اخراج: حدود 1.3 M کارگران بیشتر احتمال دارد در زمینه رفع بیکاری حتی در حالی که کشورهای بازگشایی اقتصاد

با وجود نشانه های دلگرم کننده است که اقتصاد در حال ظهور است از عمیق ترین رکود اقتصادی در تاریخ ایالات متحده عظیم COVID-19-مربوط به اخراج باید ادامه داد.

وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه انتظار می رود که به گزارش یکی دیگر از 1.3 میلیون آمریکایی ثبت تقاضای اولیه برای رفع بیکاری – با یک اندازه گیری از اخراج — در هفته گذشته با توجه به متوسط برآورد اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ. به عنوان متحده به طور فزاینده بازگشایی اقتصاد خود را از تحلیلگران نیز از نزدیک به تماشای ادامه ادعا می کند که تا حد زیادی منعکس کننده تمام کسانی که هنوز بیکار و حساب برای افرادی که بازگشت به کار.

پیش بینی افزایش مدعیان خواهد فشار کل ثبت بیش از گذشته 13 هفته به ذهن ترا درهم میشکنند 45.5 میلیون نفر است. اما آن را نیز علامت خواهد بود 11th, مستقیم, هفتگی کاهش پس بار اول ادعا می کند به اوج خود رسید و در 6.9 میلیون دلار در پایان ماه مارس. اخراج گسترش از سفر رستوران و خرده فروشی صنایع شده است که سخت ترین ضربه را به بخش هایی مانند تولید و خدمات حرفه ای.

هفتگی برگه باقی می ماند به مراتب بالاتر از رکورد قبلی از 695,000 مدعیان جدید بیکاری در طول یک رکود عمیق در اکتبر سال 1982.

در ادامه ادعا می کند که نشان دهنده همه آمریکایی ها هنوز دریافت مزایای با یک هفته تاخیر پیش بینی به سقوط به 19.7 میلیون از 20.9 میلیون قبل از هفته است. این رقم بوده است فرار در بخشی به دلیل بیکار هستند نیاز به فایل ادعا می کند در کالیفرنیا و فلوریدا هر دو هفته اما به طور کلی trended پایین به تازگی. یک آستین ، قطره در ادامه ادعا می کند پنج شنبه می تواند سوخت و امید بیشتر کار قوی سود در ماه ژوئن.

اقتصاد به طور غیر منتظره اضافه شدن 2.5 میلیون شغل ممکن است پس از ریختن 22 میلیون قبل از دو ماه نشان دهنده بهبود از coronavirus ناشی از همه گیر شروع شد و یک ماه زودتر از پیش بینی به عنوان متحده آغاز شده اجازه می دهد بسیاری از کسب و کار توقیف از بحران به بازگشایی شده است.

شورش ترکیب درد برای برخی از تجار: شیشه های شکسته broken dreams: کسب و کارهای کوچک ویران شده توسط تظاهرات و COVID-19 تامل آینده نامشخص

و وزارت بازرگانی روز سه شنبه گزارش داد یک رکورد 17.7 درصد افزایش در فروش های خرده فروشی در ماه مه پس از بالاترین افت در ماه قبل است.

اما آسیب را از این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد معطل. بالا اقتصاددانان پیش بینی تنها در حدود نیمی از مشاغل از دست رفته را بازیافت شود در نیمه دوم سال 2020 با نرخ بیکاری باقی مانده بالا و در حدود 10% تا پایان سال. و خرده فروشی باقی می ماند و زیر قبل از همه گیر سطوح.

گوشت گاو به یاد بیاورید: گوشت گاو به فروش می رسد در خارج, فروشگاه های دیگر به یاد می آورد ممکن است برای E. coli آلودگی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de