‘ترک آن را به بیش از حد’ بازیگر کن i. t. b شناخته شده برای نقش خود به عنوان ادی Haskell می میرد در 76

کن i. t. b بهترین و شناخته شده به عنوان ادی Haskell در تلویزیون “ترک آن را به بیش از حد درگذشت و در 76 ایالات متحده آمریکا امروز تایید کرده است.

I. t. b نماینده بانی دریچه ارائه بیانیه ای از بازیگر, پسر اریک: “او فوق العاده مهربان و پدر فوق العاده. او خانواده خود را جمع آوری در اطراف او هنگامی که او در گذشت. او عاشق بود و خواهد بود بسیار از دست رفته است.”

I. t. b تبدیل شد به خوبی شناخته شده برای نقش خود به عنوان مزاحم ادی Haskell در خانواده, کمدی, بازی شخصیت از سال 1957 تا 1963. ادی بود والاس “خوب” ساطور را دوست بازیگوش بود که همیشه به خوبی و مخاطبان می تواند در او به خواب تا یک طرح. I. t. b reprised نقش خود را در سال 1983 فیلم تلویزیونی “هنوز هم بیش از حد” را به عنوان به خوبی به عنوان 1980s تلویزیون راه اندازی مجدد “جدید ترک آن را به بیش از حد” و در سال 1997 فیلم “ترک آن را به بیش از حد.”

“هر کس می داند که یک ادی Haskell,” i. t. b گفت: شیکاگو تریبون در سال 1992 ، “او را به کسی که شما را سرزنش می تواند چیزهایی که در زمانی که آنها اشتباه است. نکته جالب در مورد ‘بیش از حد’ است که آن را هرگز بالا 10 نمایش در بخش اصلی شبکه اجرا شود. این فقط یکی دیگر از خانواده نشان می دهد که تا به حال به اندازه کافی هواداران را به نگه داشتن آن در هوا است.”

Fred Willard می میرد در 86: بازیگر ستاره دار در mockumentary ‘بهترین دوست’ تلویزیون ‘خانواده مدرن’

قبل از شهرت خود را در “مهبل” i. t. b تا به حال نقش در “Annie Oakley” “سیرک پسر” و “Loretta جوان نشان می دهد.”

پس از طنزهای محبوب به پایان رسید i. t. b ادامه داد: عمل به پیدا کردن نقش در “Petticoat Junction” “این Munsters,” “دبیرستان U. S. A.” و “روز خوشحال است.” اخیرا i. t. b ستارهدار در سال 2016 فیلم “CHARACTERz” به عنوان دانیل. اما i. t. b در بر داشت خود را به typecast پس از اجرا خود را به عنوان ادی Haskell.

“در این صنعت است که مطلق حکم اعدام” i. t. b گفت: در سال 2014 ، “من راه رفتن را به یک منشی و همه آنها می تواند شد و ادی. من نمی توانستم کار را به صرفه جویی در روح من. من تا به حال چند جزئی قطعات در اینجا وجود دارد اما چیزی که به حفظ زندگی و حقوق و دستمزد.”

در یک نقطه شایعاتی منتشر شده است که i. t. b بزرگ شده بود و آلیس کوپر. داستان زمانی آغاز شد که راک استار گفته یک روزنامه نگار که او “واقعی ادی هسکل” به عنوان یک بچه و مصاحبه زخم گفت که او “واقعی ادی Haskell.”

I. t. b شد Los Angeles Police Department افسر در سال 1970 در خدمت نیروی پلیس تا سال 1988 زمانی که او بازنشسته پس از ضربه بودن چند بار در کار است. “من تو را دیدم یک فلش از نور و چیزی که بعد از من می دانستم که من تخت در پشت من در پیاده رو 10 تا 15 فوت دور. من بود قادر به حرکت می کند. من فکر کردم من در حال مرگ بود” او شهادت در مورد زمان او به ضرب گلوله کشته شد در حالی که کار به عنوان یک پلیس offier.

I. t. b نیز منتشر شد 2014 خاطرات “Eddie: The Life and Times of America را برجسته پسر بد” که شامل یک پیشگفتار از “بیش از حد” ستاره جری Mathers.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>