لاتینی, خانه گزارش جدی COVID-19 علائم نزدیک به دو برابر اغلب نظرسنجی از 1.6 میلیون را نشان می دهد

در ویک فارست در کارولینای شمالی یک شهر در حدود 40,000 نزدیکی رالی جارو ملی بررسی COVID-19 علائم در معرض متناوب قومی تقسیم شده است.

نزدیک به دو سوم از Wake Forest را هیسپانیک خانه بررسی گزارش رنج ترکیبی از علائم نزدیک ترین گره خورده به کروناویروس در مقایسه با کمتر از 1% از هر کس دیگری.

این نظرسنجی توسط یک تحقیقات بازاریابی شرکت اعتقاد بر این است که به بزرگترین اندازه گیری علائم ویروس. از ماه مارس 1.6 میلیون نفر پاسخ داده اند سوال اساسی: آیا کسی در خانه خود را تجربه علائم اعم از سرفه خشک به سختی تنفس?

سراسر کشور, اسپانیایی خانواده گفت: بله به علائم COVID-19 – بیماری های ریوی ناشی از ویروس – تقریبا یک سوم بیشتر از دیگران ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل یافت.

زمانی که این لیست از علائم مبتلایان به چه مراکز کنترل بیماری به تازگی به عنوان جدی ترین جفت از بیماری های خشک سرفه و مشکل در تنفس و یا تب و از دست دادن طعم و مزه و یا بوی – تفاوت بودند دور starker: اسپانیایی ها آنها را تجربه کرده و تقریبا دو برابر به عنوان اغلب.

به طور کلی 1 در 12 اسپانیایی خانواده گفت: کسی که در خانه خود را تجربه کسانی که از ترکیب حداقل یک بار از اواخر ماه مارس تا اواخر ماه مه در مقایسه با 1 در 21 غیر هیسپانیک خانوار.

این یافته ها کامل حس به Clarissa Martínez de Castro معاون معاون رئیس جمهور این کشور بزرگترین لاتینی, غیر انتفاعی گروه حمایت UnidosUS.

“اطلاعات در حال حاضر در حال ظهور است که منطبق بر واقعیت است که ما شاهد” مارتینز د کاسترو گفت. “وجود دارد بسیاری از عوامل در بازی اما در میان بزرگترین است overrepresentation از لاتینی ها در خط مقدم شغل است که اجازه نمی دهد کار از خانه است.”

فاصله بین اسپانیایی ها و بقیه جمعیت است و حتی گسترده تر در علائم داده ها از تایید coronavirus مورد شمارش در سراسر 33 آمده است که شکستن خود برگه نژاد و قومیت و ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل یافت.

که درست بود در پی جنگل در منطقه, بیش از حد, که در آن بسیاری از اسپانیایی ها گزارش علائم به مراتب بیش از خود نشان دادن در coronavirus مورد شمارش هر دو به صورت محلی و ایالتی. تقریبا یک دهم از شهرستان ویک و کارولینای شمالی ساکنان اسپانیایی هستند اما آنها حساب برای یک چهارم از موارد در شهرستان و یک سوم از موارد در سراسر کشور با توجه به Wake County سخنگوی Leah هولدرن.

این تصویر تیره و تار “تنها بزرگ سلامت بی عدالتی است که ما آگاه شده است برای مدت زمان طولانی” گفت: خوزه Cabanas بیداری شهرستان مدیر خدمات پزشکی اورژانس.

“زمانی که من در ملاقات با بیماران در جامعه ما روشن است که شغل خود را از آن دشوار است برای آنها را به اجتماعی-فاصله” Cabanas گفت. “اضافه کردن به که مانع زبان نیاز به تامین سرپناه برای خانواده های بزرگ و پایان آن را که سخت به دنبال توصیه های رسمی.”

به عنوان همه گیر پیشرفت شواهد نصب است که این ویروس تا به آمار افراد از رنگ سخت ترین دلایل اعم از مزمن مسائل مربوط به سلامت به بخش خدمات شغل. علائم نظرسنجی, اما ارائه می دهد منحصر به فرد پنجره به شيوع COVID-19 کارشناسان بهداشت عمومی گفت.

ایالات متحده آمریکا امروز به دست آمده از پاسخ نظرسنجی با نام نگه داشته و خصوصی از طریق توافق با Dynata یک بازار بین المللی-شرکت تحقیقاتی. Pattie پان Dynata است معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: هدف این است که به اهرم این شرکت قدرت — 62 میلیون مصرف کننده در سراسر جهان استخدام برای پاسخ به نظرسنجی ها — به کمک “حل بزرگترین چالش از زمان ما است.”

علائم و داده ها ممکن است ارائه یک تصویر کامل تر از ویروس’ واقعی تلفات گفت: Daniel Lòpez-Cevallos دانشیار Latino/x/مطالعات, مطالعات قومی و عدالت در سلامت مطالعات انجام شده در دانشگاه ایالتی اورگان.

فاصله بین علائم گزارش شده و موارد گفته او نشان می دهد Latinos ممکن است کمتر احتمال دارد به دنبال تست به دلایلی که شامل بی اعتمادی در سیستم مراقبت های بهداشتی. در Latino خانه که در آن برخی از اعضای خانواده undocumented اضافه کردن به که ترس از گزارش و نظارت توسط سازمان های دولتی.

“ما در حال حاضر دیده می شود که در نتیجه از تمام این موانع با تاخیر در مراقبت تا زمانی که آن را کاملا ضروری است” Lòpez-Cevallos گفت. “که همان منطق در اینجا اعمال می شود.”

Wake Forest اقامت مایکل تورس 18; پدر و مادر او و 12 سال هم موفق به سالم ماندن است. اما او نگران است. مانند بسیاری از دیگر اسپانیایی ها در این منطقه با خانواده خود نداشته لوکس از کار از خانه در طول بیماری همه گیر.

پس از او باقی مانده ارشد سال سوم دبیرستان لغو شد در اواسط ماه مارس تورس کار کرده است تمام وقت خود را با پدر در نقاشی و ساخت و ساز کسب و کار برای کمک به پرداخت صورتحساب. مادر او یک hairstylist شده است از کار به مدت دو ماه.

“من متوجه شدم این جدی است و این است که چگونه زندگی در حال رفتن به” تورس گفت. “وجود دارد هیچ بیشتر بیدار شدن از خواب و رفتن به دیدن دوستان خود را در مدرسه و انجام تکالیف در هر روز است. در حال حاضر تنها دلیل زود است که به کار و تلاش برای حمایت از خانواده من است.”

تورس فکر می کند در مورد ابتلا به این ویروس در هر زمان او و پدرش رفتن به یک کار و یا فروشگاه به انتخاب مواد. مادر خود عصبی است در مورد بازگشت به کار تا مبادا او سقوط بیمار و آلوده کردن دیگران پشت در خانه.

که اسپانیایی خانواده در ویک فارست را گزارش کرده اند جدی علائم در یک نرخ بسیار بالاتر از غیر هیسپانیک آمد به عنوان جای شگفتی نیست به تورس.

“ما واقعا باید یک انتخاب,” او گفت:. “بسیاری از Latinx جامعه undocumented و کار در ساخت و ساز. ما نمی توانیم دریافت پول از دولت است. ما نمی تواند کمک کند. ما مجبور به بیرون رفتن و کار و خطر آلوده شدن.”

ویروس اطلاعات با ابتلا به واقعیت

میزان جدی علامت جفت گزارش توسط اسپانیایی ها بیش از حد غیر هیسپانیک رای دادن در هر امور خارجه ایالات متحده به جز وایومینگ داده های نظر سنجی نشان می دهد. هر دو نرخ کاهش یافته است پس از بررسی آغاز شد و شروع به فلات در هفته های اخیر اما هیسپانیک رای باقی مانده است بیش از دو بار به عنوان بالا.

بالا علامت نرخ ردیابی با شیوع بیماری در برخی از شهرهای بزرگ از جمله شهر نیویورک که در آن 22 درصد از اسپانیایی و 11 درصد از غیر هیسپانیک خانواده ها گزارش تجربه جدی ترین علامت ترکیب. بیش از 20 ، 000 نفر کشته شده اند وجود دارد و شیوع این بیماری شده است در گفتوگو با درآمد پایین تر از مناطق مانند بروکلین که در آن 1 در 5 نفر در فقر زندگی می کنند و 1 در 47 تایید شده است امتیاز مثبت با توجه به شهر و داده های سرشماری.

Lòpez-Cevallos اشاره می کند که لاتینی ها را تا درصد زیادی از این کشور را ضروری کارگران — مشاغل مانند مواد غذایی کارمندان و کارکنان هتل و رستوران آشپز — و اغلب زندگی در بیشتر فضاهای محدود, چرا که از پایین آنها پرداخت. اسپانیایی خانواده ها نیز تمایل به بزرگتر از جمله خانواده او گفت که همزمان با افزایش نرخ علامت در داده ها.

خانواده ها از حداقل سه نفر افراد با تجربه جدی ترین علائم در تقریبا دو برابر نرخ آن با حداکثر دو نفر این نظرسنجی نشان می دهد. بیش از نیمی از اسپانیایی خانه های مورد بررسی به حال سه یا بیشتر مردم است.

Eiran Zomara Arriaza یک زن 48 ساله کارگر رستوران, زندگی, با چهار نفر اعضای خانواده در یک آپارتمان سه خوابه در اوکلند کالیفرنیا. در سراسر شهرستان های اطراف به صورت گردشگاه عمومی 6.2 درصد از اسپانیایی خانه گزارش جدی علائم — تقریبا دو برابر نرخ غیر هیسپانیک خانه در این منطقه است.

Arriaza سهام یک اتاق با پدر و برادر معلول. در آوریل Arriaza برای اولین بار به اجرا تب بالا. به زودی هر کس در آپارتمان مریض بود.

همه در نهایت پنج تست مثبت برای COVID-19. آنها قرنطینه خود زندگی می کنند برای یک ماه بیشتر در مقدار محدود از برنج و لوبیا و تن آنها در دست داشتند. یک گروه کلیسای گاهی چپ و سبزیجات و آب و دیگر مواد غذایی در آستان خود است.

در حالی که همه باید بهبود Arriaza می گوید او نمی تواند پاک کردن حافظه از زمانی که یکی از اعضای خانواده یکی دیگر از برادر شد بنابراین بیمار مبتلا به ذات الریه است که او می ترسید او را به مرگ.

“این همه من تحت تاثیر عاطفی جسمی و مالی” او گفت:.

“ما تنها به عنوان قوی به عنوان آسیب پذیر ترین در میان ما”

عوامل گسترش coronavirus در جوامع رنگ و پتانسیل خود را برای بودن به مراتب بدتر از این است که شناخته شده span همه زندگی مردم از مراقبت های بهداشتی به کار می کنند.

اخیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز گزارش داد که نرخ مرگ و میر در میان بستری coronavirus بیماران در آمریکا بودند به طور قابل توجهی بالاتر به صورت سیاه و اسپانیایی بیماران. علائم داده ها همچنین نشان می دهد افزايش نرخ علامت در میان سیاه, بومی آمریکا و جزایر اقیانوس آرام خانواده, در علاوه بر این به اسپانیایی.

یک نظرسنجی منتشر شد مارس 20 توسط UnidosUS در رابطه با SOMOS بهداشت و درمان و MoveOn نشان می دهد که یکی در چهار Latino پاسخ دهندگان گفته اند که “می دانستم که کسی” که می خواستم اما نمی شد قادر به گرفتن تست شده برای coronavirus در حالی که نیمی از آنها گفت: “می دانستم که کسی که بیمار با COVID-19 نشانه ها” که نمی تواند تست شده است.

در میان این نظرسنجی نتایج دیگر: یک چهارم از پاسخ دهندگان گفت: کارفرمایان خود را هنوز ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و یا ضد عفونی کننده دست; یک چهارم احساس ناامنی رفتن به محل کار; و نیم شد “بسیار نگران” آنها و یا کسی که آنها را می دانستم که بیمار به کوروناویروس.

“من غمگین و عصبانی و نا امید به شنیدن این داده اما از آن خبری نیست” گفت: جثه Quiñonez بنیانگذار سان فرانسیسکو-بر اساس ماموریت دارایی های صندوق که مطرح است 12 میلیون دلار در بودجه اضطراری برای کسانی که چپ های مختلف فدرال ویروس بسته های مشوق. Arriaza خانواده دریافت کمک از این صندوق در حالی که آنها در گروه قرنطینه.

مشغول به کار در خط مقدم شغل و زندگی در خانواده های با فضای کوچک احتمال قرار گرفتن در معرض coronavirus را افزایش می دهد گفت: Quiñonez یک خدمات مالی مبتکر که اهدا شد مک آرتور “نابغه” گرانت در سال 2016 برای کار خود را در کم درآمد وام. اضافه کردن به استرس برای بسیاری از Latinos, او گفت:, در حال رشد است و نرخ بیکاری به عنوان همه گیر است نابود بسیاری از خدمات-کسب و کار گرا.

“مردم در آینده به ما 500 دلار کمک های مالی بیشتر می گویند که هیچ درآمد آنها بچه ها با توجه به آنها بدون کمک و آنها را در حال ترس” او گفت:. “بسیاری از آنها گرسنه هستند.”

در نهایت گرفتاری لاتینی ها در ایالات متحده باید به آنها رسیدگی شود و اگر تنها به دلیل آن است که به طور جدایی ناپذیری به سرنوشت ملت به عنوان یک کل می گوید پریسیلا گونزالس مبارزات مدیر در Mijente ملی عدالت اجتماعی سازمان است.

“چه اتفاق می افتد به Latinos است که با داشتن دسترسی به معمول امنیت عمومی شبکه که اجازه می دهد تا این ویروس را از طریق اشک جامعه ما” گنزالز گفت. “ما تنها به عنوان قوی به عنوان آسیب پذیر ترین در میان ما. اگر جهان می خواهد بهبودی کامل نیاز داریم برای کمک به جوامع است که سخت ترین ضربه.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار تحقیقی کنی Jacoby @kennyjacoby و ملی خبرنگار مارکو دلا کاوا @marcodellacava.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de