LeBron James, ماوریک کارتر منظور بالا بردن $100M برای رسانه های جدید شرکت

بسکتبال ستاره LeBron James و دیرین خود را شریک کسب و کار Maverick کارتر باید بنا به گزارش راه اندازی یک سرمایه گذاری جدید خود را به گسترش امپراتوری رسانه ای.

این جفت ارز مطرح 100 میلیون دلار برای شروع SpringHill شرکت ، یک کنگلومرا است که با هدف تولید محتوای معمولا به حاشیه رانده شده, صدای, Bloomberg Businessweek گزارش روز شنبه.

“هنگامی که ما صحبت در مورد داستان سرایی ما می خواهیم قادر به ضربه به صفحه اصلی به ضربه زدن به بسیاری از خانه های که در آن آنها احساس آنها می تواند بخشی از داستان” جیمز گفت: این مجله. “و آنها احساس می کنید مانند شما می دانید چه ؟ من می تواند مربوط به آن است.”

با جیمز به عنوان رئیس و کارتر به عنوان مدیر عامل این شرکت ترکیبی از این دو را SpringHill سرگرمی و بدون وقفه LLC که birthed سرگرمی, پروژه های چنین به عنوان یک آینده “Space Jam” عاقبت و یک HBO بحث نشان می دهد با یک آژانس بازاریابی به نام ربات شرکت ، با توجه به تجارت.

SpringHill شد بنا به گزارش های تشکیل شده در همان روز در ماه مارس که NBA به حالت تعلیق در آن فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما متعاقب آن مستندات نیست مانع این شرکت در اوایل روز — کارتر به تازگی امضا یک تلویزیون مقابله با دیزنی و یک بسکتبال با مضمون فیلم Netflix بکشد در آثار تجارت گزارش شده است.

جیمز و کارتر گزارش با حضور همان دبیرستان که جیمز چپ برای پیوستن به کلیولند کاوالیرز در سال 2003. این جفت ارز کار با هم در “تصمیم گیری” پخش زنده از James’ 2010 اعلام شد که او ترک کلیولند میامی حرارت تجارت گزارش شده است. آنها در ادامه به شروع SpringHill سرگرمی که سهام آن نام با Akron, Ohio, مجتمع آپارتمانی که در آن جیمز بزرگ شدم.

این جفت ارز جدید شرکت حمایت توسط یک تخته سنگ از سرمایه گذاران از جمله گوگنهایم شرکای UC سرمایه گذاری, منابع ارشد و اخبار Corp. وارث الیزابت مرداک با یک هیئت مدیره است که شامل افسانه ای تنیس سرنا ویلیامز, Boston Red Sox رئیس تام ورنر و LiveNation مدیر عامل شرکت مایکل Rapino, تجارت طولانی مشخصات می گوید. (اخبار Corp. صاحب پست.)

“این است که در نهایت یک شرکت است که در مورد نقطه نظر جامعه خدمت شما و توانمندسازی” بانکدار سرمایه گذاری پل Wachter که کمک به تسهیل این پروژه و نیز در هیئت مدیره گفت: تجارت. “این شرکت طراحی شده برای انتقال فرهنگ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de