیمز.

“زمانی که من ملاقات مایکل جردن برای اولین بار من به معنای واقعی کلمه نمی تواند آن را باور او بود,” او گفت:. “من می توانم آن را باور نمی کند. شخص شبیه عیسی مسیح است. او سیاه بود عیسی به من. هیچ کس می تواند به من بگویید هر چیزی متفاوت است. … گفتم Oh my f—ing خدا است.” من فکر نمی کنم او واقعی بود ، من فقط فکر می کردم او زندگی می کردند در تلویزیون.”

آنها در همان تیم دو سال بعد در یک وانت بازی در اردن اردوگاه در سانتا باربارا. اردن به تازگی بازنشسته برای خوب و جیمز بود یک تازه کار.

“ما از دست دادن نیست یک بازی” جیمز گفت.

در حالی که این دو روز بودند برجسته برای جیمز اردن اولین بازنشستگی در سال 1993 چپ او را در انتهای دیگر این طیف است. جیمز بود که نزدیک به 9 سال و درک نمی کنیم که چرا نمادین ترین بازیکن در بازی آینده از سه مستقیم عناوین با گاو دیگر ،

“برای من در حال رشد در اکرون اوهایو تمام سختی من تا به حال از طریق شما به دنبال الهام” جیمز گفت. “من تا به حال کن Griffey جونیور و Deion ساندرز و بسیاری از دیگر نوازندگان اما مایکل جردن نوع مانند بود که مرد. او بود که فرشته فرستاده شده از بهشت است که من نوعی مورد استفاده او برای کمک به من از طریق برخی از سخت ترین روز است که من تا به حال.

“مردم می گویند” خوب, شما تنها 9 سال,’ اما وجود دارد بسیاری از تیره روز هنگامی که شما رشد می کنند تا راه من و شما بخشی از یک پدر و مادر خانواده است. هر روز دیگر, اگر من یک فرصت در WGN برای تماشای Mike آن را به من داد یکی دیگر از افزایش زندگی است. از آن ساخته شده من احساس می کنم که من می توانید آن را از این وضعیت است. زمانی که او تصمیم گرفت تا آن را پس از پیروزی که سومین عنوان در مقابل ققنوس من احساس مانند ” چه می توانم انجام دهم ؟ من نمی دانم چه باید بکنید.’

“هنگامی که شما یک 9 ساله بچه و شما نیاز به الهام از کسی که تبدیل شدن آنها به پدر خود را که من نیاز به تبدیل شدن آنها به برادر خود و تبدیل شدن آنها به هم تیمی خود آنها تبدیل به کشیش خود آنها تبدیل شدن به ابرقهرمان خود را. آن را مانند بتمن و مایکل جردن برای من وقتی که من در حال رشد بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>