‘حلال اما افتضاح’: آتلانتا پلیس تا به حال گزینه های بهتر از استفاده از نیروی کشنده در Rayshard بروکس, تیراندازی, کارشناسان می گویند

به عنوان در حال حاضر آتشین بحث در مورد اجرای قانون در ایالات متحده آمریکا است که بیشتر سوخت کشتن یک مرد سیاه و سفید در حال فرار از دو افسر پلیس در آتلانتا در شب جمعه یک اصطلاح معمولا شناخته شده در پلیس محافل است به احتمال زیاد برای ورود به جریان اصلی — حلال اما افتضاح است.

که عبارت پلیس اعمال می شود به قتل که ممکن است از لحاظ فنی قانونی اما می تواند اجتناب شده است.

نظارت تصویری نشان می دهد 27 ساله Rayshard بروکس در حال اجرا بود و پس از مقاومت در برابر دستگیری در پارکینگ یک وندی رستوران هنگامی که او به ضرب گلوله توسط افسر گرت Rolfe که روز یکشنبه از کار اخراج شد. این Fulton County دفتر معاینات پزشکی روز یکشنبه در گفت بروکس درگذشت دو زخم گلوله به پشت او و حکومت به شیوه ای از مرگ یک قتل.

آتلانتا تظاهرات: Rayshard بروکس نباید مرده “به خاطر او بود مست در یک گوشی وندی’

بعد از اینکه سوال برای خواب رفتن در ماشین خود را در رستوران درایو-از طریق خط بروکس حال مجادله با پلیس زمانی که آنها سعی دستبند او را و در زمان افسر Devin برازنان این تیزر شلیک آن را یک بار در Rolfe به عنوان او به پیگیری خود تیزر در دست است.

تیراندازی شد بروکس بهترین عمل در این وضعیت ؟ سه کارشناسان مشورت با ایالات متحده آمریکا امروز گفت: وجود گزینه های بهتر.

Kalfani Ture استادیار عدالت کیفری در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه کانکتیکات در خدمت به عنوان یک افسر پلیس در آتلانتا منطقه شهری برای مدت پنج سال. Ture گفت: آتلانتا اداره پلیس است که به شدت در نظر گرفته شده برای آن آموزش و مجله آتلانتا قانون اساسی گزارش روز شنبه که Rolfe گرفته بود نه ساعت دوره آموزشی در deescalation جایگزین در اواخر ماه آوریل است.

و در عین حال او تصمیم گرفت به ساقه.

“من فکر می کنم که شات Rayshard بروکس ؟ پاسخ من این است که هیچ” Ture گفت. “این یک سوال استفاده از زور وجود دارد اما بسیاری از افسران که ممکن است پیدا کردن این قانونی استفاده از زور. پس این یکی از آن چیزهایی که ما در اجرای قانون ‘حلال اما افتضاح,’ معنی که افسر می توانست جایگزین اقدام که منجر نشد غیر نظامی را مرگ.”

یکی ممکن است به دنبال بروکس از راه دور و تماس برای پشتیبان گیری.

استیو Ward, بازنشسته رئیس پلیس کالیفرنیا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او “اغلب به دنبال بر پا برای مسافت های طولانی از آنجا که من می دانستم که کمک در راه است.”

“همکار من در افسران همیشه وجود دارد برای من هنوز وجود دارد چند بار که نقض کردم دور” بخش گفت. “به عنوان یک رئیس به من گفت: این داستان و افسران جدید شگفت زده شد که من استفاده نمی کند همه من کمتر کشنده ابزار است که ارائه شد. من به آنها گفتم من آن را به نام رادیو و زمان است.”

که Rayshard بروکس ؟ پدر 4 جشن تولد دختر ساعت قبل از پلیس او را در آتلانتا

اما او افزود: “من در حال اجرا نیست پس کسی که تا به حال یک پلیس سلاح در یک پارکینگ مراجعان.”

در حالی که بخش گفت که او هرگز در یک وضعیت که در آن “یک موضوع چیره دو افسر و در زمان خود سلاح” در طول نزدیک به 30 سال فعالیت حرفه ای او هنوز هم معتقد Rolfe واکنش بیش از حد به سرعت با نیروی.

پرسید: اگر آتلانتا افسر بهتر بود گزینه “برای من: بله.”

“سیاه مردم نمی خواهید به توان به بازداشت’ به دلیل بی اعتمادی پلیس

عکسبرداری از بروکس است که تقریبا به عنوان برش و خشک بیش از حد استفاده از زور به عنوان مورد جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که 25 مه هنگامی که یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه Ture گفت. تصویری که کشتن رسوب تظاهرات جهانی علیه نابرابری نژادی و خشونت پلیس.

Rolfe می تواند اشتباه تیزر که بروکس هدف او را به عنوان او فرار برای یک تفنگ Ture اذعان اگر چه او با اشاره به این یکی به رنگ زرد و به احتمال زیاد آسان به رسمیت شناختن. به علاوه او با اشاره به افسران تا به حال بصورت تماسهای مکرر پایین بروکس پس از او پا را از ماشین قبل از مصرف و عدم یک آزمون هوشیاری.

بخشی از آنچه که منجر به این نتیجه غم انگیز است که به خوبی به دست آورده بی اعتمادی آمریکایی های آفریقایی تبار را از پلیس که تمایل به درمان سیاه پوستان و لاتین به خصوص خطرناک Ture گفت. تعاملات اسیر در تصویری بین بروکس و افسران صمیمی تا زمانی که آنها سعی دستبند او را.

“مردم سیاه و سفید نمی خواهید به توان به بازداشت” م گفت: “از آنجا که همیشه وجود دارد ترس است که آنها ممکن است بیرون آمده و در طرف دیگر.”

تگزاس رئیس پلیس هشدار علیه استفاده از زور: ‘ما در حال زندگی در یک جهان متفاوت است در حال حاضر’

اندی هاروی سابق دالاس افسر پلیس و پلیس در حال حاضر رئیس انیس تگزاس گفت: افسران ندارد به دستگیری بروکس با وجود او ثبت نام در بالای قانونی الکل خون برای رانندگی.

“آنها می توانست جایگزین های دیگر قبل از رسیدن به آن نقطه جایی که آنها احساس آنها تا به حال به اقدام” هاروی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “چگونه ما حل و فصل این ؟ است وجود دارد یک تاکسی شما می توانید تماس بگیرید و یا یکی از اعضای خانواده که می تواند او را انتخاب کنید؟”

هاروی نوشته شده است یک کتاب با عنوان “تعالی در Policing” و او میزبان یک پادکست با همین نام است. او گفت: ماموران پلیس در حال تدریس زندگی خود را ممکن است در معرض خطر هنگامی که یک مظنون طول می کشد دور یک از سلاح های خود را و است که ممکن است کمک به Rolfe تصمیم به شلیک بروکس.

اما هاروی اضافه شده که اعضا از اجرای قانون نیاز به تحقق بخشیدن به استفاده از زور به مراتب پایین لیست خود را از ابزار به خصوص در زمانی که اقدامات آنها رسم موشکافی شدید با تعدادی از آمریکایی های آفریقایی تبار — اغلب غیر مسلح — مرگ در دست پلیس است.

“ما در حال زندگی در یک جهان متفاوت است در حال حاضر. آنچه را که جامعه انتظار دارد از ما تغییر کرده است” هاروی گفت. “هنگامی که یک افسر چیزی فاحش آنها انتظار می رود در حال حاضر به پرونده اتهامات علیه او و حتی بیشتر از آن در حال حاضر با احساسات در سراسر کشور است.”

چه “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ چیست ؟ و به همین دلیل برخی می گویند ‘اصلاحات’ کافی نیست

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف صحبت کردن در برابر استفاده از زور در بروکس’ اثر تیراندازی شنبه شب ساعت پس از استعفای اریکا, سپر, که استعفا داد به عنوان رئیس پلیس به قتل بروکس برانگیخته موج جدیدی از اعتراضات در آتلانتا پس از آشفته تظاهرات که به دنبال فلوید مرگ است.

“در حالی که ممکن است بحث که آیا این استفاده مناسب از نیروی مرگبار, من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که وجود دارد این است که یک تمایز روشن بین آنچه شما می توانید انجام دهید و آنچه که شما باید انجام دهید” پایین گفت. “من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار.”

آیتالله سیستانی از گرجستان روز یکشنبه پیوست سیاستمداران ایمان به سازمان ها و کسب و کار و رهبران جامعه در آتلانتا خواستار تغییرات ساختاری در پلیس و یک reimaging از امنیت عمومی در شهرستان.

“ملت ما این است که بر اساس قانون اساسی موظف به دلیل فرایند تحت قانون فراهم می کند برای استادانه درست شده قضایی برای تعیین اینکه آیا به دلیل فرآیند مورد نیاز برآورده شده است قبل از زندگی و آزادی گرفته می شود,” آیتالله سیستانی گفت: در یک بیانیه ارائه شده به دشت صبح اخبار از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. “در عین حال افسران پلیس همچنان به انکار دادرسی اقدام با مصونیت از مجازات به عنوان قاضی و هیئت منصفه و جلاد غیر مسلح سیاه شهروندان است.”

آتلانتا افسران مجاز به استفاده از زور اگر آن را ‘مناسب و لازم است’

آتلانتا, افسران پلیس, توجه به بخش, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد ممنوع از استفاده از زور مگر اینکه آن را “مناسب و لازم را برای تحت تاثیر قرار بازداشت جلوگیری از فرار لزوما محدود کردن جنبش از یک زندانی دفاع از افسر و یا یکی دیگر از حمله فیزیکی و یا به انجام رساندن قانونی دیگر اهداف است.”

در رابطه با استفاده از کشنده یا غیر کشنده سلاح APD سیاست مراجع گرجستان قانون که اجازه می دهد تا برای استفاده از زور هنگامی که یک فرد “منطقی معتقد است که تهدید و یا نیروی لازم برای دفاع از خودش یا سوم شخص در برابر چنین از دیگر قریب الوقوع استفاده غیر قانونی از زور است.”

اگر یک فرد مشکوک از جنایت APD سیاست اجازه می دهد تا برای استفاده از نیروی مرگبار, اما تنها در صورتی که افسر “منطقی معتقد است” که متهم است در اختیار داشتن یک سلاح مرگبار و یا شی است که به احتمال زیاد منجر به آسیب جدی و یا اگر افسر معتقد است که گمان می برند به شمار فوری تهدید به خود و یا دیگران است.

علاوه بر این نیروی مرگبار مجاز است در صورت وجود علت احتمالی که متهم مرتکب جرم و جنایت است که هر دو ایجاد می شود و یا تهدید به آسیب جدی و یا اگر افسر معتقد است که اگر شک فرار را تهدید می کند آسیب جدی به دیگران است.

کمک: آیا Peebles ساوانا اخبار صبح

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de