‘قانون و نظم است.’ مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به سال 2016 موضوع به عنوان خشونت گسترش می یابد پس از جورج فلوید مرگ

واشنگتن – به عنوان او ایستاده بود در مرحله در مرکز فضایی کندی در شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منعکس عمق بحران رو مدیریت: اذعان “درد” احساس توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها گفت: “شفا و نه نفرت.”

چهل و هشت ساعت بعد از معترضان مسالمت آمیز پاک شد از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور ایستاده بود در باغ گل رز توصیف خود را به عنوان “رئیس جمهور شما از نظم و قانون” و خواستار آن است که مقامات محلی “تسلط بر خیابان” – یا دیگری.

این اره دو سر بریدن تغییر در لحن تأکید نوظهور تغییر جهت از کاخ سفید و متحدان: به طور فزاینده مقابله تظاهرات در حال وقوع در سراسر ایالات متحده آمریکا و ناظران گفت: باید با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای تلافی خود را دریافت کنید-سختی رویکرد به اجرای قانون از سال 2016.

“ما قصد داریم به حل مسائل ما از نابرابری نژادی و یا احساسات اقتصادی ناامیدی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس یک شبه اما ما می توانیم جلوگیری از شورش و اعتراض با حروف درشت قطعی و unapologetic عمل” گفت: Jason Miller, که در خدمت به عنوان یک مشاور ارشد ارتباطات به مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016.

رئیس جمهور خود این پیام را با درجه بالایی از درام دوشنبه, ظاهر می شود در باغ گل رز در اطلاع کوتاه به عنوان سرویس مخفی نظامی و پلیس به سرعت پاک مجاور پارک از معترضان را با گاز اشکآور و فلش-انفجار کپسول punctuating کلمات خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس قدم از طریق پارک به ایستادگی در خارج از یک کلیسای تاریخی در نمایی از کاخ سفید بود که تخریب شب قبل از.

“من سوگند سوگند به رعایت قوانین کشور ما و است که دقیقا آنچه که من انجام خواهد داد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ادعا که اگر فرمانداران نیست تماس بگیرید تا گارد ملی برای سرکوب خشونت او آن را انجام دهید برای آنها. “ما به پایان خواهد رسید آن را در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به سنت جان کلیسای اسقفی که متحمل خسارت آتش سوزی یک روز زودتر به تظاهرات خشونت تبدیل شد و پس از گزارش هایی که از او شده بود با عجله به پناهگاه زیرزمینی در کاخ سفید به تظاهرات شروع به ساخت و در روز جمعه – یک قسمت به خود جلب کرد که یک طوفان از انتقاد. تهمت می خواستم به پرداخت جهات خود را به کلیسا بلکه می خواستم به ترک کاخ سفید برای اثبات او “در پناهگاه” به گفته یک مقام رسمی که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد رئیس جمهور استراتژی است.

اما صفحه نمایش به خود جلب کرد انتقاد شدید از حزب دموکرات که اشاره کرد که در لحظه دقیق رئیس جمهور بود و توصیف خود را به عنوان یک “متحد” مسالمت آمیز معترضان, پلیس نظامی پاکسازی پارک از معترضان بودند که تظاهرات بدون حادثه است. چند قانونگذاران دموکرات را رد کرد و این رویداد روز شنبه به عنوان یک “عکس-op.”

“فاشیستی سخنرانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط تحویل verged در اعلام جنگ علیه شهروندان آمریکایی” گفت: سناتور. Ron Wyden D-اورگان است. “من از ترس برای کشور ما امشب و متوقف نخواهد شد دفاع از آمریکا در برابر تهمت و حمله به.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی کوتاه بود در عمل خاص: بسیاری از فرمانداران در کشورهای آسیب دیده از خشونت در حال حاضر فعال گارد ملی. اما همزمان با فشار کاخ سفید به سطح شیب دار تا “نظم و قانون” لفاظی که مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش کمپین 2016 و در مراسم تحلیف خود که او قول داد برای پایان دادن به “آمریکا قتل عام است.”

در سال 2016 او بارها و بارها توضیح داده شده خود را به عنوان “قانون و نظم نامزد” در زمانی که کشور شد, کشتی با بسیاری از سوالات مشابه در مورد پلیس با استفاده از زور و هدف از آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان آن در حال حاضر.

“ما باید با حفظ نظم و قانون در بالاترین سطح و یا ما را متوقف خواهد کرد به یک کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تابستان 2016 در طول یک آدرس در ویرجینیا.

رئیس جمهور به این پیام در تماس با فرمانداران دوشنبه خواستار آنها را “ضعیف” و استدلال آنها نیاز به “تسلط” بر “رادیکال” و “آنارشیست” او گفته بودند در پشت خشونت است. با استفاده از بلانت زبان تهمت خواست فرمانداران به سرکوب سخت در این تظاهرات که به خشونت تبدیل شد و در ده ها تن از شهرستانها.

در یک مثال دیگر که بیشتر تهاجمی پیام مقامات کاخ سفید روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور بود با توجه به استناد به یک 1807 قانون فدرال است که اجازه می دهد او را به استقرار فعال وظیفه نیروهای ایالات متحده برای پاسخ به اعتراضات در شهرستانها. شناخته شده به عنوان قیام عمل آن گذشته بود در سال 1992 برای رادنی کینگ شورش در لس آنجلس.

“این یکی از ابزارهای موجود” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت. “اینکه رئیس جمهور تصمیم می گیرد به دنبال آن است که خود را حق. در حال حاضر ما به دنبال تمرکز بر گارد ملی. که در آن در حال حاضر است.”

تهمت نیست ذکر است این عمل در سخنان خود.

هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای حامیان آغوش مطلب مبارز رویکرد خارج از ناظران اشاره کرد که آن را حمل قابل توجهی خطر است. فدرال و مقامات دولتی به طور سنتی به دنبال کاهش درجه حرارت در هنگام ناآرامی می شکند و نه افزایش آن.

آن را ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان بیشتر می تواند تشدید تظاهرات.

تهمت نیز تا حد زیادی به سمت تشدید مسائل اساسی رانندگی تظاهرات: مرگ جورج فلوید غیر مسلح بازگشت مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت است “بیمار و شورش” توسط Floyd مرگ – و او وعده داد که عدالت برای خانواده – اما متوقف کوتاه از پرداختن به سیستمیک نگرانی از نژادپرستی و نامتجانس استفاده از زور که موجب خشم است.

“من معتقدم که در حال اجرا بر روی یک پلت فرم در نظم و قانون در حال رفتن به انجام این کار بسیار برای او و سیاسی گفت:” استراتژیست دموکرات جیم مانلی. “پایگاه خود را خواهد آن را دوست دارم اما با توجه به گرایش به نفس بیش از حد او را فقط خاموش کردن چرخش رای دهندگان در حومه شهر.”

مت Mackowiak یک توافق سیاسی, مشاور یکی از چند خواهان که پیشنهاد تهمت می تواند با اتصال به ملت زخم با یک آدرس رسمی شاید از دفتر بیضی. Mackowiak صحبت با ایالات متحده آمریکا امروز قبل از رئیس جمهور اظهارات.

“من باور ملی آدرس مفید خواهد بود اگر رئیس جمهور خطاب به خشم شدید بیش از این بی معنی فلوید قتل و خواست آرام و بدون خشونت اعتراض,” او گفت:. “من باور دارم اکثریت خاموش همدردی با خشم بیش از فلوید به قتل در حالی که آنها نیز وحشت در شورش و غارت است.”

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره باید تیز انتقاد خود را از رئیس جمهور تن در ناآرامی. سناتور. پت Toomey R-Pa. گفت: برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن “توییتهایی شده اند مفید است.” سناتور. سوزان کالینز یک جمهوری خواه از ایالت مین است که در مواجهه با سختی دوباره انتخابات گفت: رئیس جمهور باید برجسته “واقعیت این است که ما نیاز به کار در زمینه نژادی و بی عدالتی در این کشور است اما ما نیاز به انجام این کار به شیوه ای صلح آمیز.”

اما مقامات دولت نشان داد که روز شنبه تهمت معتقد است که او صحبت کرده است به اندازه کافی در مورد موضوع و هدف او خواهد بود به اقدامات برای ترویج امنیت ، این رویکرد بیشتر در مغلوب ساختن پیشی جستن wheelhouse: راه اندازی دعوا نه تنها با کسانی که معترض هستند که باعث دردسر بلکه دموکراتیک شهرداران در محاصره شهرستانها.

از طریق بالا و پایین ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن رای گیری باقی مانده است سازگار – تاکید یک عقل متعارف است که بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر ساخته شده تا ذهن ایشان در مورد او. روشن نیست که تهمت می تواند “التیام” به شدت قطبی ملت چندین ناظران گفت: حتی اگر او می خواست به.

“این دلخراش است. شکاف در خانه های ما و در میان دوستان ما در حال حاضر در خیابان” جانباز ایران مشاور فرانک Luntz گفت: ایالات متحده آمریکا امروز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به سنت جان. “اما از لحاظ سیاسی من درک می کنم که چرا او را همچنان آرام است. مردم او نیاز به آدرس نمی خواهید به شنیدن و پایگاه خود را وحشت زده در غارت.”

ناآرامی و تشویش بسیار از آن رانده شده توسط نژادی تنش باعث شده است تا مقایسه به سال 1968 زمانی که ریچارد نیکسون برای فرار رئیس جمهور در بخشی از یک “نظم و قانون” پلت فرم های زیر مسابقه شورش باعث ترور مارتین لوتر کینگ جونیور مت Dallek سیاسی مورخ در دانشگاه جورج واشنگتن که به بررسی بحران های اجتماعی گفت که این مقایسه به سال 1960 با این نسخهها کار فقط به یک نقطه.

آمریکایی ها او اشاره شد نیز عصبانی با لیندون جانسون را از دست داده و ویتنام است.

“من فکر می کنم وجود دارد جالب اکو در که لیندون جانسون بود و در بسیاری از نویسنده خود را شکست” Dallek گفت.

اما جانسون در حال حاضر حذف شده خود را از این مسابقه در سال 1968. و مغلوب ساختن پیشی جستن Dallek اشاره کرد: در حال حاضر اجرای یک کمپین با تمرکز بر نظم و قانون.

“آنچه (تهمت) واقعا وعده داده شده بود و یک بازسازی از سفارش و آنچه ما دیده ایم این است که واقعا مخالف” Dallek گفت. “از بسیاری جهات او را ملتهب در حال حاضر وضعیت بد است.”

کمک: Christal هیز نیکلاس وو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net