اخراج: 1.3 M کارگران فایل بیکاری به عنوان COVID-19 سنبله ها و کسب و کار نزدیک دوباره

تعدادی از آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری همچنان به خرد شدن و در عین حال قابل ملاحظه ای بالا که به تازگی بازگشایی کسب و کار درهای بسته خود را در میان خوشه از coronavirus.

1.3 میلیون نفر از کارگران ظ اولین بار ادعا می کند برای بیمه بیکاری در هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. که آخرین دور از برنامه های کاربردی به معنی حدود 50 میلیون آمریکایی ساخته شده اولیه برای مزایای بیکاری ادعا می کند فقط در 16 هفته.

مشاغل اضافه شده: 4.8 M مشاغل اضافه شده و آمار بیکاری 11.1 درصد بیشتر کشورهای بازگشایی پس از COVID-19 خاموش شدن ناگهانی

اضافی مزایای فدرال در مورد به اجرا: فکر می کنم که اضافی $600 در مزایای بیکاری تا پایان جولای ؟ فکر می کنم دوباره.

تقاضای اولیه برای رفع بیکاری هستند ملت را قابل اطمینان ترین سنج اخراج شده است وجود دارد و پیشرفت است. در مورد 1.43 میلیون دنبال این کمک ها در هفته گذشته, آخرین شماره, علائم هفته 14 در یک ردیف است که تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافته است.

اما آن را نیز 16 هفته در یک ردیف است که برای اولین بار برنامه های کاربردی برای بیمه بیکاری ماند بالاتر از 1 میلیون نفر است.

ادامه بالا بودن تعداد مدعیان سوراخ اخبار مثبت هفته گذشته که اقتصاد ایالات متحده اضافه شده یک رکورد 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن به عنوان متحده اجازه کسب و کار بیشتر برای بازگشایی پس از آنها بسته به سرعت گسترش coronavirus و تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها بازگشت به کار. نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد از 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت.

اقتصاد است و هنوز هم رنج می برد از دست دادن خالص از 14.7 میلیون شغل در طول رکود برانگیخت با این بیماری همه گیر و داده های اخیر ماهانه شغل گزارش جمع آوری شده بود در اواسط ماه ژوئن قبل از افزایش ویروس موارد است که اتفاق می افتد در ده ها تن از متحده است.

“اولیه دولت ادعا می کند باید به سختی budged بیش از ماه گذشته و تنها 16 درصد کمتر از در ماه ژوئن 6,” اندرو Stettner ارشد همکار در قرن بنیاد در بیانیه ای گفت. “به همان اندازه در مورد حالت اولیه ادعا می کند در افزایش 23 متحده در هفته گذشته از جمله کسانی که با عمده ویروس خوشه مانند تگزاس و لوئیزیانا است.”

در حال حاضر بیشتر اخراج برچسبها. هواپیمایی متحده هشدار داد این هفته که ممکن است اخراج 36,000 کارکنان در ایالات متحده آمریکا از جمله خدمه پرواز و خدمات به مشتریان و عوامل, اگر سفر نمی کند, دوباره بجای اول برگشتن. خرده فروشان می تواند هم ریخته و حتی بیشتر اگر شغل فروشگاه های تخت خواب, حمام و فراتر از آن ادامه شاتر مکان.

دنبال Charisse جونز در توییتر @charissejones

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de